بن اسمیت-پیترسن همسر رایلی کیو کیست؟ حقایق

و آنها را فراموش نکنیم مکس دیوانه شروع کردن – آغاز – اولین:

"جاده خشم دیوانه حداکثر" اولین نمایش لس آنجلس

او نوشت: “من به تازگی از رابطه ای خارج شده بودم که باید از آن بهبود می یافتم، بنابراین قطعاً به دنبال چیزی نبودم.” “بن سر صحنه فیلمبرداری بود و من او را دیدم. یک سال گذشته بود، و او فقط احساس می کرد بزرگتر شده است و چیزی در مورد او وجود دارد. من می گفتم “اوه وای.” او احساس می کرد بسیار بالغ تر شده است. ما در استودیو فاکس در سیدنی بودیم. او به سمت من آمد و گفت: “آیا می توانم موسیقی خود را برای شما بفرستم تا گوش کنید؟” و من گفتم: “حتما.” به او گفتم یک ماه است که اینجا هستم، کار زیادی ندارم… شاید بتوانی موج سواری را به من یاد بدهی؟ این خنده دار است، زیرا من از کوسه ها بسیار می ترسم و اکنون هرگز موج سواری نمی کنم.”

آنها خالکوبی های مشابه دارند

در مراسم های متعدد، نه کمتر!

این دو تا کنون هیچ عکسی از دختر بچه خود به اشتراک نگذاشته‌اند، اما برای خانواده‌شان آرزوی شادی و حال خوب دارند.منبع

بن به نمایندگی از رایلی در مراسم یادبود لیزا ماری پریسلی صحبت کرد و یادداشتی توسط رایلی را خواند که به تولد دخترشان اشاره کرد:

“امیدوارم بتوانم دخترم را آنطور که شما من را دوست داشتید، همانطور که برادر و خواهرم را دوست داشتید، دوست داشته باشم. از شما سپاسگزارم که به من قدرت، قلب، همدلی، شجاعت، شوخ طبعی، رفتار و خلق و خوی من دادید. وحشی من سرسختی من محصول قلب تو هستم خواهرانم محصول قلب تو برادر من محصول قلب تو هستم.

استیو گرانیتز//گتی ایماژ

بن یک صحنه رابطه دارد دیزی جونز

کی، پس واضح است که رایلی کیو و سام کلافلین شیمی شگفت انگیزی دارند دیزی جونز و شش، منجر به گمانه زنی های میانی در میان طرفداران شد مبنی بر اینکه ~vibes~ خارج از صفحه وجود دارد…اما خیر! چیزی که شما از آن استفاده می کنید به سادگی بازیگری عالی و شیمی طبیعی است. و همچنین، مانند، رایلی به طور کامل با عشق زندگی خود، بن اسمیت-پترسن ازدواج کرده است. همانطور که او در مقاله ای برای ووگ استرالیا در سال 2022، “شوهرم خیلی آدم خوبی است. او آرام، وفادار، قوی و حساس است. او بهترین دوست من است. این نهمین سال زندگی مشترک ما است و ما از صحبت کردن دست نمی کشیم.”

رایلی در مورد ملاقات با بن نوشت ووگ انشا، گفت: “ما تیراندازی کردیم مکس دیوانه: جاده خشم در نامیبیا، جایی که بن را دیدم. او در گروه بدلکاری حضور داشت. من می دانستم او کیست، اما در یک رابطه بودم، بنابراین به هیچ کس اینطور نگاه نمی کردم. و یک سال بعد مجبور شدیم در سیدنی فیلمبرداری مجدد انجام دهیم.”

رایلی در ادامه گفت: «من فکر می‌کنم که آنها فکر می‌کردند این کار کمتر ناخوشایند خواهد بود، سپس ما به آنجا رسیدیم و این واقعاً ناراحت کننده است. آخر شب با ست مایرز. “چون منظورم این است که مثلاً من هرگز تظاهر به رابطه جنسی با شوهرم نکرده ام.”

مایکل ترن//گتی ایماژ

رایلی در این باره نوشت: «ما بعد از دو ماه و شش ماه با هم به خانه رفتیم، او از من خواست با او ازدواج کنم و یک سال بعد با هم ازدواج کردیم. ووگ. “از نظر فنی، اولین عروسی ما در نپال بود، زیرا ما چند هفته قبل از ازدواجمان در آنجا بودیم و مدرسه می ساختیم. خانواده ها می دانستند که ما در حال ازدواج هستیم و گفتند، “اجازه دهید یک عروسی هندو برای شما برگزار کنیم.” خیلی زیبا بود و از جهاتی آن عروسی کمی صمیمی تر و واقعاً خاص بود. آن عروسی، من گریه کردم. در عروسی بزرگترم کمی عصبی بودم، آنقدرها حضور نداشتم. اما باز هم به همان اندازه بود. حیرت آور.”

رایلی در میان درام اخیر املاک به بن تکیه کرده است

رایلی نیز این تکه اطلاعات را در او تایید کرد ووگ مقاله، گفت: “روز سومی که با هم بودیم خالکوبی های مشابه انجام دادیم، فقط برای سرگرمی، هرگز فکر نمی کردیم این رابطه به جایی برسد. ما همه این ماجراجویی ها را انجام دادیم و این هفته جادویی بود. او در آپارتمانی در یک کلیسای قدیمی زندگی می کرد. با پنجره های شیشه ای رنگی. من پیش او ماندم و خورشید از این شیشه رنگی زیبا وارد شد. آن روز صبح از خواب بیدار شدم و گفتم: “نمی توانم او را ترک کنم. احساس می کنم این چیز واقعاً خاصی است.” و فقط یک هفته گذشته بود.»

او همچنین به شوخی گفت: «احساس می‌کنم واقعاً تمایل داشتم اینطور باشم، «در زندگی واقعی، اینطور نیست. و بعد به این فکر کردم که “فقط، می دانید، آن را برای خودم نگه می دارم.”

بن اخیرا تایید کرد که او و رایلی یک دختر دارند

یک منبع می گوید: «او در حال حاضر روی خانواده و کارش متمرکز است سرگرمی امشب. “سال بسیار سختی برای رایلی با مرگ مادرش و بزرگ کردن یک دختر در حین کار بوده است. شوهرش بزرگترین سیستم حمایتی بوده است و رایلی دنیا را مدیون اوست.”

ظاهر فرش قرمز آنها بسیار کم است

مادربزرگ رایلی، پریسیلا پریسلی، به تازگی دادخواستی را برای به چالش کشیدن وصیت نامه لیزا ماری پریسلی ارائه کرد و اصلاحیه سال 2016 را زیر سوال برد که او را به عنوان معاون رایلی و برادر فقیدش بنجامین جایگزین کرد. بدیهی است که به نظر می رسد رایلی در کنار از دست دادن ناگهانی مادرش، این کار را انجام دهد ET منابع می گویند که او به بن تکیه کرده است.

بنابراین، معامله با بن شوهر رایلی چیست؟ شیرجه عمیق ورودی.

بن یک بدلکار حرفه ای است

و در اوقات فراغت موج سواری می کند!

بن و رایلی در مجموعه فیلم با هم آشنا شدند مکس دیوانه: جاده خشم

اوه، و به نظر می رسد که بن نیز نام رایلی را به انگلیسی باستانی درست بالای فاق او دارد، در صورتی که شما تعجب کنید.

آنها در سال 2015 ازدواج کردند

این دو موضوع را در مورد فرش بسیار کم اهمیت نگه می‌دارند، اما آنها انجام داد در نمایشگاه Vanity Fair پس از مهمانی اسکار خدایی به نظر می رسد: