بهترین کریستال ها برای دلو – کریستال های شفابخش توسط علامت زودیاک خورشید

در بدترین حالت، دلوها می‌توانند سرسخت، دور از ذهن و خود را در افکار خود جذب کنند. گاهی اوقات مردم فکر می‌کنند که بی‌تفاوت هستند، اما این فقط به این دلیل است که آنها آنقدر عمیق به حل یک مشکل فکر می‌کنند که در حال حاضر نمی‌توانند به چیز دیگری توجه کنند. آنها مانند کاپیتان مارول زودیاک هستند: همیشه در تماس هستند تا ما را از دست خودمان نجات دهند. دلو، راه را پیش ببرید!

این کریستال ها می توانند به دلو کمک کنند تا با احساسات خود در تماس باشند، تمرکز خود را افزایش دهند و خلاقیت خود را تقویت کنند. اگر دلو هستید، این را به عنوان ابزاری برای بهترین زندگی خود در نظر بگیرید. با نگه داشتن آنها در داخل و اطراف محل کار، زیر بالش، کنار تخت، در جیب یا کیف پول خود و یا حتی به عنوان جواهرات از آنها استفاده کنید. هرچه بیشتر آنها را نزدیک نگه دارید، بهتر برای شما کار خواهند کرد! اگر دلو هستید یا به دنبال هدایایی برای دلو هستید، ~ inspo کریستال~ را در زیر دریافت کنید.منبع دلوها نشانه های هوا هستند، بنابراین تمایل زیادی به زندگی در درون سر خود دارند و می توانند چرخ دنده های مغزی خود را با تفکر سخت، طولانی و سریع بسوزانند. به جای شدت فیزیکی یا عاطفی، از تلاش ذهنی است که آنها خسته می شوند. توانایی پردازش افکارشان با سرعتی پایدار، به روشی منطقی، بدون حواس‌پرتی «گفتگوی ذهنی» برایشان مهم است و می‌توان با پوشیدن کریستال‌ها یا نزدیک نگه داشتن آن‌ها در نزدیکی، به ویژه شفاف، آبی یا بنفش به آن کمک کرد. سنگ ها. دلوها همچنین برای گره زدن احساسات خود با افکارشان، هماهنگ کردن سر و قلب خود، به کمی تلنگر نیاز دارند. در غیر این صورت، آنها می توانند با روابط یا احساسات خود تصمیماتی بگیرند. کریستال های صورتی به باز کردن آگاهی آنها نسبت به احساسات خود و دیگران کمک می کند.

دلو یک علامت زودیاک غیرعادی و فوق‌العاده باهوش است – وقتی نوبت به ایفای نقش خود به عنوان یک شهروند جهانی می‌رسد، از همه جلوتر هستند. در واقع، می توانید دلو (متولد تقریباً 20 ژانویه تا 18 فوریه، بسته به سال) را چراغ عدالت اجتماعی و انسانیت بنامید. این علامت هوا برای مبارزات انتخاباتی، برای تبدیل جهان به مکانی بهتر، اختراع و نوآوری متولد شد. دلوها پیشرو و متمرکز بر راه حل هستند و عزم و شعور لازم را برای به وقوع پیوستن چیزها دارند.

آکواریوس که توسط اورانوس، سیاره انقلاب و نوآوری اداره می شود، با ضربان طبل خود حرکت می کند. آنها گاهی اوقات “عجیب” یا “بیگانه” زودیاک نامیده می شوند – و آنها این را به عنوان یک تعریف می دانند، بسیار سپاسگزارم. خیلی چیزها در مورد شخصیت دلو متناقض به نظر می رسد. به عنوان مثال، آنها به طور همزمان کمی تنها هستند اما عمیقاً با جامعه خود در ارتباط هستند.