بلیک لایولی با رایان رینولدز بچه شماره 4 باردار است

در صورتی که شما نیاز به یک کمی امروز اینجا هستم تا به شما اطلاع دهم که بلیک لایولی – بازیگر، تهیه کننده و شلوار مسافرتی – فرزند چهارم خود را باردار است. *مکث دراماتیک برای لحظه “omg-omg-omg”*

زمستان گذشته، رایان با لینکدین در مورد «تعطیلاتی» که از بازیگری برای تمرکز بر زندگی خانوادگی خود گرفته بود صحبت کرد. “بزرگترین چیز برای من… این است که نمی خواهم این زمان را با بچه هایم از دست بدهم… می خواهم بچه هایم یک برنامه کاملاً عادی داشته باشند. سال‌ها وقتی همسرم بلیک فیلم می‌گرفت، من فیلم نمی‌گرفتم و با بچه‌ها بودم و بالعکس. بنابراین ما به نوعی مبادله خواهیم کرد. ما هرگز واقعاً همزمان کار نکردیم. اما همیشه دور بودیم. بنابراین بچه‌ها هم دور بودند.» را ددپول بازیگر سپس اضافه کرد: «الان که آنها در مدرسه هستند، یک برنامه تا حدودی عادی دارند. فکر می‌کنم این برای پیشرفت آنها کاملاً مهم است و من واقعاً از بودن یک پدر فعلی لذت می‌برم.»

تازه‌سازی: بلیک و همسرش رایان رینولدز در اوایل سال 2010 در حین کار بر روی یک فیلم کمتر شناخته شده (بخوانید: باکس آفیس احساس) با هم آشنا شدند. فانوس سبز و در اکتبر 2011 قبل از ازدواج در سال بعد شروع به ملاقات کرد. این دو در حال حاضر سه فرزند دارند: جیمز 7 ساله، اینز 5 ساله و بتی 2 ساله.

حتی در سپتامبر 2014، درست قبل از تولد اولین فرزندش، بلیک در مورد اهمیت فرزندان و خانواده برای او فوران کرد و اعتراف کرد که ماری کلر، “اگر می توانستم بچه ها را بیرون بیاندازم، این کار را می کردم.” او اخیراً گفت فوربس،“خانواده ریشه هر کاری است که من انجام می دهم و همچنین ریشه هر چیزی است که من خلق می کنم.” ماموریت انجام شد! ❤️❤️❤️منبع بلیک لیلی در دهمین اجلاس سالانه قدرت زنان فوربس

توماسو بودیگتی ایماژ

بازیگر این خبر را به نمادین ترین شکل اوایل امروز هنگامی که در دهمین اجلاس سالانه زنان قدرت فوربس در مرکز لینکلن در شهر نیویورک شرکت کرد، منتشر کرد. او در یک لباس کوتاه طلایی خیره کننده با یک برآمدگی بسیار زیبا ظاهر شد. 🥺 منظورم کفش هاست! هدبند مورد تایید بلر والدورف! حلقه ها! تمام ظاهر واقعاً فقط *بوسه سرآشپز* است.

تیلور هیلگتی ایماژ

رایان رینولدز در راهپیمایی مشاهیر هالیوود با ستاره مفتخر شد