به پشت صحنه فیلمبرداری کریسمس کیت میدلتون بروید

و در اقدامی نادر، کاخ نگاهی از پشت صحنه به روند فیلم‌برداری ارائه کرد، که نشان می‌دهد چقدر تنظیمات برای اعلام رسمی اینستا به این شکل انجام می‌شود. به راستی که نور حلقه شما هرگز نتوانست.

در مورد دقیقاً جایی که اعلام کیت فیلمبرداری شده است، اما با قضاوت از این واقعیت که سقف بسیار تزئین شده در عکس BTS وجود دارد، به نظر می رسد که یک اتاق واقعی (احتمالاً در قصر) در مقابل یک مجموعه باشد. ما همچنین می‌توانیم کیت را ببینیم که روی یک نشانگر نواری روی زمین ایستاده است، و اطراف آن را تجهیزات نورپردازی حرفه‌ای احاطه کرده است تا به او درخشش عالی کریسمس بدهد. اما به نظر می رسد که برخی از قطعات برای عکس نهایی جابه جا شده اند، زیرا آن انبوهی از هدایا در مکان کاملاً متفاوتی قرار گرفتند.

اینستاگرام

کیت میدلتون دومین ویژه کریسمس خود را در 15 دسامبر فیلمبرداری می کند (ما در یک لحظه به این انتخاب تاریخ خواهیم پرداخت…) و به تازگی اعلامیه ای بسیار جشن را منتشر کرده است که نشان می دهد در شب کریسمس پخش می شود:

به هر حال! اگر به ایده یک شاهکار کریسمس سلطنتی به عنوان تعقیب کننده جلد دوم از مستند سارابطه ها علاقه دارید، در اینجا بیانیه مطبوعاتی آمده است:

“مراسم سرود امسال به اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم و ارزش هایی که اعلیحضرت در طول زندگی خود نشان داده اند، از جمله وظیفه، همدلی، ایمان، خدمت، مهربانی، شفقت و حمایت از دیگران تقدیم شده است. این اصول توسط مهمانان الهام بخش به اشتراک گذاشته شده است. که به پاس کار خستگی ناپذیرشان برای کمک و مراقبت از اطرافیانشان به ابی دعوت شده اند.”منبع

جزئیات بیشتر در مورد این رویداد (و اینکه چرا در حال حاضر باعث بحث و جدل شده است) دریافت می شود!

سرودهای سلطنتی: با هم در کریسمس در شب کریسمس پخش می شود، اما در 15 دسامبر در کلیسای وست مینستر فیلمبرداری شده است. که اتفاقا همان روز جلد دوم است هری و مگان در نتفلیکس پخش می شود. مشخص نیست که آیا این عمدی بوده است، اما زمان بندی همه چیز در مورد خانواده سلطنتی است، بنابراین با خیال راحت آن را بخوانید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

کیت میدلتون