به نظر می رسد ژیزل بوندشن و تام بردی ممکن است برای رئال از هم جدا شوند

در میان گزارش‌هایی مبنی بر نارضایتی سوپرمدل از تصمیم همسرش برای بازنشستگی، به نظر می‌رسد وکلایی استخدام شده‌اند. نوع طلاق بله، ژیزل بوندشن و تام بردی (احتمالاً) واقعاً از هم جدا می شوند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبعی با اشاره به اختلاف نظر بر سر گذراندن وقت بردی در NFL به جای اینکه در خانه باشد، به صفحه شش گفت: “من در واقع فکر نمی کردم این بحث پایان آنها باشد، اما به نظر می رسد که همینطور است.” ظاهراً این زوج مدتی است که به طور جداگانه زندگی می کنند. این منبع ادامه داد: «فکر نمی‌کنم اکنون بازگشتی وجود داشته باشد. آنها هر دو وکیل دارند و به دنبال این هستند که این انشعاب چه چیزی را در پی خواهد داشت، چه کسی چه چیزی را دریافت می کند و وضعیت مالی چقدر خواهد بود.” این زوج احتمالاً به دنبال حضانت مشترک دو فرزند خود خواهند بود. بردی همچنین یک پسر نوجوان با بریجت مویناهان سابق دارد.

محتوای اینستاگرام

نه برادی و نه بوندشن به طور علنی به این گزارش ها نپرداخته اند، اگرچه مدل به طور حمایتی (و به طور کلی) توییت کرد:

منبع

همین چند هفته پیش، بوندشن خود را برای بازگشت به حرفه خود آماده می کرد ال که او آماده بود تا پس از تشویق شوهرش از حاشیه – به معنای واقعی کلمه – دوباره در کانون توجه قرار گیرد. من وظیفه خود را انجام داده ام، که این است [to] آنجا باش برای [Tom]،” او گفت. من به بوستون نقل مکان کردم و روی ایجاد یک پیله و محیطی دوست داشتنی برای فرزندانم تمرکز کردم تا در آن بزرگ شوند و از او و رویاهایش حمایت کنند. دیدن موفقیت فرزندانم و تبدیل شدن به انسان های زیبای کوچکی که هستند، دیدن موفقیت او و رضایتمندی در حرفه اش – باعث خوشحالی من می شود. در این مرحله از زندگی ام، احساس می کنم در این زمینه کار خوبی انجام داده ام. من به عنوان یک مادر و به عنوان یک همسر از این طریق احساس رضایت می کنم.» او با اشاره به تغییر آتی، فرض کنید، پویایی، نتیجه گرفت: «و اکنون نوبت من است. اینطور نیست که من در آن باشم [career] دره برای همیشه.»