به برش های باسن کریستالی میخ های ویلو اسمیت توجه کنید

پیش از این ویلو در مصاحبه‌ای با او احساسات خود را درباره این سیلی به اشتراک گذاشته بود تابلو تبلیغاتی.منبع

اولین نمایش مستقیماً به دنبال ظاهر احساسی ویل اسمیت بود نمایش روزانه با ترور نوح این هفته – اولین مصاحبه تلویزیونی اواخر شب او پس از “شب وحشتناک” که کریس راک را در تلویزیون زنده مات و مبهوت کرد و اسمیت برای یک دهه از حضور در اسکار منع شد. اسمیت به نوح توضیح داد که سال‌ها خشم به دوران کودکی‌اش برمی‌گردد و در آن لحظه، بازیگر «فقط آن را از دست داد».

مت وینکل مایر/گتی ایماژ

امی ساسمن

ویلو برای این مناسبت یک جفت شلوار استلا مک کارتنی به تن داشت که با بریدگی های باسن کریستالی تزئین شده بود. او بقیه ظاهر خود را مینیمال و تک رنگ با جلیقه مشکی بریده شده و سکوهای خزنده حفظ کرد.

اسمیت به سکوت اولیه دخترش در مورد تصمیمش برای ساخت «فیلم برده دیگری» با تهیه کنندگی و بازی در فیلم اشاره کرد. آزادی-داستان فرار خائنانه یک مرد از بردگی از طریق باتلاق های لوئیزیانا. به نظر ویلو، اسمیت به یاد آورد که گفت: «عزیزم، بهت قول می‌دهم، فیلم برده نسازم. این یک فیلم آزادی است.»

او افزود: “حدس می‌زنم چیزی که برای من دردناک‌تر بود این بود که قلبم را گرفتم و کار را برای دیگران سخت کردم.” وقتی می گویند آسیب رساندن به مردم به مردم صدمه می زند، این ایده را فهمیدم.

ماه ها پس از این حادثه، اسمیت همچنان نگران است که سیلی چه تاثیری بر بازیگران و عوامل فیلم خواهد داشت. آزادی. او ادامه داد: «این باعث مرگ من است. “امیدوارم که کار آنها مورد احترام قرار گیرد و بر اساس تصمیم وحشتناک من آلوده نشود.”

ویلو اسمیت – به همراه مادرش، جادا، و خواهر و برادرش، جیدن و تری – برای حمایت از پدرش در اولین نمایش فیلم حاضر شدند. آزادی در 30 نوامبر. این شب اولین حضور خانواده روی فرش قرمز پس از سیلی بدنام اسکار و رسوایی متعاقب آن بود.