بلا حدید عکس جدید کمیاب از بچه خای جیجی را در موزه تاریخ طبیعی به اشتراک گذاشت

بلا حدید روز شنبه یک عکس جالب از آنچه که به نظر می رسد در پاییز و زمستان امسال بوده است به اشتراک گذاشت. در میان سلفی‌های متفرقه و عکس‌های غذا و عکس‌های خیابانی، عکس نوزاد خای، تنها فرزند خواهرش جیجی حدید، به هم ریخته بود. جیجی خای را با سابقش، زین مالک، به اشتراک می گذارد و به ندرت تصاویری از او را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد – به خصوص نه چهره اش.

بلا با وجود ظاهر بی عیب و نقص خود اخیراً، بلا تلاش کرده است تا بیشتر زندگی داخلی خود را به اشتراک بگذارد. او گفت ووگ در داستان جلد آوریل امسال خود نشان می دهد که انتظارات مردم از او با کسی که واقعاً هست مطابقت ندارد.

این هفته بلا یک عکسبرداری برای آن انجام داد آشوب مجله ای با ظاهری بلوند که بسیار مرلین مونرو بود، با فرهای بلند که توسط اسطوره مد سم مک نایت طراحی شده بود. این تصاویر توسط عکاس نادیا لی کوهن گرفته شده است و بلا خیره کننده است.

اکثر مواقع وقتی با مردم ملاقات می‌کنم، آنها می‌گویند، “فقط فکر نمی‌کردم تو خوب باشی، این خانم اژدها ترسناک یا یک ربات جنسی باشی.” او توضیح داد. این من نیستم، و اگر مردم درک بهتری از من داشته باشند، کمتر احساس تنهایی می‌کنم.»منبع