بهترین هایلایترهای بررسی شده برای سال 2022: آرایش مایع، پودر و کرمهایلایتر یک کیسه آرایش ضروری برای خرید است و هنگامی که روی قسمت هایی از صورت و بدن که نور را جذب می کند – از جمله شقیقه ها، استخوان های ابرو، کمان کوپید، استخوان گونه و دکلته استفاده می شود – درخشندگی سالم و درخشانی به پوست می بخشد.

در حالی که افکت های هایلایت مورد نظر می تواند به طور چشمگیری با توجه به ترجیح شما متفاوت باشد، فرمول ها در بین کرم ها، پودرها و استیک ها به طور طبیعی درخشنده تا کاملا درخشان هستند. به طور معمول، آنها بافت سبک وزنی دارند که برای نقاط کلیدی مناسب است و همچنین می توان آن را با کرم پودر یا مرطوب کننده رنگی مخلوط کرد تا درخشندگی سراسری را به حداکثر برساند و به خوبی با رژگونه ترکیب شود.

هایلایترها با تقلید از نور طبیعی، نرمی دلپذیری را ارائه می دهند که جذابیتی جهانی دارد، البته باید به لطف استفاده از استروبینگ کامل یا یک جاروب ساده درخشش صاف و مرواریدی باشد. بعلاوه، شبنم – که به لطف یک لکه مرطوب کننده از مومیایی یا کرم درخشان ظاهر می شود – رای ما را نیز می گیرد.

این خریدهای روشن‌کننده همچنین یک راه عالی برای بالا بردن ظاهر کم‌رنگ و انتقال پایه زیبایی شما از روز به دیسکو ارائه می‌دهند. به هر حال، هر چیزی که به ظاهر آرایش ما زیبایی بیشتری می بخشد، در مورد ما امتیاز بیشتری کسب می کند.

فرقی نمی‌کند متالیک‌های جسورانه، درخشندگی کم‌رنگ، رنگ‌های صورتی یا زرق و برق طلایی را دوست داشته باشید، یک گزینه برجسته برای همه وجود دارد. بنابراین، با در نظر گرفتن این موضوع، ما در حال تحقیق در مورد بهترین ها، از انتخاب های لوکس گرفته تا خریدهای مقرون به صرفه بوده ایم.

چطور تست کردیم

ما مجموعه ای از هایلایترها را در چند هفته نمونه برداری کردیم و فرمول های کرم، چوب، مایع و پودر را آزمایش کردیم. تستر ما به جلوه هایلایت ایجاد شده، بسته بندی و قیمت آن ها، به علاوه اینکه هر کدام چقدر قابل پوشیدن هستند، نگاه کرد. کسانی که این فهرست را تشکیل می‌دادند باید درخشش درخشانی به ارمغان می‌آوردند و نوری را که وقتی نور روی پوست ما می‌تابید، به آن اضافه می‌کردند. اینها همانهایی هستند که واقعاً درخشیدند.

بهترین هایلایتر برای سال 2022 عبارتند از:

  • بهترین هایلایتر کلی – هایلایتر درخشش الهی Pat McGrath Labs، شهد زهره: 45 پوند، Selfridges.com
  • بهترین هایلایتر کلاسیک کالت – شارلوت تیلبری چوب نور زیبایی هالیوود، نورافکن: 29 پوند، Charlottetilbury.com
  • بهترین هایلایتر برای درخشش طلایی – هایلایتر مایع شیمر SUQQU: 26 پوند، Cultbeauty.com
  • بهترین هایلایتر فشرده – روشن کننده مد لباس Dior forever، درخشش مرواریدی: 41 پوند، Dior.com
  • بهترین هایلایتر برای یک روکش کرمی – عصای درخشان کننده سه گانه Beauty Pie، شامپاین: 25 پوند، Beautypie.com
  • بهترین مومیایی کننده هایلایتر – مرهم معجزه جونز رود، ساعت طلایی: 36 پوند، Jonesroadbeauty.com
  • بهترین هایلایتر برای درخشش براق – Illamasqua فراتر از هایلایتر مایع، OMG: 24 پوند، Lookfantastic.com
  • بهترین هایلایتر برای مواد مراقبت از پوست – Fenty Beauty eaze drop’lit، تافی تافی: 27 پوند، Boots.com
  • بهترین هایلایتر مقرون به صرفه – هایلایتر پودری روشن کننده الماس Lottie London، رزگلد: 8.95 پوند، Lottie.london
  • بهترین هایلایتر لوکس – چوب برجسته فلاش ناپدید شدن ساعت شنی، فلاش طلایی: 45 پوند، Spacenk.comمنبع