بهترین لباس هالووین کرولا 2022


هالووین به سرعت در حال نزدیک شدن است، به این معنی که احتمالا باید در مورد لباس خود فکر کنید. امیدواریم مهمانی های متعددی برای شرکت داشته باشید، زیرا گزینه های *خیلی* زیادی برای لباس های سرگرم کننده برای سال 2022 وجود دارد، برای نشان دادن همه آنها به بیش از یک شب نیاز دارید. از لباس‌های خنده‌دار گرفته تا لباس‌های ترسناک و لباس‌های فرهنگ پاپ، چیزهای زیادی برای انتخاب دارید. لباسی که همیشه مطمئناً موفق خواهد بود: شخصیت های دیزنی. و از آنجایی که شرور بودن از شاهزاده خانم (ببخشید، سیندرلا) لذت بخش تر است، شما می توانید بدترین کار را در بین همه آنها انتخاب کنید: Cruella de Vil.

خوشبختانه، چندین تکرار از Cruella برای انتخاب دارید. لباس‌های کلاسیک Cruella وجود دارد که احتمالاً از تماشای دوران کودکی‌تان به یاد دارید 101 دالماسی، اما ظاهر مدرن تری که اما استون در سال 2021 به نمایش گذاشته بود نیز وجود دارد. کرولا. آنها واقعاً بسیار شیک هستند و حتی اگر مردم فیلم را ندیده باشند، کلاه گیس کرولا مشخص می کند که لباس شما چیست.

در اینجا ایده‌های زیادی برای لباس‌های هالووین کرولا وجود دارد، از لباس‌های DIY پیچیده گرفته تا لباس‌های کلاسیک با الهام از این کارتون.

لباس کرولا

دیزنی

در فیلم، کرولا با یک شنل سفید بلند به داخل توپ سیاه و سفید می رود و آن را آتش می زند تا این عدد داغ زیر آن را نشان دهد. من احتمالا از هر چیزی که شامل شعله های آتش در مهمانی هالووین شما باشد اجتناب می کنم، اما شما این کار را می کنید!

یکی دیگر از چهره های نمادین فیلم، فیت موتور سیکلت کرولا است:

لباس کرولا

دیزنی

اگر یک کت چرم ساختار یافته دارید، اساساً 1/3 از این لباس کرولا را دریافت کرده اید. ظاهر جذاب آرایش ممکن است کمی طول بکشد تا کامل شود، اما خوشبختانه، آموزش‌های YouTube را در دسترس دارید (یا می‌توانید فقط یک ماسک چشم بخرید تا کارها را آسان کنید).

در یکی از جذاب‌ترین لحظات مد فیلم، کرولا بارونس را در ماشینش قفل می‌کند قبل از اینکه از بالای آن بالا برود تا دامن بلند ارگانزای خود را که با هزاران و هزاران گل دست دوخته شده است، نشان دهد. من می خواهم این دامن را هر جا که می روم بپوشم، برای همیشه.

لباس کرولا

دیزنی

اما اگر شما هم مثل من از الان تا هالووین وقت دوختن بیش از 5000 گل را ندارید، هنوز هم می توانید یک دامن توری چشم نواز داشته باشید که این کار را انجام می دهد. برای قسمت بالا، یک ژاکت به سبک نظامی با تعداد زیادی دستبند (TIL کلمه “epaulet” که به تزئینات چشم نواز شانه اشاره دارد) و سایر لوازم جانبی درخشان می خواهید.

یکی دیگر از گزینه های نسخه 2021 کرولا، این کت “سگ” است (dw، هیچ سگ واقعی در ساخت آن آسیب نمی بیند). او این لباس را در فشن شو خود می پوشد.

لباس کرولا

دیزنی

خوشبختانه، آمازون یک کت لباس دارد که برای این کار عالی است. آن را با یک عصای تزئینی، پمپ های مشکی، و یک کلاه گیس کنجکاو ست کنید تا لباس خود را کامل کنید.

البته، اگر می‌خواهید همه چیز را ساده نگه دارید، لباس‌ها و لوازم جانبی آماده کرولا نیز وجود دارد که می‌توانید خرید کنید. برخی از آنها حتی از طریق Prime در دسترس هستند، اگر تعلل کنید و به یک لباس لحظه آخری نیاز داشته باشید، عالی هستند.منبع