بهترین لباس های مهمان عروسی برای هر فصل و کد لباس

بریدگی‌های جسورانه، رنگ‌های روشن و خطوط لبه‌ای با ارتفاع کم تنها چند جزئیات هستند که یک لباس مهمان عروسی تابستانی را شایسته کراوات مشکی می‌کنند. می‌توانید با یقه‌های شیب‌دار یا میدی چین‌دار بی‌پشت صدای درام را دنبال کنید. تا آنجایی که رنگ، سایه‌های روشن مانند صورتی پرپشت و لیمویی همیشه برای استایل جذاب هستند – ناگفته نماند که این رنگ‌های حس خوب به‌طور یکپارچه با لهجه‌های طلایی و هر نوع کفشی، از صندل‌های چرمی با تزئینات کریستالی، جفت می‌شوند.منبع

با حسن نیت از برند

عروسی های آرام در هوای گرم بدون شک راحت ترین راه برای خرید هستند. اگر روز بزرگ کسی را در یک مکان کنار ساحل در بعدازظهر یا یک باغ رمانتیک در هنگام غروب جشن می گیرید، تقریباً هر نوع سارافون مناسب است – و بهترین بخش این است که می توانید کاملاً هر یک از این ها را در عروسی های دیگر در فضای باز دوباره بپوشید. اکنون نیز زمان پذیرش رنگ های روشن و چاپ های تقویت کننده خلق و خو است.

مراسم پایان سال جشن و فوق العاده عاشقانه است، اما به عنوان یک مهمان، واقعاً سخت است که هنگام پوشیدن لباس برای بادهای تلخ و سرمای سرد، احساس بهترین بودن خود را داشته باشید. آستین‌های بلند برای لایه‌بندی روی جوراب شلواری و زیر ژاکت‌ها عالی هستند، در حالی که طرح‌های بداخلاق و برش‌های ظریف ظاهری با طراوت به سبک مهمان عروسی زمستانی ارائه می‌دهند.

لباس میدی ابریشمی بدون بند Cinq à Sept Elise Wildflower Print Tassel Trim

لباس میدی ابریشمی بدون بند Cinq à Sept Elise Wildflower Print Tassel Trim

هنگامی که از نظر ذهنی برای لباس‌های برهنه آماده هستید، اما پیش‌بینی کاملاً در حالت روشن تابستانی نیست، بهترین چیز بعدی را انتخاب کنید: یک لباس میدی یا ماکسی با آستین‌های کلاهک بال‌زن، که به اندازه کافی بازو را پوشش می‌دهد تا بتواند تحمل کند. باد سرد در ابتدای فصل مهمانی های رسمی بهاری برای پوشیدن شیک ترین لباس های مجلسی ایده آل هستند بریجرتونلباس های الهام گرفته شده

اگر شما هم شبیه ما هستید، صندوق پستی شما مملو از دعوت نامه های تازه ازدواج کرده است، به این معنی که برای هماهنگی با درخواست های خود به بهترین لباس مهمان عروسی نیاز دارید. خوشبختانه، هیچ کمبودی در گزینه‌های رویایی برای شروع بودجه وجود ندارد، و ما لباس‌های همه‌کاره مهمان عروسی را انتخاب کردیم تا به شما کمک کنیم ظاهری عالی داشته باشید—بدون توجه به کد لباس یا فصلی که برای آن خرید می‌کنید.

شادی تعطیلات را با پولک های سرتاسری یا مخمل روانگردان در آغوش بگیرید. این پارچه های چشم نواز مخصوصاً برای کارهای بزرگ با لیست مهمانان قابل توجهی که تشویق می شوید عالی هستند (نه، انتظار می رود) آن را بیاورد. اگر سلیقه شما به مینیمالیستی گرایش دارد، یک سیلوئت ساده با تزیینات اندک راهی بدون سر و صدا برای بیان یک بیانیه است.

لباس مهمان نیمه رسمی عروسی بهار

یک لباس آستین بلند یک گزینه بی‌عیب برای یک مراسم باشکوه پاییزی است و نیمه دوم سال زمان مناسبی برای استفاده از رنگ‌های طبیعی‌تر مانند قهوه‌ای خاکی و سبز است. یک لباس آستین بادکنکی یا بسته بندی حداکثر راحتی و سهولت را هنگام حرکت در زمین رقص (یا بهتر است بگوییم، میله دسر) به شما ارائه می دهد. برای ورود دراماتیک‌تر که به روند لباس‌های شفاف کمک می‌کند، یک لباس مجلسی کم‌رنگ با طرح‌های حیوانی وصله‌دار امتحان کنید. با موهای براق و مایع که در یک موی کم پشت کشیده شده اند، استایلی که در آغوش گرفته شده است، زیبایی جذابی را ارائه می دهد که برای بیرون رفتن در یک عصر پاییزی گرمتر از معمول، عالی است.

پیدا کردن لباس مهمان عروسی عالی کار کوچکی نیست. وقتی لباسی را که می پوشید مشخص کردید، می توانید ظاهر خود را تزئین کنید، سفر را ترتیب دهید، اگر عروسی مقصد است، و هدایایی را از دفتر ثبت زوج های خوشبخت بررسی کنید. بنابراین چه دعوت شما را به یک تراس پوشیده از پیچک، یک ویلای باشکوه اروپایی، یا یک زمین یونجه احاطه شده با علف‌های وحشی و پهنه‌های وسیع ببرد، در زیر ویرایش ما از بهترین لباس‌های مهمان عروسی را برای خرید اکنون خواهید یافت.

با لباس هایی که پتانسیل لایه بندی بی پایانی در زیر کت های بزرگ یا کت های هوانوردی دارند وارد پاییز شوید. لباس‌های میدی ابریشمی حرکت در زمین رقص را نسیم می‌کنند، در حالی که برش‌های با دقت در شب‌های آرام پاییزی شما را خنک نگه می‌دارند. رنگ‌های تیره، مانند قهوه‌ای و گل همیشه بهار، از فصول فراتر می‌روند – و برای تغییر زیبایی‌شناسی شما از نورهای تابستانی بی‌معنی هستند.

برنامه ریزی برای چند مراسم بهاری کم صدا؟ مواد سنگین زمستانی و رنگ‌های عمیق را با پارچه‌های هوادار و پالت‌های رنگ پاستلی جایگزین کنید که در تمام فصل عروسی مد هستند. یک لباس اسلیپ با صندل های بنددار برای مهمانی روی پشت بام عالی است، در حالی که یک لباس سرهمی روشن شما را در پذیرایی ظهر که تا اوایل شب ادامه دارد، می بیند.

لباس مهمان رسمی عروسی بهار