بهترین رژگونه کرم 2022: زیبایی کمیاب، ویکتوریا بکهام و موارد دیگر

بهترین رژگونه های کرم برای سال 2022 عبارتند از:

  • بهترین رژگونه کرم کلی – چوب رژگونه کرم شیک ویکتوریا بکهام بیوتی، زمین بازی: 36 پوند، Victoriabeckhambeauty.com
  • بهترین رژگونه کرم برای ظاهری شفاف – رنگ ابری براق تر، پف: 17 پوند، Glossier.com
  • بهترین رژگونه کرمی برای شبنم شدن – رژگونه Pixi Beauty on the-the-glow، فلور: 18 پوند، Pixibeauty.co.uk
  • بهترین رژگونه کرم برای انتخاب سایه – چوب لب و گونه جونز رود، برهنه مایل به زرد: 30.50 پوند، Jonesroadbeauty.com
  • بهترین رژگونه کرم برای جلوه ساتن – رژگونه ذوب آسیب پذیر Rare Beauty stay آسیب پذیر، زردآلو: 18 پوند، Spacenk.com
  • بهترین رژگونه کرم برای مرطوب کننده مواد مراقبت از پوست – رژگونه مایع درخشان SUQQ، 03: 26 پوند، Cultbeauty.co.uk
  • بهترین رژگونه کرم فرمول سبک وزن – توری رنگی Illamasqua، تونیک: 16 پوند، Lookfantastic.com
  • بهترین رژگونه کرم برای ظاهری مات – رژگونه کرم ابرگونه Beauty Pie، صورتی جهانی: 10 پوند برای اعضا یا 30 پوند برای مهمانان، Beautypie.com
  • بهترین رژگونه کرم برای اپلیکاتور یکپارچه – Nudestix nudies bloom، خشخاش دختر: 30 پوند، Lookfantastic.comمنبع

رژگونه های کرم را می توان در بسته بندی چوبی، قابلمه ای، بطری و لوله ای یافت که قوام آنها از سبک وزن تا غنی متفاوت است. زیبایی این خریدهای ترکیبی این است که لایه‌بندی و ساختن آن‌ها آسان است، بنابراین میزان دقیق پوشش گونه‌ها را می‌توان به دلخواه شما تنظیم کرد. بافت خامه ای چه با قلم مو یا نوک انگشتان استفاده شود، رنگی صاف را ایجاد می کند که ممکن است مات یا شبنم دار باشد.

چطور تست کردیم

در حالی که مهم است که سایه ای را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما بهترین کار را دارد، فرمول نیز بسیار مهم است. رژگونه های پودری فشرده همیشه یک انتخاب محبوب خواهند بود و بدون شک یک خرید آرایش دائمی هستند. اما، اگر پوست شما مستعد خشکی است، یا در انتخاب محصولی که ممکن است به خطوط ریز بچسبد محتاط هستید، رژگونه کرم بهترین دوست شما برای روشن کردن گونه ها است.

بازبین ما مجموعه‌ای از رژگونه‌های کرم را در طی چند هفته نمونه‌برداری کرد، از جمله موارد دلخواه قدیمی و یافته‌های کاملاً جدید. ما به فرمول، سایه‌ها، قدرت ماندگاری و پایان، زمانی که به عنوان بخشی از روتین معمول آرایش خود می‌پوشیم، نگاه کردیم. به انتخاب ما از بهترین رژگونه های کرمی در تمام نقاط قیمت نگاه نکنید.

با در نظر گرفتن تمام این موارد، ما در حال تحقیق در مورد بهترین رژگونه های کرم برای خرید، در سایه های صورتی، مرجانی، خنثی و گرم بوده ایم. برای مشاهده یافته های آزمایش شده و آزمایش شده کامل ما به ادامه مطلب بروید.

و فقط به این دلیل که این نوع رژگونه‌ها در فرمول‌های ژل، مایع یا مومیایی‌مانند یافت می‌شوند، به این معنی نیست که باید به راحتی سر بخورند یا از بین بروند. گزینه های زیادی برای استفاده طولانی مدت وجود دارد که پوشش گونه را ارائه می دهد که در تمام طول روز ثابت می ماند.

Blusher یک آرایش کلاسیک است که برای اضافه کردن رنگ گونه در طیفی از سایه های مختلف خریداری می شود. این لوازم آرایشی رنگارنگ روشی بی‌خطر برای گرم کردن صورت شما و افزودن درخشندگی سالم، به علاوه طراوت بیشتر – چه خواب کامل شبانه داشته باشید یا نه.