بلوند ترمه ای رنگ موی نرم و نرمی است که ما در این زمستان عاشق آن هستیم

با رفتن به زمستان، او تقاضا برای رنگ های ملایم تر و طبیعی را مشاهده کرد. اسمیدمور می‌گوید: «اخیراً مشتریان از من بلوندهای نرم‌تری می‌خواهند که چندان جسور نباشند. با بلوند ترمه، شما این ظاهر نرم را به دست می آورید، و رشد مجدد آن زمانی که رشد می کند بسیار بخشنده است، زیرا هنگام ایجاد آن بسیار ظریف بافته شده است. این همچنین به کیفیت و حالت مو کمک می کند زیرا برای ایجاد این ظاهر نیازی به استفاده از مقدار زیادی سفید کننده نیست. او توضیح می دهد که این ترکیبی واقعی از صداها است.

محتوای اینستاگرام

اگر به فکر تغییر رنگ موی خود هستید، یک روند وجود دارد که به طور جدی توجه ما را به خود جلب کرده است. بلوند ترمه به همان اندازه که به نظر می رسد نرم و خیره کننده است.

جما اسمیدمور، رنگ‌ساز برتر لندنی، می‌گوید: «بلوند ترمه‌ای در حال حاضر مرسوم است. در مورد خود رنگ مو، او توضیح می‌دهد: «این رنگ فوق‌العاده ملایم است و رنگ‌های سرد و گرم را با نورهای بافته‌شده فوق‌العاده ظریف و ظریف به موهای شما می‌آمیزد». حتی بهتر از آن، نگهداری از آن آسان است. اسمیدمور می‌گوید: «این یک بلوند سبک وزن و مجلل ایجاد می‌کند که بدون هیچ گونه خطوط خشن رشد می‌کند.

محتوای اینستاگرام

به جای یک رنگ، این یک تکنیک برجسته سازی است که به همنام خود یعنی ترمه اشاره می کند، زیرا بسیار ظریف و لوکس است، به طور دقیق دست بافته شده و به زیبایی سبک به نظر می رسد، حتی اگر به روش های مناسب غنی و گرم باشد. نورهای زیاد و کم به طور نامحسوس در سراسر مو اعمال می شوند، به طوری که به جای رشته های رنگ برجسته، بلوند به سادگی هماهنگ و ابعاد زیبایی به نظر می رسد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.