بلیک لایولی و رایان رینولدز برای یک پسر امیدوار هستند

ماموریت انجام شد، بلیک.منبع

خودی فوق توضیح داد: “آنها این بار به یک پسر امیدوار هستند.” اما، البته، آنها فقط یک نوزاد سالم می خواهند، بدون توجه به جنسیت.

بلیک در دهمین اجلاس سالانه زنان فوربس در مرکز لینکلن در شهر نیویورک، در روز پنجشنبه، خبر بارداری را به شیوه‌ای حماسی و بی‌هدف اعلام کرد. لوازم جانبی دیگر شامل الف دختر شایعه پراکنی-شایسته هدبند، کفش های پلت فرم سفید، گوشواره های استریت و حتی یک شال سفید بلندتر. این یک اشتباه کامل بود (نه اینکه ما از بلیک انتظار کمتری داشته باشیم):

نیویورک، نیویورک، 15 سپتامبر، بلیک لایو با مویرا فوربس در دهمین نشست سالانه قدرت زنان فوربس در جاز در مرکز لینکلن در 15 سپتامبر 2022 در عکس شهر نیویورک توسط تیلور هیلگتی مصاحبه شده است.

^^ *درخشش* ^^

اکنون، دقیقاً طبق برنامه، منابع ناشناس نزدیک به این زوج جزئیاتی را در مورد بارداری و افکار پشت صحنه بلیک و رایان در مورد این وضعیت فاش می کنند. (هشدار اسپویل: افکار آنها به اندازه افکار دیگر جهان مثبت و سرشار از زرق و برق و شادی استعاری است.)

“بلیک از اینکه راز فاش شده است خیالش راحت است. او آن را نگه داشت تا زمانی که دیگر نتوانست!” یک ~خودی~ یک روز پس از اولین حضور بامپ با پولک های طلایی توضیح داد. او عاشق لباس پوشیدن برآمدگی نوزادش است و می‌خواست بیانیه‌ای بدهد.

به گفته منبع آگاه Lively-Reynolds، این زوج امیدوارند که این بار به جیمز، اینز و بتی یک برادر بچه بدهند (اما نه به اندازه ای که امیدوارند یک bb، offc سالم و شاد داشته باشند). .

یک شاهد عینی در این رویداد قبلا گفته بود ما هفتگی اینکه بلیک سعی نمی‌کرد برآمدگی‌اش را پنهان کند و اینکه او تمام شب را «واقعاً می‌درخشید» (دو مورد را که چشم‌های همه کسانی که تصاویری از اجلاس سران را دیدند تأیید کردند).

ICYMI، خانواده Lively-Reynolds در حال رشد است. این هفته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بلیک لایولی و رایان رینولدز منتظر چهارمین (!!!) فرزند خود هستند و اینترنت اساساً در انفجاری از زرق و برق و خوشحالی در مورد آن منفجر شد.

تیلور هیلگتی ایماژ

یک منبع گفت: “زمان عالی است زیرا همه بچه های آنها دو سال از هم فاصله دارند، بنابراین آنها از الگوی خود پیروی می کنند.” هفتگی ما، اشاره به سه دختر بلیک و رایان، جیمز، اینز، و بتی (که به ترتیب هفت، پنج و دو هستند).

نیویورک، نیویورک، 15 سپتامبر، بلیک لیلی در دهمین نشست سالانه زنان قدرت فوربس در جاز در مرکز لینکلن در 15 سپتامبر 2022 در عکس شهر نیویورک توسط تیلور هیلگتی تصاویر شرکت می کند.

تیلور هیلگتی ایماژ