بلیک لایولی برای خلاص شدن از شر پاپاراتزی های بیرون از خانه اش، تعدادی عکس از دست انداز بچه به اشتراک گذاشت.

در نظری که روی عکسی از همان روز که توسط @DailyMailAu به اشتراک گذاشته شد، این بازیگر داستان واقعی را بازگو کرد. «شما با هم این تصاویر را با هم ویرایش می کنید تا به نظر برسید که من با خوشحالی دست تکان می دهم. بلیک نوشت، اما این فریبکارانه است. داستان واقعی این است: بچه‌های من تمام روز توسط مردی تعقیب می‌شدند. بیرون پریدن و سپس پنهان شدن. غریبه ای در خیابان با آنها صحبت کرد زیرا دیدن آن برای او بسیار ناراحت کننده بود. وقتی سعی کردم با آرامش به عکاسی که برای گرفتن این عکس ها استخدام کرده بودی نزدیک شوم تا با او صحبت کنم، فرار می کرد. و دوباره در بلوک بعدی بیرون بپرید.”

منبع در 15 سپتامبر، دختر شایعه پراکنی ستاره مجموعه ای از عکس های بارداری خود را در تلاش برای جلوگیری از پاپاراتزی های مهاجم به اشتراک گذاشت. «اینجا عکس‌هایی از من در زندگی واقعی باردار است، بنابراین 11 پسری که بیرون از خانه منتظرند برای دیدن 🦄 من را تنها بگذارند. تو من و بچه هایم را عصبانی می کنی. «از همه افراد دیگر برای این همه محبت و احترام و برای ادامه لغو فالو کردن حساب‌ها و نشریاتی که عکس‌های کودکان را به اشتراک می‌گذارند، تشکر می‌کنم. شما تمام قدرت را در برابر آنها دارید. و از رسانه هایی که “خط مشی ممنوعیت کودکان” را دارند تشکر می کنیم. همه شما تفاوت را ایجاد می کنید 🙏♥️. عشق زیاد! Xxb”

در ژوئیه 2021، بلیک لایولی پس از تعامل وحشتناک با یک عکاس پاپاراتزی در شهر نیویورک، از رسانه ها و طرفدارانش درخواست کرد تا از اشتراک گذاری عکس های فرزندانش خودداری کنند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

البته رایان رینولدز هم در محل عکس حضور داشت. این زوج از سال 2012 ازدواج کرده اند و سه دختر دارند: جیمز هفت ساله، اینز پنج ساله و بتی دو ساله.

محتوای اینستاگرام

این نمایش اسلاید عکس‌هایی از مراحل مختلف بارداری لایولی را به نمایش می‌گذارد که با تصویری شیرین از بازیگری که در حال آماده شدن برای استفاده از کرم ضد آفتاب در لباس شنای یک تکه قرمز است، به نمایش می‌گذارد. این فیلتر غیراشباع خاص مورد علاقه تیلور سوئیفت دوست مشهور لایولی است. مطمئناً این خواننده در اسلاید هفت ظاهر می شود و لایولی با لباس بیکینی صورتی را در آغوش می گیرد. بدیهی است که او آنجا بود و به دنبال اسامی بچه‌ها بود تا به آلبوم بعدی خود اضافه شود. (به آنها دقت کنید نیمه شب ها متن ترانه… این تمام چیزی است که من می گویم.)

بلیک لایولی پس از انتشار این خبر با رونمایی از فرش قرمز، رسما تایید کرد که فرزند چهارم خود را باردار است.