به دنبال اعلام بارداری کیک پالمر، زنان در حال به اشتراک گذاشتن مشکلات PCOS و باروری خود هستند.


کیک پالمر باردار است و این خبر باعث شده تا افراد تجربیات خود را در مورد PCOS و ناباروری در نتیجه PCOS در توییتر به اشتراک بگذارند.

پالمر هنگام میزبانی از بارداری خود خبر داد شنبه شب زنده در 3 دسامبر. او در خلال مونولوگ خود گفت: “شایعه هایی در اطراف وجود دارد.” “مردم در نظرات من گفته اند، “ککه بچه دار شده، کیکه باردار است.” و من می خواهم رکورد را درست کنم – من هستم! پالمر سپس کت بزرگ خود را باز کرد تا شکم باردار خود را نشان دهد.

در سال 2020، پالمر از طریق رسانه های اجتماعی فاش کرد که به PCOS یا سندرم تخمدان پلی کیستیک مبتلا است. PCOS یک اختلال هورمونی است که می تواند علائمی مانند پریودهای نامنظم، آکنه، قاعدگی های دردناک، رشد بیش از حد مو و نوسان وزن را در کلینیک مایو ایجاد کند. افراد مبتلا به PCOS نیز بیشتر در معرض اضطراب یا افسردگی هستند. پالمر گفت که سندرم تخمدان پلی کیستیک «از درون به بیرون» به من «کل زندگی» او حمله می‌کند. یکی دیگر از مشکلات رایج افراد مبتلا به PCOS ناباروری یا مشکل در باردار شدن است. با این حال، همه افراد مبتلا به PCOS همه علائم را ندارند.

پالمر در پست اینستاگرام خود در مورد علائم خود به مبارزه خود با آکنه به دلیل PCOS اشاره کرد. او نوشت: «کمترین ضرری که PCOS می تواند به همراه داشته باشد، آکنه است. به همه افرادی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند، لطفاً بدانید که شما تنها نیستید و هنوز خیلی خوب هستید! آکنه من هرگز مانع من نشد. اما ما این را قبول نداریم. اکنون من واقعا می توانم به KEKE کمک کنم! و من او را دوست دارم پس روشن است.»

با توجه به تشخیص پالمر، طرفداران حمایت خود را از بارداری او ابراز کردند و مبارزات شخصی خود را با PCOS و باروری به اشتراک گذاشتند. در نتیجه PCOS به یک موضوع پرطرفدار در توییتر تبدیل شد.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع