بنا به گزارش ها، هری استایلز و اولیویا وایلد پس از 2 سال قرار “یک استراحت” می کنند.

با این حال، در ماه اکتبر، دایه سابق وایلد و سودیکیس با DailyMail.com مصاحبه ای انجام دادند و جزئیات یک دعوای دراماتیک بین کارفرمایانش بر سر خواننده «همانطور که بود» را شرح دادند. به گفته پرستار ناشناس، این حادثه با دراز کشیدن سودیکیس در زیر ماشین وایلد به پایان رسید تا او را از دادن سالاد با “سس مخصوص” خود به ستاره پاپ باز دارد.

منبع

او هنوز در حال تور است و اکنون به خارج از کشور می رود. یکی از منابع به این نشریه گفت: او روی بچه ها و کارش در لس آنجلس تمرکز می کند. “این یک تصمیم بسیار دوستانه است.” صحبت از بچه های وایلد، نگران نباش عزیزم این کارگردان با پسر هشت ساله‌اش اوتیس و دختر شش ساله‌اش دیزی در حال رقصیدن در کنسرت استایلز در لس آنجلس در 15 نوامبر دیده شد.

یکی از خودی ها گفت: «آنچه به عنوان یک دوستی نزدیک شروع شد، به سرعت عاشقانه شد مردم به هنگام. «همه آمدن آن را دیدند. در زمان استراحت، او نمی توانست دور بماند و از تریلر او بازدید کرد.

این منبع ادامه داد: «آنها هنوز دوستان بسیار صمیمی هستند.

هری استایلز و اولیویا وایلد در 15 مارس 2022 در لندن دیده می شوند.

نیل ماکفورد

از نظر فنی، کارگردان 38 ساله و خواننده 28 ساله هرگز رابطه خود را به طور رسمی تایید نکردند. استایلز گفت: “گاهی اوقات مردم می گویند، “شما فقط علناً با زنان بوده اید” و من فکر نمی کنم که من علناً با کسی بوده ام.” رولینگ استون در آگوست 2022. “اگر کسی از شما با کسی عکس می گیرد، به این معنی نیست که شما یک رابطه عمومی یا چیزی دیگر را انتخاب کرده اید.”

وایلد فرزندانش را با نامزد سابق جیسون سودیکیس که ده سال با او قرار داشت پیش از اعلام جدایی آنها در نوامبر 2020 در میان می‌گذارد. پس از ملاقات در صحنه فیلمبرداری نگران نباش عزیزم منn اکتبر 2020، عکس‌های وایلد و استایلز دست گرفتن در یک عروسی در ژانویه 2021 در فضای مجازی منتشر شد.

به گفته منابع متعددی که با مردم، وایلد و استایلز بعد از دو سال با هم “یک استراحت” می کنند — و من تازه متوجه شدم که باید در تمام مدت از WildStyle به عنوان نام کشتی آنها استفاده می کردیم.

ممکن است هری استایلز و اولیویا وایلد تمام شده باشند عزیزم.