بن افلک با آواز خواندن در جشن کریسمس پر ستاره جنیفر لوپز را کانالیزه می کند — ویدئو را تماشا کنید

در 17 دسامبر، جنیفر و بن افلک یک جشن تعطیلات عجیب و غریب در خانه خود در لس آنجلس برگزار کردند که ظاهراً کیم کارداشیان، بیلی آیلیش، دوجا کت و غیره در آن حضور داشتند. بر اساس عکس هایی از این رویداد که در اینجا قابل مشاهده است، این مهمانی شامل پیتزا و کاکائوهای داغ و همچنین یک ماکت شیرینی زنجبیلی از خانه آنها بود که با چراغ های پری تزئین شده بود.

لوپز پس از به اشتراک گذاشتن بوسه با همسرش در دومین ویدیوی لحظه ای، می گوید: “این آهنگ مورد علاقه کودک من برای کریسمس است.”

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

بدیهی است که مهمانی بدون اجرای جی لو که آهنگ «در طبقه» را برای مهمانانش خواند، کامل نمی شد. جی لو با پوشیدن لباس آستین بلند طلایی، مهمانی‌ها را در دور «Jingle Bells» رهبری کرد. با این حال، این افلک بود که با اجرای غافلگیرکننده «تا شب کریسمس» جان لجند نمایش را ربود.

محتوای اینستاگرام

یک منبع گفت: “بن و جن در حال آماده شدن برای کریسمس بسیار سرگرم شده اند.” سرگرمی امشب. “تعطیلات مورد علاقه جن کریسمس است، بنابراین او همیشه تمام تلاش خود را می کند، اما این زمان برای آنها به عنوان یک زوج واقعاً هیجان انگیز است زیرا اولین کریسمس آنها به عنوان زن و شوهر است.” این منبع اضافه کرد که جی لو “می خواهد امسال حتی خاص تر از حد معمول باشد و سنت های جدیدی را برای خود بسازد، هم به عنوان خانواده و هم با بن.”

جنیفر لوپز تنها خواننده خانواده افلک نیست.