بهترین ظاهر کیت میدلتون در سال 2022: 14 ظاهر به یاد ماندنی که سال شاهزاده ولز را تعریف کرد

از نظر سرتی، این سال را برای شاهزاده خانم سال جالبی کرد. از آنجایی که متأسفانه امسال برای خانواده سلطنتی عزاداری زیادی وجود داشت، ما شاهد لباس‌های مشکی‌تر او نسبت به سال‌های گذشته بودیم. در بخش میانی سال 2022، او وسواس زیادی به خال‌های پولکا و طراح الساندرا ریچ داشت – به عبارت ساده‌تر. امسال او جرأت کرد پوست بیشتری نسبت به آنچه که قبلاً دیده بودیم با لباس‌های بیرون از شانه‌های متعدد برهنه کند. و مثل همیشه، او همچنان به ما الهام می‌بخشد تا بازی کت و شلوار، کت و کت‌مان را تقویت کنیم.

برخی از این موارد عبارتند از: 40 سالگی در ژانویه، تبدیل شدن به شاهزاده خانم جدید ولز در سپتامبر (اولین باری که کسی با این عنوان در 25 سال گذشته شناخته می شود) و دیدن ملکه الیزابت دوم در جشن گرفتن 70 سال دیدنی تاج و تخت در جشن پلاتینیوم او در ژوئن. اما این برجستگی‌ها با افت قابل توجهی خنثی شد – که البته کمترین آن، مرگ اعلیحضرت در 96 سالگی در 8 سپتامبر بود.

وقتی شاهزاده خانم ولز هستید، هر سال یک سال پرچمدار است – اما به ویژه سال 2022 به کیت میدلتون برخی از بالاترین اوج هایی را که از زمان سلطنتش دیده ایم ارائه داد.

با هر نگاه، همانطور که برای یک ملکه آینده معمول است، او به ندرت اشتباه می کرد. به همین دلیل است که تلاش برای انتخاب ظاهر مورد علاقه کیت میدلتون مانند خواندن یک منوی دسر تنومند است – هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم فقط یکی را انتخاب کنیم. بنابراین در اینجا برخی از مهم ترین ظاهرهای سال 2022 به ترتیب زمانی آورده شده است. بیایید حفاری کنیم.منبع