بلا حدید عکس جدید کمیاب از بچه خای جیجی را در موزه تاریخ طبیعی به اشتراک گذاشت

در این عکس شیرین، خای در مقابل نمایشگاه خرس گریزلی در مکانی که شبیه موزه تاریخ طبیعی در کنار پارک مرکزی نیویورک است زانو زده است. در کنار او، خاله بلا خمیده است و به صفحه نمایش اشاره می کند. خای یک شلوار کراوات و یک ژاکت کش باف برنزه به تن دارد و بلا با یک کت بلند خاکی، کفش ورزشی و کلاه بیسبال. او یک ماسک پارچه ای دارد که تا حدی از صورتش آویزان شده است و در حین صحبت با خواهرزاده اش لبخندی را نشان می دهد.

بلا حدید روز شنبه یک عکس جالب از آنچه که به نظر می رسد در پاییز و زمستان امسال بوده است به اشتراک گذاشت. در میان سلفی‌های متفرقه و عکس‌های غذا و عکس‌های خیابانی، عکس نوزاد خای، تنها فرزند خواهرش جیجی حدید، به هم ریخته بود. جیجی خای را با سابقش، زین مالک، به اشتراک می گذارد و به ندرت تصاویری از او را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد – به خصوص نه چهره اش.

Aimée Lutkin سردبیر آخر هفته ELLE.com است. نوشته های او در Jezebel، Glamour، Marie Claire و غیره ظاهر شده است. اولین کتاب او، شکارچی تنها، توسط Dial Press در فوریه 2022 منتشر خواهد شد.منبع

اکثر مواقع وقتی با مردم ملاقات می‌کنم، آنها می‌گویند، “فقط فکر نمی‌کردم تو خوب باشی، این خانم اژدها ترسناک یا یک ربات جنسی باشی.” او توضیح داد. این من نیستم، و اگر مردم درک بهتری از من داشته باشند، کمتر احساس تنهایی می‌کنم.»