بن افلک به دانکین محبوب خیانت کرد و با جنیفر لوپز وارد استارباکس شد

به نظر می رسد خانه لوپز-افلک در بخش قهوه تقسیم شده است، اما اکنون آنها در حال معرفی یکدیگر با قهوه سرمایه داری خود هستند. در اوایل نوامبر، لوپز افلک همسرش را در سفری به دانکین همراهی کرد، جایی که او حداقل تظاهر کرد که دختر دانکینی است. جنیفر نه یکی اما در دست داشت دو نوشیدنی های دارای لوگو در گذشته، من احساس می کنم فریب خورده، مبهوت، حتی. من حدس می زنم ازدواج همه چیز در مورد سازش است!

به قلبت چنگ بزن بن افلک پسر بوستونی در یک اقدام نهایی خیانت از یک استارباکس بازدید کرد. این تکان دهنده، نابخشودنی و فراموش نشدنی است.

افلک به خاطر وفاداری بی‌وقفه‌اش به دانکین، که در ایالت زادگاهش ماساچوست تأسیس شد، شناخته می‌شود. بسیاری از عکس‌های مرتبط پاپاراتزی از افلک در طول سال‌ها نشان می‌دهند که او یک فنجان و/یا کیف با دونات‌های دانکین یا دانکین در دست دارد. اما اکنون که او با یکی از افراد استارباکس ازدواج کرده است (به آن فنجان خیره کننده استارباکس مراجعه کنید)، آن روزها خیلی وقت است که گذشته است. حدس می زنم عشق واقعاً تو را تغییر می دهد!

در عکسی از جمعه، 9 دسامبر، افلک کاملاً خندان در حال خروج از سانتا مونیکا استارباکس، مشروب (با مقدار زیادی خامه فرم گرفته) در دست و همسر جنیفر لوپز افلک در کنار او دیده می شود. برای مسابقه استارباکس، آقای افلک یک پیراهن چهارخانه آبی تیره با شلوار جین و کفش ورزشی پوشید. لوپز افلک ژاکت کرم و قهوه ای جشن را با شلوار و کفش ورزشی مشکی گشاد پوشیده بود. تصویر را بررسی کنید اینجا.

افلک با قهوه در لس آنجلس، در سپتامبر سال جاری

Bellocqimages/Bauer-Griffin

منبع

هر کسی که بعداً با این زوج مصاحبه کند، اگر از آنها در مورد رقابت دانکین و استارباکس در خانواده خود نپرسند، به مردم خیانت می کند.