بن افلک می گوید اگر هنوز با جنیفر گارنر ازدواج کند “احتمالاً هنوز مشروب می خورد”

استیو گرانیتزگتی ایماژ

او افزود: “تنها درمان واقعی برای اعتیاد به الکل رنج است. شما فقط امیدوار هستید که آستانه رنج شما در جایی برآورده شود قبل از اینکه زندگی شما را نابود کند.”

در مصاحبه اخیر با WSJ. مجله، افلک همچنین در مورد مبارزه با اعتیاد به الکل صحبت کرد. او به این نشریه گفت که اگرچه آرزو می‌کند «نباید درس‌هایی را به سختی یاد بگیرد»، «مشکلات» اعتیاد به الکل به او کمک کرد «این چیزها را به روشی معتبر و معنادار یاد بگیرد تا واقعاً درس‌هایی را که من آموخته‌ام بیاموزد. واقعا درونی شده است، که ارزش هایی را ایجاد کرده است که من اکنون دارم، حتی اگر بیشتر آنها از شکست زاده شده اند.”

افلک به هاوارد استرن گفت: “احتمالاً هنوز مشروب می‌نوشیدم. این بخشی از این بود که چرا شروع به نوشیدن کردم… زیرا به دام افتاده بودم.” مردم. “من به دلیل بچه هایم نمی توانم ترک کنم، اما خوشحال نیستم، چه کار کنم؟” کاری که من کردم این بود که یک بطری اسکاچ خوردم و روی کاناپه خوابم برد، که معلوم شد راه حلی نبود.»

افلک چندین بار به دلیل اعتیاد به الکل به بازپروری رفت، از جمله در سال های 2001، 2017 و 2018.

او ادامه داد: “حقیقت این بود که ما وقت گذاشتیم، تصمیم گرفتیم… ما از هم جدا شدیم.” “ما ازدواجی داشتیم که جواب نداد، این اتفاق می افتد، با کسی که دوستش دارم و به او احترام می گذارم، اما دیگر نباید با او ازدواج کنم. در نهایت، ما تلاش کردیم. ما تلاش کردیم، تلاش کردیم چون بچه داشتیم. هر دو. ما احساس می‌کنیم که نمی‌خواهیم این مدلی باشد که فرزندانمان از ازدواج می‌بینند.”

روز دوشنبه، آخرین دوئل بازیگر ظاهر شد این نمایش هوارد استرن، جایی که او به صراحت در مورد مبارزات خود با الکل در دوران ازدواج و تلاش خود برای ماندن در کنار گارنر برای فرزندانشان صحبت کرد. این زوج که در سال 2005 ازدواج کردند و در سال 2018 طلاق گرفتند، سه فرزند مشترک دارند: ویولت 16 ساله، سرافینا 12 ساله و ساموئل 9 ساله.

جف وسپا/VF14گتی ایماژ

بن افلک درباره ازدواجش با همسر سابقش جنیفر گارنر صحبت می کند.

یک منبع در رابطه با بازیگران معروف بنیفر گفت: “جن گارنر و مارک آنتونی به حمایت خود ادامه می دهند و به نظر نمی رسد که هیچ گونه بدخواهی در این زمینه وجود نداشته باشد.” “همه آنها فقط بهترین چیز را برای یکدیگر و خانواده هایشان می خواهند.”منبع

یک منبع نیز قبلا گفته بود سرگرمی امشب که گارنر هیچ بدخواهی نسبت به زوجی که دوباره به هم می پیوندند ندارد.

هالیوود، حدود 24 فوریه، جنیفر گارنر، بازیگر زن و بن افلک، کارگردان بازیگر، در 24 فوریه 2013 در هالیوود، کالیفرنیا، به مراسم اسکار در مرکز کوهستانی هالیوود می رسند، عکس توسط استیو گرانیتز وایر

اگرچه این دو دیگر با هم نیستند، اما به نظر می رسد افلک و گارنر روابط نسبتاً خوبی دارند. در گذشته هالووین، گارنر به افلک و جنیفر لوپز پیوست تا بچه‌هایشان را ترفند کنند.

غرب هالیوود، حدود مارس 02 دسترسی انحصاری، نرخ‌های ویژه اعمال می‌شود بازیگر بن افلک و جنیفر گارنر بازیگر در جشن اسکار نمایشگاه غرور آفرینی 2014 که توسط گریدون کارتر در 2 مارس 2014 در غرب هالیوود، کالیفرنیا برگزار شد، شرکت کردند.