بهترین حمام زنانه 2022

در نهایت، یک روپوش باید راحت باشد – آن را مانند پوست دوم در نظر بگیرید. علاوه بر این، قطعاً در نظر بگیرید: آیا شما یک دختر عبایی بزرگ هستید یا آن را خوش پوشید؟ بیشتر با لباس خود چه خواهید کرد؟ اگر قصد دارید فوق العاده فعال باشید (آشپزی، تمیز کردن، بیرون رفتن و غیره) ممکن است به چیزی سبک تر با سجاف کوتاه تر نیاز داشته باشید.

حسن نیت

احساسی بهتر از بیرون رفتن از حمام و دنج بودن با لباس گرم را نام ببرید. بله نمیتونم چرا؟ زیرا حمام ها قهرمانان تمام سال هستند. درست مانند عرق‌های مورد علاقه‌تان، تغییر دادن آن‌ها بسیار آسان است، اما آنها ~فوق العاده‌تر~ هستند. آنها باید تمیز کردن نیز به همین راحتی باشد. به احتمال زیاد شما چند لکه در آنها خواهید داشت.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این یکی با سرآستین های قابل تنظیم

روپوش فوق العاده مخمل بروکلین

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

پس چرا یک جمع بندی کامل به آنها اختصاص داده شده است؟ خب، ظاهراً شما به صورت دسته جمعی به دنبال بهترین روپوش زنانه بوده اید. از آنجایی که من هنوز دقیقاً یک خبره لباس حمام نیستم، به همکارم ضربه زدم Cosmo ویراستاران برای دریافت نظر آنها در مورد علاقه مندی های شخصی خود. من برخی از آنها را نیز گنجانده ام که چشمم به امتحان کردن آنهاست و نظرات تحسین برانگیز که انتخاب قطعه قهرمان خود را برای شما سخت می کند! پیشاپیش، 18 مورد از بهترین حمام‌هایی که هرگز نخواهید داشت همیشه می‌خواهید بلند شوید (اما در نهایت مجبور خواهید شد، زیرا زندگی به شما زنگ می‌زند، می‌دانید؟)

انتخاب های ما برای بهترین حمام زنانه در سال 2022:

اگر به یک حس لوکس تر علاقه دارید، به سراغ ساتن یا ابریشم بروید. پرهای مصنوعی و سجاف های دنباله دار برای نمایش عالی هستند. پنبه بیشتر قابل تنفس است و پشم های عروسکی اغلب دنج ترین هستند. اگر به طور انحصاری چیزی را برای زمان‌های بعد از دوش گرفتن می‌خواهید، پارچه‌ی حوله‌ای چیزی است که به دنبال آن هستید.

این سبک زیبا

لباس خواب دریاچه ای دنج در صنوبر

این لباس خنک کننده

روپوش حمام وافل زمینی دنج

هر یک از مقالات خرید ما به تعهد 15 درصدی پایبند است و شامل محصولات برای همه اندازه‌ها است. بهترین حوله‌های زنانه بر اساس سبک، نرمی، راحتی، عملکرد، محبوبیت، توصیه‌های شخصی و بسیاری از بررسی‌ها انتخاب شده‌اند تا این لیست قابل خرید از بهترین‌ها را برای شما جمع آوری کنیم!

لباس حمام برای زنان

بله، شما می توانید تا حد حمام خود زیبا به نظر برسید. این لیست حاوی گرم ترین پشم گوسفند، پنبه های سبک وزن، بافتنی وافل، پارچه تری و بادگیرترین کتانی است. وقتی صحبت از راحتی شد، ما چند لباس زیبا، جوراب‌های راحت و پیژامه برای شیرین‌ترین خواب داریم. آیا به چیزی فکر می کنید که زیر عبا بپوشید؟ چرا سوتین خواب و لباس زیر (ما به شدت شلوارهای نخی را توصیه می کنیم) که احساس می کنید اصلاً چیزی نپوشیده اید؟ آخرین مورد: اگر کاملاً دارند برای رفتن به دنیا بدون لباس حمام جدید مورد علاقه خود، حداقل آن را با یک ژاکت کشمیری زیبا از رویاهای خود انجام دهید.


این انتخاب بافت ترمه مانند

Savage X Fluff It Up Robe

پارچه

این یکی که مثل یک بغل است

رویاهای پابرهنه روپوش یونیرابطه CozyChic®

این مورد علاقه طرفداران

چاپ عرشه تازه سالن ها

این گنج مخملی

روپوش مخملی بلند یقه شال لحافی لورن رالف لورن

این فرقه دوست داشتنی

روپوش وافل خانگی چتر نجات

سهولت

این مخمل خواب دار

هیل هاوس خانه روپوش هتل زنانه

Cosmoتیم متخصصان مد دیجیتال – که شامل مدیر ویژگی های مد، ریچل تورگرسون و سردبیر مد تارا-لین سنت الین می شود- دارای چندین دهه تجربه ترکیبی در این صنعت هستند. آنها حتی قبل از اینکه صفحه TikTok FYP یا Insta Explore شما را وارد کنند، روندهای مربوطه را در باند فرودگاه مشاهده می کنند و در بین خرده فروشان از همه نوع تحقیق انجام می دهند – بسیاری از مارک های IRL را آزمایش می کنند – تا بهترین انتخاب های لباس و لوازم جانبی را برای هر فصل به شما ارائه دهند. اساساً، ما اینترنت را انتخاب کرده‌ایم تا شیک‌ترین گزینه‌ها را برای شما بیاوریم، مثل اینکه کار ماست (چون اینطور است، هه).

این شگفتی راه راه

روپوش تری نخی راه راه گریپ فروت Dusen Dusen

این یکی که درست است

روپوش نخی کلاسیک ترکی چتر نجات

به عنوان کسی که دوست دارد وقتی در خانه هستم لباس های حداقلی بپوشد یا اصلاً لباس نپوشد (TMI؟)، حوله های حمام این آزادی را برای من فراهم می کند تا در خانه ای پر از خانواده این کار را انجام دهم. یک امتیاز دیگر: اگر مجبورید بیرون بروید، در تعطیلات هستید، یک مهمان غافلگیرکننده از راه می‌رسد، یا اگر به سادگی آماده می‌شوید که چهره‌تان را شکست دهید، آن‌ها یک جزء اصلی کمد لباس هستند. اگر بخواهید، بیایید آن را پوشش زندگی در خانه بمانیم. TBH، من نسبتاً برای کل بازی حوله حمام دیر شده ام – من آنها را فقط در طول اقامت در هتل می پوشیدم، اما همه گیر شدن من را تغییر داد… همانطور که همه ما را تغییر داد! واقعاً، حوله بهترین چیز بعدی برای برهنه راه رفتن در خانه است و من برای آن اینجا هستم.

این خیره کننده کلاهدار

Savage X Forever Savage Long Robe

این ناجی شیرین

ردای رویاهای پابرهنه

این لباس مجلل

لباس مجلسی کاترین دی لیش “کاساندرا”.

این یکی فوق العاده گرم

روپوش مخملی مات شده نوردستروم با روغن آرگان زنگ زده

این نرمی نهایی

روپوش مارلو UGG

هنگام خرید لباس حمام باید در نظر داشته باشید که …

این انتخاب پرفروش

لباس کوتاه Savage X Forever Savage

در هنگام خرید لباس حمام باید به دنبال آن باشید:

این ابریشمی

Idle The Short Robe – Rust Zig Zag