بلیک لایولی با پیامی به پاپاراتزی عکس های بارداری را با تیلور سویفت و رایان رینولدز به اشتراک گذاشت

لایولی و رینولدز در حال حاضر سه دختر دارند: جیمز 7 ساله، اینز 5 ساله و بتی 2 ساله.منبع

لایولی ادامه داد: «تو من و بچه‌هایم را عصبانی می‌کنی. از همه افراد دیگر برای این همه محبت و احترام و برای ادامه لغو فالو کردن حساب‌ها و نشریاتی که عکس‌های کودکان را به اشتراک می‌گذارند، تشکر می‌کنم. شما تمام قدرت را در برابر آنها دارید. و از رسانه‌هایی که «خط مشی ممنوعیت بچه‌ها» را دارند تشکر می‌کنیم. همه شما تفاوت را ایجاد می کنید.»

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در تصویر اول، لایولی یک مایو قرمز تنگ به تن دارد که باعث می‌شود نوزادش به خوبی برآمده شود. او عکسی از خودش با همان کت و شلوار در کنار رینولدز در کنار استخر دارد و یکی از لباس‌هایی که در خانه‌شان در آغوش گرفته‌اند. تصاویر دیگر زمان گذراندن او با خواهر شبیه خود، رابین، و دیگری را نشان می دهد که شکمش آشکار شده و تیلور سویفت را در آغوش می گیرد. او چرخ فلک را با یک سلفی به پایان رساند که در آن به شکلی طنز سعی می کند از دایره گرد شکمش عبور کند.

لایولی در روز جمعه، 16 سپتامبر، زمانی که به روی فرش قرمز دهمین اجلاس سالانه زنان قدرت فوربس در شهر نیویورک آمد، با لباسی که وضعیت او را آشکار می کرد، بارداری خود را اعلام کرد. گروه پولک های طلایی به هیکل او چسبیده بود و او در حالی که تصمیم می گرفت توقف کند و برای عکاسان ژست بگیرد، در این مورد می درخشید.

در اینجا عکس هایی از من در زندگی واقعی باردار آمده است، بنابراین 11 پسر در بیرون از خانه من منتظرند [unicorn] دیدن من را تنها می‌گذارد.»

دهمین اجلاس سالانه قدرت زنان فوربس

بلیک لایولی از همسرش رایان رینولدز در انتظار چهارمین فرزندش است، اما عکاسان پاپاراتزی همچنان بیرون از خانه او کمپ زده اند، مثل این که این اولین نوزاد مشهوری است که تا به حال باردار شده است. لایولی در تلاشی برای پراکنده کردن رسانه‌ها از گام اول خود، چرخ فلکی از عکس‌های مربوط به بارداری خود، از جمله رینولدز و تیلور سوئیفت BFF خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت تا جذاب‌تر از عکس‌های یک ستاره معمولی باشد.

تیلور هیلگتی ایماژ