بهترین فیلم های 2023

بله، من این را در جمعی از بهترین فیلم های سال 2022 نیز گنجاندم، زیرا در سال 2022 اکران شد. اما از نظر فنی در سال 2023 وارد سینما شد، بنابراین هنوز هم مهم است! این فیلم درباره گروهی از زنان است که سال‌ها مورد آزار و اذیت مردان جامعه خود بوده‌اند و باید تصمیم بگیرند که آیا واقعاً می‌توانند آن را پشت سر بگذارند یا خیر.

سه کلمه برای شما: بیشتر بازی های گرسنگی. ریچل زگلر در این سریال اسپین آف که سال ها قبل از سریال اصلی اتفاق می افتد، بازی می کند.

من یک خبر واقعا عالی برای شما دارم: سال واقعاً عالی در سینما خواهد بود. به نظر می رسد تلویزیون اخیراً بر فضای فرهنگی تسلط یافته است (هفته های صرف تلاش برای کشف قاتل در نیلوفر سفید فصل 2 برای همیشه با من خواهد ماند) اما فیلم ها همان جایی هستند که در آن هستند. آیا اخیراً به تئاتر رفته اید؟ در حال ترکیدن است. خوش می گذرد. این یک تجربه مشترک است. پاپ کورن عالیه از آنجایی که فقط ژانویه است، ما نه تنها درباره معدود فیلم‌هایی که امسال منتشر شده‌اند و باید تماشا کنید، بلکه درباره همه فیلم‌هایی که باید منتظر آن باشید صحبت کنیم. بیایید وارد آن شویم.

تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2023

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

اکنون پخش جریانی کنید

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

تاریخ انتشار: TBD

خرید بلیط

4

“آخرین رقص جادویی مایک”

تاریخ انتشار: TBD

اکنون پخش جریانی کنید

چانینگ تاتوم برگشته عزیزم! و او در حال همکاری با سلما هایک پینو برای این ورود نهایی به بازی است مایک شگفت انگیز سه گانه فیلم حتی اگه بد باشه عالی میشه

من کاملاً مطمئن نیستم که از گرتا گرویگ چه انتظاری داشته باشم باربی فیلم، اما هر چه او می خواهد، قطعا جالب خواهد بود.

خرید بلیط

تاریخ انتشار: 26 می 2023

پس از سال‌ها انتظار، بالاخره به هالی بیلی رسیدیم پری دریایی کوچک فیلم سینما. من فقط با شنیدن آهنگ در تیزر تریلر لرزیدم، بنابراین کل فیلم احتمالاً اشک های دلتنگی ام را در می آورد.

این فیلم این هفته در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد و آنقدر خوب است که قبلاً در این فهرست جای گرفته است. فیبی داینور و آلدن ارنریچ نقش زن و شوهری را بازی می‌کنند که در امور مالی کار می‌کنند، و وقتی شخصیت فیبی نسبت به شخصیت آلدن ارتقا پیدا می‌کند، همه چیز به هم می‌ریزد. این یکی به نتفلیکس می آید.

تاریخ انتشار: 21 جولای 2023

9

«بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها»

این فیلم سال گذشته با پخش شدن این رقص، TBH، جایگاهی را در فهرست به دست آورد. خوشبختانه، فیلم واقعی به تبلیغات پرداخت.

آنا کونکل و جرمین فاولر در این کمدی خنده دار در نقش لکس و مانی بازی می کنند، زوجی که در فکر پدر و مادر شدن هستند وقتی لکس نوزاد یکی از دوستانش را در تعطیلات به زمین می اندازد. یک مارپیچ ترس وجودی به سرعت دنبال می شود.

تاریخ انتشار: 17 نوامبر 2023

این فیلم این هفته در جشنواره فیلم ساندنس نیز به نمایش درآمد، بنابراین هنوز تریلر منتشر نشده است، اما خیلی خوب است. جولیا لوئیس-دریفوس نقش نویسنده ای را بازی می کند که شنیده می شود همسرش (توبیاس منزیس) می گوید که آخرین کتاب او را دوست ندارد. اگر به معنای واقعی کلمه تا به حال با دیگری دعوا کرده اید، این یکی برای شماست.

DUUUUUUUUUUUNE (قسمت 2). Zendaya و Timothée Chalamet برگشته‌اند، و Florence Pugh و Austin Butler به مهمانی می‌پیوندند. معلومه که آره.