بهترین جعبه های اشتراک زیبایی 2022: آرایش و موارد دیگر

بهترین جعبه های اشتراک زیبایی برای سال 2023 عبارتند از:

  • بهترین جعبه اشتراک زیبایی به طور کلی – Sephora: از 11.95 پوند، Sephora.co.uk
  • بهترین جعبه اشتراک زیبایی برای مراقبت از پوست – پوست + من: از 24.99 پوند، Skinandme.com
  • بهترین جعبه اشتراک زیبایی معمولی – Lookfantastic: از 13 پوند، Lookfantastic.com
  • بهترین جعبه اشتراک زیبایی لوازم ضروری روزمره – Trii: از 22 پوند، Trii.co.uk
  • بهترین باشگاه زیبایی برای اشتراک رایگان – لیبرتی: از 20 پوند، Liberty.com
  • بهترین خدمات اشتراک زیبایی لوکس – Beauty Pie: از 10 پوند، Beautypie.com
  • بهترین جعبه اشتراک زیبایی برای همه دسته ها – Glossybox: از 11.50 پوند، Glossybox.co.uk
  • بهترین جعبه اشتراک زیبایی برای هدیه دادن – Roccabox: از 13 پوند، Roccabox.co.uk
  • بهترین جعبه اشتراک دئودورانت – Fussy: از 13 پوند، Getfussy.comمنبع

برای یافتن بهترین جعبه های اشتراک زیبایی، هر کدام را بر اساس تعدادی معیار قضاوت کردیم. ما با توجه به کیفیت برندها، تنوع و اندازه محصولات به داخل آن نگاه کردیم. سپس قیمت و انعطاف پذیری اشتراک و ارزش کلی برای پول را مقایسه کردیم.

به لطف مدل کسب و کار برچ باکس انقلابی در آن زمان، باکس های اشتراک زیبایی ممکن است کمی خرید برگشتی به نظر برسند. اما این بدان معنا نیست که آنها با زمان تکامل نیافته اند.

چطور تست کردیم

در خبرنامه هفتگی رایگان ما ثبت نام کنید تا نکات داخلی و بررسی محصولات کارشناسان خرید ما را دریافت کنید

برای ایمیل رایگان IndyBest ما ثبت نام کنید

این جعبه‌ها که به مشترکین اجازه دسترسی به جدیدترین و بهترین محصولات – اغلب با قیمت بسیار پایین‌تر – را می‌دهند، نگاهی اجمالی به دنیای زیبایی‌ها می‌دهند، خواه واقعاً دیوانه آرایش هستید، خریدار مراقبت از پوست باهوش هستید یا علاقه کمی به آن ندارید. مطابق با آخرین اتفاقات آرایشی و بهداشتی.

برخی دیگر برای کاهش هزینه های خرید منظم محصولات روزمره شما طراحی شده اند. اما مدرن‌ترین طرح اشتراک زیبایی که تاکنون دیده‌ایم باید از Skin and Me باشد که با تیمی از متخصصان پوست همکاری می‌کند تا محصولی ماهانه را به شما ارائه دهد که به طور خاص برای پوست شما طراحی شده است.

اساساً، یک میزبان کامل وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، چه می‌خواهید هیجان جدید بودن ماهانه را داشته باشید، برای صرفه‌جویی در هزینه‌های ضروری روزمره خود یا یک راه‌حل مراقبت از پوست تعیین‌شده که هر ماه درب منزل شما تحویل داده می‌شود. البته، به روش واقعی IndyBest، ما بهترین‌ها را برای خرید برای هر نیاز و بودجه جمع‌آوری کرده‌ایم.

گزینه‌های سنتی، مانند Glossybox و Lookfantastic، بسته‌ای ماهانه از محصولات مراقبت از مو و پوست گرفته تا آرایش و موارد دیگر را از برخی از بهترین و پرتقاضاترین برندها در آن لحظه در اختیار مشترکین قرار می‌دهند. قیمت ها از حدود 15 پوند در ماه با برنامه های اشتراک سه، شش و 12 ماهه شروع می شود، بنابراین شما واقعاً می توانید هر کدام را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

(لورن کانینگهام)