بهترین نوشیدنی های پاییزی استارباکس 2022: همه چیزهایی که می توانید فراتر از ادویه لاته کدو تنبل سفارش دهید

کنسانتره قهوه استارباکس Pumpkin Spice Latte Light Roast Cold Brew

ما همچنین دوست داریم قهوه های استارباکس را با استفاده از دانه های طعم دار آنها درست کنیم. برای نوشیدنی خانگی که کدو حلوایی نیست، این قهوه آسیاب شده فصلی را با نت های افرا و اسپند برشته ارائه می کنیم. هنوز آن حال و هوای پاییزی را احساس می کنید؟ ما اینطور فکر می کردیم.


منبع

این نوشیدنی برای همیشه در منو بوده است، اما برخی از مردم هنوز متوجه نشده اند که می توانید این نوشیدنی خوشمزه را در تمام طول سال سفارش دهید. اگر یکی را امتحان نکرده اید، آب سیب بخار پز شده با شربت دارچین دولچه، خامه فرم گرفته و سس کارامل است و طعمی شبیه پای سیب به شکل نوشیدنی دارد. در طول پاییز، می‌توانید یک ادویه کدو تنبل کارامل سیب را نیز سفارش دهید – که همان نوشیدنی همراه با شربت ادویه کدو تنبل است. برای نوشیدنی کم کالری، شما میتوانست خامه فرم گرفته را در اینجا نادیده بگیرید، اما TBH، بخشی از چیزی است که آن را بسیار جادویی می کند. همچنین توجه داشته باشید که سس کارامل با لبنیات درست می شود، بنابراین این سس را نمی توان بدون لبنیات درست کرد.

چای لاته

قهوه آسیاب شده متوسط ​​روست استارباکس افرا اسپند

کرم قهوه مایع Nondairy با طعم کدو تنبل استارباکس

اگر به دنبال نوشیدنی های پاییزی بدون قهوه هستید، ما این گزینه خارج از منو را معرفی می کنیم. (چه کسی دوست ندارد از منوی مخفی استارباکس سفارش دهد؟) که با افزودن چند پمپ شربت کدو تنبل به یک هات چاکلت استاندارد (یا هات چاکلت سفید!) درست می شود، طعمی شبیه پاییز در یک فنجان دارد. مانند هر شکلات داغ، می توان آن را بدون چربی یا با شیر غیر لبنی نیز درست کرد.

ادویه سیب کاراملی

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

استارباکس

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏‏ غذا‏،‏ و ‏سس کچاپ‏

از آنجایی که نمی‌توانیم در تمام طول سال PSL داشته باشیم، اگر هوس، مثلاً در ماه مارس، ولع دارچینی خوب باشد، دولچه لاته خوب جایگزین خوبی است. نه تنها می‌توان این نوشیدنی تند را با هر نوع شیر آلت درست کرد، بلکه یک نسخه برای کسانی که به دنبال نوشیدنی‌های کم کالری استارباکس پاییزی هستند نیز وجود دارد: از باریستای خود بخواهید آن را با شیر بدون چربی «لاغر» (ایده‌های نام جدید، هر کسی؟) درست کند. ، شربت بدون قند و بدون شلاق.

هات چاکلت کدو حلوایی

خوشبختانه، چای لاته محبوب نیز در تمام طول سال، گرم یا سرد در دسترس است. اما دارچین، میخک و سایر ادویه های گرم آن را به خصوص در فصل پاییز آرامش بخش می کند. (همچنین، سعی کنید یک پمپ از سس ادویه کدو حلوایی – درست حدس زدید – را برای یک چرخش فصلی اضافه کنید.) با شیر نارگیل خوشمزه است، اما می توانید آن را با هر شیر یا شیر آلت دلخواه درست کنید.

خامه غیر لبنی با طعم کدو تنبل استارباکس

خبر عالی: هم ادویه‌های ادویه‌ای کدو حلوایی معمولی و غیرلبنی زنجیره‌ای امسال بازگشته‌اند. این شیر که با ترکیبی از شیر بادام و جو دوسر ساخته شده است، نوید می دهد که به اندازه شیر اصلی خامه ای و تند باشد. این ممکن است بهترین گزینه برای کسانی باشد که به دنبال نوشیدنی های گیاهی استارباکس هستند.

کنسانتره دم کرده سرد کدو تنبل استارباکس

بطری کرم کرم استارباکس

همچنین امسال: این کنسانتره دم کرده سرد با طعم کدو تنبل، دارچین و جوز هندی. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را به سلیقه خود با آب رقیق کنید و شیر یا خامه را برای نوشیدنی فوری پاییزی درست در آشپزخانه خود اضافه کنید.

قهوه استارباکس با طعم افرا و اسپند