بهترین سوتین برای لباس های سخت در سال 2022

لباس بدن بدون بند بدون پشت

29.15 دلار

زیر سیم بدون درز

برای یک لباس بدون آستین یا پشت مسابقه، سعی کنید …

سوتین بدون بند قابل تبدیل کمر

سوتین بدون بند، لباس بدن یا نیم تنه. اگر نمی‌خواهید بند‌هایتان نمایان شود، سوتین بدون بند یک انتخاب واضح است، اما اگر بزرگ‌تر از سی‌کاپ هستید، یک لباس بدن را امتحان کنید. این سوتین‌های تمام بدن برای لباس‌های بدون بند از سر خوردن بند به پایین جلوگیری می‌کنند و نوعی حمایت را ارائه می‌دهند که معمولاً فقط در یک سوتین با بند می‌توانید پیدا کنید – اگر تمام روز آن را بپوشید بسیار مهم است. اما اگر نگران حمام رفتن هستید، به جای نیم تنه یا سیلوئت لانگ لانگ که دارای استخوان بندی و سیلیکون برای حفظ آن هستید، انتخاب کنید.

14.99 دلار

سوتین چسب دار بدون تسمه

سوتین یا نوار سینه. سوتین های شیروانی هستند مناسب برای لباس‌های کوتاه – حتی یقه‌هایی که تا زیر جناغ شما کشیده می‌شوند، با سوتین‌هایی مانند این‌ها که شکل «U» عمیق بین جام‌ها دارند همخوانی ندارد. و اگر همه چیز شکست بخورد، همیشه نوار سینه وجود دارد. با نوار ضخیم مانند این، می‌توانید «سوتین» خود را به هر شکلی که می‌خواهید سفارشی کنید، اما به‌ویژه برای حفظ لیفت در لباس‌های کوتاهی که شانه‌های شما را می‌پوشاند، عالی است، و بله، حتی روی سینه‌های بزرگ‌تر هم کار می‌کند. فقط مطمئن شوید که قبل از شبانه روز تست نقطه ای انجام دهید و با قرار دادن یک دایره از دستمال بین آن و نوار، از نوک خود در برابر چسب قوی محافظت کنید.

سوتین Feather Lite

در مورد شما نمی‌دانم، اما من با سوتین‌ها رابطه عشق و نفرت دارم – حداقل وقتی در مورد سوتین‌های سفت زیر سیم صحبت می‌کنیم، یعنی (همه سوتین‌های راحت را بدهید!). در حالی که من دوست دارم دخترها را در خانه آزاد کنم، از رفتن در جمع بدون سوتین واقعی متنفرم. (ببینید؟ عشق-نفرت.) و چون ترجیح می دهم بدون سینه بند نروم، همیشه همه لباس های زیبای بدون پشت، غوطه ور یا بریده را به تن می کنم و تمایل دارم بارها و بارها به همان سیلوئت های قدیمی بچسبم.

سوتین V تبدیل Deep Plunge

ToBeInStyle
amazon.com

لباس میدی اسکوبا اسپاگتی

آمریکایی خوب
nordstrom.comمنبع

سینه بند قالبی زیر سیم

مینی لباس مسابقه دار مواج

EleVen اثر ونوس ویلیامز
nordstrom.com

در اینجا، چند نمونه از لباس‌های پیچیده و لباس‌های زیر کاربردی و کاربردی برای پوشیدن زیر هر کدام را فهرست کرده‌ایم. ما سوتین‌های چسبنده برای لباس‌های بدون پشت، سوتین‌های بدون بند برای لباس‌های بدون آستین، سوتین‌های فشاری اگر دوست دارید کمی بلند کنید، و حتی برخی از سوتین‌ها برای سینه‌های بزرگ‌تر داریم. برای تمام مواقعی که برالت شما آن را برش نمی دهد، به جای آن یکی از این موارد را امتحان کنید.


برای یک لباس بند بدون بند یا اسپاگتی، سعی کنید …

پدهای لیفت سینه سیلیکونی