بهاتی پرینسلو در میان رسوایی تقلب به آدام لوین در لاس وگاس پیوست

آدام لوین، خواننده Maroon 5 و شکیل اونیل در رویدادی که توسط بنیاد شکیل اونیل در MGM Grand Garden Arena در 01 اکتبر 2022 برگزار شد، اجرا می‌کنند.

دنیس تروسلو/گتی ایماژ

یک روز بعد، لوین اعتراف کرد که به استروه پیام داده است، اما رابطه فیزیکی را انکار کرد. در بیانیه‌ای گفت: «من از قضاوت ضعیفی در صحبت کردن با هر کس دیگری غیر از همسرم به هر نوع معاشقه استفاده کردم. “من رابطه ای نداشتم. با این وجود، من در یک دوره پشیمانی از زندگیم از مرز عبور کردم.»

چه رسوایی تقلب؟ در 1 اکتبر، بهاتی پرینسلو در یک رویداد خیریه در لاس وگاس به همسرش آدام لوین پیوست، تنها چند هفته پس از آن که مدل اینستاگرام سامنر استرو با پیام‌های صمیمی از خواننده Maroon 5 عمومی شد.

پرینسلو و لوین در سال 2014 ازدواج کردند و دو دختر دارند: داستی رز متولد 2016 و جیو گریس متولد 2018. مدل ویکتوریا سیکرت در حال حاضر فرزند سوم خود را باردار است.

وی ادامه داد: «در موارد خاصی نامناسب شد. من به آن پرداخته ام و اقدامات پیشگیرانه ای برای رفع این مشکل با خانواده ام انجام داده ام. همسرم و خانواده ام تنها چیزی است که در این دنیا به آنها اهمیت می دهم. آنقدر ساده لوح و احمق بودن که تنها چیزی را که واقعاً برایم مهم است به خطر بیاندازم، بزرگترین اشتباهی بود که می توانستم انجام دهم. من هرگز دوباره آن را نمی سازم. من مسئولیت کامل را بر عهده می گیرم. ما از آن عبور خواهیم کرد و با هم از آن عبور خواهیم کرد.»منبع

در 19 سپتامبر، Stroh یک ویدیوی TikTok را منتشر کرد که در آن جزئیات رابطه ادعایی خود با لوین را شرح می داد، پس از اینکه خواننده به او پیام داد و خواستار اجازه برای استفاده از نام کوچک خود برای فرزند متولد نشده اش شد. “باشه سوال جدی. من یک بچه دیگر به دنیا می‌آورم و اگر پسر بچه‌دار است، واقعاً می‌خواهم اسمش را سامنر بگذارم. خیلی جدی.”

مطابق با مردمپرینسلو در حین مجموعه هفت آهنگ همسرش در رویدادی که به نفع بنیاد شکیل اونیل بود، در بین تماشاگران حضور داشت. مردم گزارش می دهد که لوین به این رابطه ادعایی اشاره نکرده است، اما به نظر می رسد که بخشی از آهنگ “Sunday Morning” خود را برای همسرش می خواند. پرینسلو همچنین در موزیک ویدیوی 2018 برای «دختران مثل تو» حضور داشت که در هنگام اجرای این آهنگ توسط گروه در پس زمینه پخش شد.