بهترین وب سایت ها و برنامه های کنترل تولد آنلاین 2022 – تحویل قبل از میلاد


سایت های کنترل بارداری

گتی ایماژ/مارگی ریشیوتو

مطمئناً، قرن بیست و یکم همه نوع آشفته است. اما امروز *خیلی* چیزهایی وجود دارد که پیشینیان ما قطعاً به آنها حسادت می کردند. به عنوان مثال، می‌توانید هنگام رفت‌وآمد به خانه از محل کار، غذا را از تلفن خود سفارش دهید و تا زمانی که برمی‌گردید، آن را پشت درب آپارتمان خود قرار دهید. یا، می‌توانید یک بطری شراب درست به موقع و بدون نیاز به رفتن به مشروب‌فروشی، برای ساعاتی خوش در انتظارتان باشد. همچنین یک سرویس فوق‌العاده راحت و مستقیم وجود دارد که اجداد ما را شگفت‌زده می‌کند که TBH بسیار دست کم گرفته شده است: زایمان کنترل بارداری. تا حالا امتحانش کردی؟

علاوه بر این که فوق العاده راحت هستند، وجود دارند بنابراین دلایل بسیاری که چرا کنترل بارداری آنلاین می تواند منبع خوبی برای شما و/یا عزیزانتان باشد. صدای ما را بشنوید: اگرچه همه موارد پیشگیری از بارداری وجود دارد از نظر فنی تحت پوشش قانون مراقبت مقرون به صرفه، برخی از کارفرمایان و مؤسسات می توانند بر اساس دلایل مذهبی یا اخلاقی از پوشش خودداری کنند. این بدان معناست که ممکن است در برخی موارد به کنترل بارداری دسترسی نداشته باشید، حتی اگر بیمه درمانی داشته باشید (*آه*). نه تنها این، بلکه حتی اگر شما انجام دادن به کنترل بارداری و پیشگیری از بارداری اضطراری دسترسی داشته باشید، ممکن است به راحتی در دسترس شما نباشد. به عنوان مثال، اگر دسترسی آسان به داروخانه ندارید، یا اگر در محوطه دانشگاه هستید و دکتر معمولی شما در نزدیکی شما نیست تا شما را با بسته های قرص ماهانه خود وصل کند. اینجاست که وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کنترل بارداری وارد می‌شوند. آنها برای دسترسی به خدمات آن‌ها از شما نیازی به داشتن بیمه سلامت ندارند (اگرچه اگر بیمه سلامت داشته باشید، احتمالاً باعث صرفه‌جویی دلاری در قرص‌هایتان می‌شود) و آنها کالاها را در هر کجا که نیاز داشته باشید تحویل می دهند. دستوری برای موفقیت، اگر از ما بخواهید.

همچنین، از آنجایی که به هیچ کس مربوط نیست که شما برای سلامت باروری خود چه می‌کنید (سی سی: دادگاه عالی)، این وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کنترل بارداری قصد دارند در بسته‌بندی خود بسیار محتاطانه عمل کنند، بنابراین هیچ‌کس مجبور نیست بداند شما چه می‌کنید. دوباره سفارش دادن بخصوص اگر به آن طرح B نیاز دارید، آمار را بیان کنید. بله، درست شنیدید: برخی از آنها همچنین پیشگیری اضطراری از بارداری را با یک چرخش سریع ارائه می دهند تا مجبور نباشید آن سفر وحشتناک صبح تا بعد به داروخانه را انجام دهید.

از آنجایی که گزینه‌هایی روی گزینه‌ها وجود دارد (مانند، آیا به IUD نیاز دارید؟ قرص؟ پچ؟ حلقه؟) ما تکالیف را انجام دادیم تا بتوانید بفهمید کدام سرویس تحویل BC برای شما بهترین کار را دارد. در زیر، گزینه‌های ما را برای بهترین وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کنترل بارداری موجود در بازار در حال حاضر، به همراه هر آنچه که باید در مورد آنها بدانید، خواهید یافت.

1. لطف

شرکتی که قبلاً با نام The Pill Club شناخته می شد، نام تجاری خود را به Favor تغییر داد – و اگر آنها را بررسی کنید، خودتان این کار را انجام خواهید داد. آنها پیشنهادات خود را از 120 برند کنترل بارداری (که توسط تیم پزشکی آنها بر اساس نمایه سلامت دیجیتال شما برای شما تجویز شده است) گسترش داده اند و همچنین شامل محصولات بهداشت جنسی مانند تامپون، کاندوم، قرص صبح بعد از ظهر، روان کننده، تست بارداری، و تست های STI حتی می توانید از یک متخصص پوست برای پوست خود مشاوره بگیرید و محصولات مراقبت از پوست را در اسرع وقت درب منزل خود دریافت کنید. آیا می خواهید آکنه هورمونی خود را تحت کنترل داشته باشید؟ این حرکت شماست

طرفداران:

 • کنترل بارداری با بیمه رایگان است و فقط 6.99 دلار در هر بسته برای یک سال کامل در صورت نداشتن بیمه.
 • پیشگیری از بارداری اضطراری با بیمه رایگان است و بسیار ارزانتر (فقط 15 دلار!) نسبت به زمانی که از جیب خود در داروخانه پرداخت کنید.
 • شما نیازی به قرار ملاقات ندارید – فقط هر زمان که خواستید به سرویس آنها پیام دهید.

  معایب:

  • قرص صبح روز بعد فقط با بسته معمولی شما ارسال می شود، بنابراین ممکن است برای یک وضعیت ~SOS~ بهترین نباشد. در مورد آزمایشات بارداری هم همینطور.

   2. رو

   قرص ضد بارداری اورژانسی رایگان با اولین خرید شما؟ راستش را بخواهید، شما هرگز نمی توانید در این شرایط کنونی *خیلی* آماده باشید. پس از اولین مشاوره آنلاین خود با یکی از ارائه دهندگان پزشکی Ro، می توانید از بین توصیه های آنها 17 قرص مختلف را انتخاب کنید که در صورت نیاز می توانید به راحتی بین آنها جابجا شوید (dw، ارائه دهنده عوارض جانبی شما را بررسی می کند). سپس آنها یک بسته کوچک کوچک از پیشگیری از بارداری اضطراری را همراه با اولین محموله شما ارسال می کنند. ما عاشق دیدنش هستیم.

   طرفداران:

   • برای استفاده از این سرویس نیازی به بیمه ندارید.
   • تغییر نسخه ها آسان است اگر کسی با شما خوش و بش نباشد.
   • شما با اولین خرید خود یک ضد بارداری اورژانسی رایگان دریافت می کنید.

    معایب:

    • با 19 دلار برای یک برنامه سه ماهه یا 29 دلار برای یک برنامه ماهانه، ممکن است هزینه بیشتری نسبت به سایر خدمات تحویل BC داشته باشد.

     3. نورکس

     Nurx تقریباً برای هر چیزی که فکر کنید در مورد سلامتی خود به آن نیاز دارید، شما را پوشش می دهد. نمونه موردی: آنها نسخه های سلامت روان، داروهای میگرن، HIV PrEP، تست های COVID، کیت های تست STI و موارد دیگر را ارائه می دهند. اگر فقط به کنترل بارداری نیاز دارید، انتخاب های زیادی خواهید داشت (اگر بیمه داشته باشید اکثر آنها 0 دلار برای شما هزینه خواهد داشت!) زیرا Nurx بیش از 50 فرمول قرص و همچنین چسب ها، حلقه ها و حتی شات ضدبارداری را ارائه می دهد. . شما همچنین می توانید الا، قرص پیشگیری از بارداری اورژانسی را با ارسال یک شبه 15 دلار دریافت کنید.

     طرفداران:

     • شما می توانید تمام نسخه های خود را از طریق Nurx سفارش دهید.
     • گزینه های BC فراتر از قرص در دسترس هستند.
     • آنها حمل و نقل سریع را برای پیشگیری از بارداری اضطراری ارائه می دهند.

      معایب:

      • اگر پوشش بیمه ای نداشته باشید، برخی از روش های BC بسیار گران تر هستند.

       4. Wisp

       نمی توانید برای مدتی وارد شوید تا ژینو خود را ببینید؟ حتی نترسید – ویسپ پشت شماست عزیزم. چه عفونت ادراری داشته باشید، چه علائم یک بیماری مقاربتی داشته باشید، چه بخواهید قاعدگی خود را به تعویق بیندازید یا فقط نیاز به کنترل بارداری داشته باشید، می توانید ظرف 24 ساعت پس از ثبت نام با پزشکان Wisp مشورت کنید. پس از آن، شما فقط 15 دلار برای اشتراک سه ماهه قبل از میلاد پرداخت می کنید که مستقیماً درب منزل شما تحویل داده می شود، یا 17 دلار برای Wisp برای ارسال پیشگیری از بارداری اضطراری به شما (اگر در همان روز به آن نیاز دارید، می توانند آن را به داروخانه محلی شما نیز بفرستند). مزیت دیگر Wisp؟ آنها سقط پزشکی را ارائه می دهند و قرص سقط جنین را با هزینه 200 دلار در مقایسه با هزینه معمول بیش از 500 دلار برای افرادی در برخی ایالت ها که بالای 18 هفته و کمتر از هفته 10 باردار هستند ارسال می کنند.

       طرفداران:

       • برای استفاده از این سرویس نیازی به بیمه ندارید و می توانید از FSA/HSA خود برای پرداخت استفاده کنید.
       • تحویل درب منزل رایگان است یا می توانید تحویل همان روز را به داروخانه محل خود انجام دهید.
       • آنها قرص سقط جنین را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهند.

        معایب:

        • در حالی که کنترل بارداری و تحویل اضطراری پیشگیری از بارداری در تمام 50 ایالت موجود است، قرص سقط جنین فقط برای ارسال در مناطق خاصی در دسترس است.

         5. سلامت پاندیا

         متخصصان Pandia Health شما را با یک نسخه جدید BC راه‌اندازی می‌کنند، اگر قبلاً نسخه ندارید، یا نسخه موجود را با ارسال رایگان برای شما پر می‌کنند(!). مشاوره اولیه پزشکی آنلاین شما برای پیشگیری از بارداری 25 دلار هزینه دارد، به علاوه شما می توانید یک مشاوره آکنه نیز با قیمت 35 دلار دریافت کنید. از آنجا، در صورت داشتن بیمه، نسخه ضد بارداری شما برای یک قرص، چسب یا حلقه رایگان است. اگر بیمه ندارید، NBD – بسته‌های قرص شما از 15 دلار شروع می‌شود. Pandia Health یک پیشنهاد جدید نیز دارد: یک کیت STI به قیمت 89.99 دلار (معمولاً 30 دلار بیشتر از آن در صورت تهیه آن بدون نسخه)، که پزشکان توصیه می کنند حداقل یک بار در سال مصرف کنید.

         طرفداران:

         • پزشکان Pandia Health یک نسخه موجود را پر می کنند یا یک نسخه جدید کنترل بارداری را با تحویل رایگان به شما می دهند.
         • برای درمان هورمونی آکنه می توانید از این خدمات استفاده کنید.
         • آنها چک-این های دوره ای و دسترسی به پزشکان را برای هر گونه سؤالی که ممکن است داشته باشید فراهم می کنند.

          معایب:

          • آنها فقط گزینه های کنترل بارداری هورمونی، AKA the قرص، پچ و حلقه را ارائه می دهند.
          • برخی از خدمات دیگر برای مشاوره اولیه هزینه زیادی ندارند.

           6. برنامه ریزی مستقیم والدین

           ما خبرهای خوبی داریم: Planned Parenthood بسیاری از خدمات خود را مستقیماً از طریق برنامه رایگان Planned Parenthood Direct بر روی تلفن شما در دسترس قرار داده است. در هر زمان درخواستی ارسال کنید و می‌توانید ظرف یک روز کاری با ارائه‌دهنده چت ویدیویی داشته باشید. تماس شما هیچ هزینه ای برای شما ندارد و بسته قرص شما، در صورت سفارش، بین 15 تا 25 دلار قیمت خواهد داشت. اگر به پیشگیری اضطراری از بارداری نیاز دارید، می توانید Ella را از طریق حمل و نقل یک شبه با قیمت 80 دلار دریافت کنید. و در برخی از ایالت‌ها، پزشکان حتی می‌توانند شما را با نسخه‌ای برای درمان عفونت ادراری بلافاصله پس از تماستان تنظیم کنند، اگر با rn سروکار دارید.

           طرفداران:

           • می‌توانید قرص‌های ضدبارداری را در خانه تحویل بگیرید یا برای درمان قرص، پچ، حلقه یا UTI از داروخانه انتخاب کنید.
           • بیمه ضروری نیست و بازدید دیجیتال شما و همچنین ارسال نسخه های شما رایگان است.

            معایب:

            • خدمات قرص های کنترل بارداری و تحویل اضطراری پیشگیری از بارداری در همه 50 ایالت موجود نیست.
            • دریافت پیشگیری از بارداری اضطراری از طریق پست گران‌تر از داروخانه است و تحویل آخر هفته گزینه‌ای نیست.  منبع