بهترین قلم ابرو برای یک ظاهر میکروبلید DIY

هنرمند ارشد جهانی MAC و نیمی از هیئت داوران BBC درخشاندومینیک اسکینر می گوید یکی از بزرگترین اشتباهات مردم هنگام انتخاب سایه رخ می دهد. او می گوید: «بیشتر مردم رنگی را انتخاب می کنند که با رنگ موهای ابرو همخوانی داشته باشد. با این حال، کاری که این کار انجام می دهد این است که به شما یک ابرو بسیار تیره و مسدود می دهد.

بهترین مداد ابرو برای سال 2022 عبارتند از:

  • بهترین در کل – تکان دادن ابروهای براق تر: 15 پوند، Glossier.com
  • بهترین برای سکته های طبیعی – قلم ابروی آناستازیا بورلی هیلز: از 13.80 پوند، Feelunique.com
  • بهترین محدوده سایه – لیفت آرایش حرفه‌ای Nyx و خودکار رنگ‌آمیزی ابرو: ۱۱ پوند، Superdrug.com
  • بهترین قلم ابرو ضد آب – فرم و سایه ابرو MAC: 22 پوند، Lookfantastic.com
  • بهترین طراحی نوک – قلم ابروی میکروبلید Ciaté London: 11.50 پوند، Ciatelondon.com
  • بهترین قلم ابرو با ماندگاری بالا – قلم مایع ابرو قاب بندی Suqqu: 22 پوند، Selfridges.com
  • بهترین با بودجه – قلم ابروی انقلابی مو: 6 پوند، Boots.com
  • بهترین برای مو بور – رنگ ابرو ضد آب استیلا تمام روز: 18 پوند، Stila.co.ukمنبع

چطور تست کردیم

با ظاهری کامل، اما طبیعی که اکنون در مرکز توجه قرار گرفته است، گزینه های مختلفی برای حالت دادن به ابروهای شما وجود دارد – چه با یک ژل ابرو سریع، یک مداد کلاسیک یا یک پوماد قابل اعتماد.

در حقیقت، شما باید به دنبال رنگی باشید که یک یا دو درجه روشن تر از ابروی طبیعی شما باشد. این یک جلوه سایه ایجاد می کند که باعث می شود ابرو بیشتر دیده شود اما سنگین نباشد. سپس وقتی موها را برس می‌زنید، پر، بافت‌دار و مهم‌تر از همه واقعی به نظر می‌رسند.»

با در نظر گرفتن این موضوع، ارزش آن را دارد که در مورد رنگ موهای خود نیز فکر کنید، زیرا اگر آن را با رنگی متفاوت با رشته های طبیعی خود رنگ آمیزی کرده اید، ممکن است بخواهید رنگ موهایتان گرمتر یا سردتر باشد.

اگر چشمان ما دریچه‌های روح هستند، پس ابروهای ما قاب پنجره‌ها هستند – و مطمئناً در طول سال‌ها چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته‌اند. از مدل‌های فوق‌العاده لاغر که توسط شلوارهای دهه 1920 یا اخیراً همه ما در اوایل شیک پوشی استفاده می‌شد، تا ابروهای اینستاگرام 2016، نحوه حالت دادن به چند تار موی بالای چشم‌مان تفاوت را ایجاد می‌کند.

یکی از تکرارهای محصولی که زمان پخش آن کمی کمتر از سایرین است، قلم ابرو است. در ابتدا، ایده استفاده از خودکار ممکن است شما را به یک نشانگر دائمی فکر کند که البته ممکن است کمی دلهره آور باشد. اما نترسید، زیرا قلم ابرو برای بازسازی موهای طبیعی و طبیعی است که در تمام طول روز روی آنها باقی می ماند.

برای اطمینان از اینکه ما بهترین قلم‌های ابرو را به شما می‌دهیم، هر پیشنهاد یک روز کامل در لندن فرسوده می‌شود، از جمله در باشگاه بدنسازی، زیر زمین، زیر باران و در یکی از گرم‌ترین روزهایی که این کشور تاکنون دیده است. . از طریق آن، ما متوجه شدیم که استفاده از آن چقدر آسان است، رنگ آن چگونه است و، البته، آیا تمام روز دوام می آورد یا خیر.