بهترین کفش های پیاده روی زمستانی برای زنان در سال 2022

شما آن را دارید: دستور العمل برای کفش های کوهنوردی زمستانی بهینه. همچنین اگر تمام خرید کفش های زمستانی خود را انجام می دهید و به چکمه های برفی معمولی (اما هرگز ابتدایی) نیاز دارید، به شما کمک می کنم. اکنون، بیایید 14 جفت کفش کوهنوردی زمستانی و چرایی انتخاب آنها را بررسی کنیم. ماجراجویی بعدی شما در انتظار است!منبع لین معتقد است که مهم ترین چیزی که باید در هنگام خرید کفش پیاده روی با آب و هوای سرد در نظر گرفت “کشش برای زمین” است. چه میکرو سنبله یا کرامپون باشد، او به شدت توصیه می کند همیشه به دنبال سبک هایی با کشش عالی. لین می‌گوید: «کفش پیاده‌روی زمستانی شما فقط می‌تواند کارهای زیادی برای شما انجام دهد و من هرگز بدون سنبله‌هایم برای پیاده‌روی زمستانی بیرون نمی‌روم. اما برای سفرهای آرام تر، مانند “یک قدم زدن ساده در برف روی زمین صاف”، لین توصیه می کند که “چکمه، نه کفش، با فناوری Gore-Tex یا هر نوع عایق رطوبتی دیگری را انتخاب کنید.”

من از قدم زدن طولانی لذت می برم، اما وقتی نوبت به پیاده روی می رسد، باید متقاعد شوم. قرار است چه چیزی را ببینم؟ و از همه مهمتر چه بپوشم؟ چگونه می توانم با ضربه زدن به قسمت بیرونی خود راحت ترین حالت را داشته باشم؟ بنابراین، در اینجا من با شرکت اصلی کفش، با اطلاعات متخصص از افرادی که لیویو ملو، بنیانگذار و طراح allmansright، یک برند بسیار سبک تجهیزات در فضای باز، و تیفانی لین، یک وبلاگ نویس کوهنوردی و کوهنوردی و کوهنورد مشتاق را می شناسند، هستم. شما فقط به سبک کوهنوردی نخواهید بود، هر چند که بدیهی است که مهم است. شما هم این کار را با خیال راحت و راحت انجام خواهید داد.

انتخاب های برتر ما برای بهترین کفش های پیاده روی زمستانی 2022:


الزامات مطلق در مورد کفش های کوهنوردی زمستانی:

چیزی که من در مورد جامعه پیاده‌روی یاد گرفته‌ام این است که آنها بر اساس آنچه روی پای خود می‌گذارند بازی نمی‌کنند (و به‌عنوان یک عاشق کفش، می‌توانم صحبت کنم). اما چکمه های کوهنوردی زمستانی یک چیز کامل هستند. اگر به دنبال کفش‌های پیاده‌روی هستید که بتوان آن‌ها را در زمین‌های برفی یا یخی پوشید، Melo به شما پیشنهاد می‌کند کفشی را انتخاب کنید که در برابر آب‌وهوا مقاوم باشد، وزن سبکی داشته باشد و در طراحی گورتکس را نشان دهد. ملو توضیح می دهد: «حرکت در چنین شرایط زمینی از قبل انرژی زیادی می طلبد. “مگر اینکه بیرون واقعا یخبندان باشد، برف شما را خیس می کند و همه چیز را سنگین تر می کند.”

بسیار خوب، علاقه مندان تازه کار به فضای باز و کوهنوردان سرسخت، وقت آن است که قبل از گشت و گذار بعدی خود در طبیعت، آن کفش های کتانی را به حاشیه ببرید، به خصوص وقتی هوا سرد می شود. ما در مورد بهترین چکمه‌های پیاده‌روی زمستانی صحبت می‌کنیم که به شما کمک می‌کنند تا به یک ماجراجوی درجه یک تبدیل شوید. TBH، من یک کوهنورد باتجربه نیستم، و نه در راه تبدیل شدن به یکی هستم. اولین پیاده‌روی رسمی من، سفر من به تپه‌های هالیوود با CosmoTrip در تابستان گذشته بود و به مدت یک ساعت و نیم در حال بالا رفتن از تپه (و لبخند زدن) بودم. این یک مسیر کوتاه بود، توجه داشته باشید. اما منظورم این است که گرم هم بود، بنابراین قطعاً نقش داشت.

به گفته کارشناسان، هنگام انتخاب کفش های کوهنوردی زمستانی به چه نکاتی توجه کنیم:

  • ساختار تنفسی و سریع خشک شدن ملو می گوید: “چه عرق خودت باشد، چه باران یا آب روی زمین، پاهایت خیس می شوند.”
  • دوام، چسبندگی و پایداری. همانطور که Melo اشاره می کند، این عوامل با کار پای شما در مسیر بررسی می شوند. او می‌گوید: «وقتی برای اولین بار پیاده‌روی را شروع کردم، انگشتان پاهایم را به صخره‌ها می‌کوبیدم، روی سنگ‌های نوک تیز پا می‌گذاشتم، تقریباً یک تانک از مسیر عبور می‌کرد و به نخ‌هایی برای مطابقت نیاز داشتم. “همانطور که پا را یاد گرفتم و هماهنگ‌تر شدم، ظاهراً در مسیرهای سنگی ایالت نیویورک شناور بودم و به سختی دونده‌هایم را خراش می‌دادم.”
  • طراحی سبک وزن، با یک جعبه پنجه پهن. “لین می‌گوید که شخصاً جعبه‌های پنجه پهن را دوست دارم و وزن چکمه‌ها را در نظر می‌گیرم، اگرچه می‌دانم که چکمه‌های کوهنوردی زمستانی همیشه سنگین‌تر از چکمه‌های سه فصل خواهند بود.
  • ضد آب و عایق. از آنجا که چه کسی می خواهد با کفش های خیس، سنگین و سرد پیاده روی کند؟
  • البته سایز بندی لین خاطرنشان می‌کند: «به خاطر داشته باشید که ممکن است جوراب‌های سنگین‌تر و ضخیم‌تر را همراه با چکمه‌های کوهنوردی زمستانی بپوشید، بنابراین هنگام امتحان کردن آن‌ها حتماً جوراب‌های سنگین‌تر بپوشید (چه در خانه، یا هنگام خرید یک جفت از IRL). او می‌گوید: «بسیاری از مردم تمایل دارند برای چکمه‌های پیاده‌روی سایز نیم تا سایز کامل را انتخاب کنند.

    بنابراین، نکته حرفه ای؟ هنگام انتخاب کفش‌های پیاده‌روی زمستانی فقط به دنبال ارزان‌ترین قیمت نباشید، زیرا واقعاً می‌خواهید کیفیت و کارایی بالا داشته باشید تا هنگام ماجراجویی در هوای خنک‌تر، شما را پایدار، بدون لغزش و برشته نگه دارد. ملو می‌گوید: «تنفس، گرم و ضدآب با قیمت ارزان به دست نمی‌آید، اما ضروری است. “من از یک جفت چکمه LOWA قطب شمال در تابستان بسیار مرطوب قطب جنوب استفاده کردم، و آنها جامد بودند! پاهایم خوشحال بودند، و وزن آن باورنکردنی بود؛ قیمت آن تقریباً 400 دلار بود.”