بلا حدید از سلنا گومز حمایت می کند و با زین مالیک سابق جیجی قرار می گیرد

گومز بلا را در اینستاگرام دنبال می کند. اگرچه بلا در حال حاضر گومز را فالو نمی کند، اما این مدل قبل از این از گومز حمایت کرده است و عکس های او را لایک کرده و حتی اینستاگرام گومز را در سال 2020 دنبال می کند.

اینستاگرام

حساب طرفداران اخبار مشهور PopFaction اشاره کرد که بلا پستی را لایک کرده است که در آن یکی از طرفداران سلنا گومز به این موضوع اشاره کرده است که مادر زین مالیک شروع به دنبال کردن گومز در اینستاگرام کرده است. مالیک و گومز در اواخر ماه گذشته در حال «بوسیدن» در شهر نیویورک دیده شدند که شایعات آشنایی را برانگیخت. جیجی، خواهر بزرگتر مالیک و بلا، یک دختر دو ساله دارند و گومز اولین کسی است که از زمانی که او و جیجی در اکتبر 2021 برای همیشه از هم جدا شدند، به طور علنی با او ارتباط عاشقانه برقرار کردند.

جیجی به نوبه خود از پاییز با لئوناردو دی کاپریو در ارتباط بوده است. یک منبع گفت سرگرمی امشب در 3 آوریل که بلا از دیدن جیجی حمایت می کند. «یولاندا [Hadid, Bella and Gigi’s mom] و بلا می دانند که جیجی می تواند تصمیمات سالم خودش را بگیرد و آنها از او حمایت می کنند. «اولویت اصلی جیجی دختر بچه اش است. دخترش همیشه سر و کله اش و در خط مقدم همه چیز در زندگی اش است.»

بلا حدید “دختر دوست داشتنی” سلنا گومز یک حرکت غافلگیرکننده در اینستاگرام انجام داد: نظر خود را درباره این خبر به اشتراک گذاشت که گومز ممکن است با دوست پسر سابق خواهرش جیجی حدید زین مالیک قرار بگیرد.

بلا با مارک کالمن کارگردان هنری قرار می گیرد و رابطه آنها را جولای گذشته رسمی کرد. گومز آخرین بار در اواخر ماه مارس با مالک در ارتباط بود، اما از آن زمان دیگر با او دیده نشد. او در اواسط ماه مارس خود را مجرد توصیف کرد.

منبع

در اواخر فوریه، گومز ادای احترامی به بلا در TikTok و Instagram Stories به اشتراک گذاشت و در روند TikTok “من بلا حدید هستم” شرکت کرد. گومز در توضیح یکی از پست‌ها نوشت: «ای کاش به زیبایی بلا حدید بودم. در ویدیوی دوم، او به شوخی گفت: «اسم من سلنا گومز است. دیدن؟ حتی به نظر رابطهی هم نمی رسد.» در یک سومین استوری اینستاگرامگومز حدید را “دختر دوست داشتنی” نامید.

بلا و گومز هر دو در گذشته با The Weeknd قرار داشتند. حالا هیچ کدام با او درگیر نیستند. در حالی که رابطه گومز و بلا در گذشته لحظات دراماتیک تری داشته است (مخصوصاً زمانی که گومز در سال 2017 با The Weeknd قرار می گرفت)، این زنان معمولاً اخیراً از یکدیگر حمایت می کردند.

یک منبع گفت ما هفتگی در 24 مارس که جیجی با گومز و مالیک هم خوب است. این منبع گفت: «جیجی هیچ مشکلی با قرار ملاقات زین ندارد ما. تا زمانی که او شاد و باثبات باشد و همچنان همکار خوبی باشد [their daughter] خای، او با هر کسی که با او بیرون می رود خوب است.» (گزارش شده است که بلا در دسامبر 2021 به جیجی در جدایی از مالیک کمک کرده است: یک منبع گفت: “جیجی با زین تمام شد.” مردم سپس. او واقعاً یک شخص خصوصی است، بنابراین بلا واقعاً برای حمایت از او آنجا بوده است. برای همه آنها سخت بود زیرا همه آنها بسیار نزدیک هستند.)

لایک بلا هنوز برای همه در اینجا ظاهر می شود: