بزرگترین نکات صحبت از قسمت دوم هری و مگان

وقتی در مورد فرزندانشان صحبت می‌کند، هری می‌گوید: «من بسیاری از همسرم را در آرچی می‌بینم، و بسیاری از مادرم را در لیلی می‌بینم. او خیلی شبیه اسپنسر است. او همان چشمان آبی را دارد.» خانواده سلطنتی همچنین به این نکته اشاره می کند که چگونه متوجه شد که آنها اعلام کردند که مگان در روز ولنتاین در سال 2021 از لیلیبت باردار است – همان روزی که در صفحه اول در سال 1984 بود که دایانا از هری باردار بود. ما هیچ ایده ای نداشتیم. این فقط یک تصادف بود یا شاید تصادفی نباشد،» او با اشاره به دست سرنوشت می گوید.

مگان گزیده ای شیرین از سخنرانی عروسی خود را به اشتراک می گذارد

مگان با توصیف اینکه چگونه همه چیز پس از انتقال آنها به لس آنجلس “دایره کامل” شده است، گزیده ای از سخنرانی عروسی خود را می خواند. «در مورد اینکه چرا می‌خواستم امشب صحبت کنم، به این موضوع بپردازیم. اول از همه، مدتی گذشته است. “اما بیشتر می خواستم داستانی را به اشتراک بگذارم. داستانی که من در مورد مردی که دوستش دارم و نحوه آشنایی ما نوشتم. بیایید این را یک افسانه مدرن بنامیم.» او در پایان می‌گوید: «از شما می‌خواهم که یک لیوان را به این اطمینان خیره‌کننده بریزید که اکنون زندگی آغاز می‌شود و ابدی دانستن اینکه بیش از هر چیز عشق پیروز است.»منبع

در طول قسمت ششم، این زوج آشکارا در مورد سقط جنین مگان صحبت می کنند، که هری آن را به استرس نبرد طولانی قانونی آنها با روزنامه های Associated مرتبط می کند. دوشس همچنین فاش می‌کند که چرا تصمیم گرفت مقاله‌ای قدرتمند بنویسد نیویورک تایمز تجربه‌اش را شرح داد و گفت: «می‌توانم این انتخاب را داشته باشم که هرگز در مورد آن چیزها صحبت نکنم، یا می‌توانم انتخاب کنم که با تمام بدی‌هایی که به همراه دارد، بگویم خوب این است که بتوانم به دیگران کمک کنم. این نقطه زندگی است، درست است – ارتباط و اجتماع مانند آن.”

بچه های سارابطه چه کسانی را دنبال می کنند

قبل از اینکه این زوج زندگی جدید خود را در آمریکا آغاز کنند، مگان با تکان تکان دهنده ویکتوریا بکهام آبی درخشان خداحافظی کرد.

عکس سمیر حسین/ گتی ایماژ.

برنامه خداحافظی تضاد بین جلسات با مردم بود – “مردم خیلی در آغوش گرفته بودند، آنها از رفتن ما ناراحت بودند – ما از رفتن ناراحت بودیم” – و خانواده سلطنتی – که “سرد به نظر می رسیدند و احساس سرما می کردند. ” آخرین شکل زره مگان در برابر مطبوعات؟ رنگ‌های روشن خلق‌وخو، از ویکتوریا بکهام آبی برقی تا امیلیا ویکستد زمردی. او می گوید: «تا آن هفته گذشته در بریتانیا، من به ندرت رنگی می پوشیدم. “من هرگز نمی خواستم پرهای خود را روی صحنه ببرم یا پر کنم، بنابراین فقط سعی کردم با هم ترکیب شوم. اما آن هفته رنگ های زیادی پوشیدم. من فقط احساس کردم، “خب، بیایید شبیه یک رنگین کمان شویم.” هری موافق است: “این فرصت ما بود که با صدای بلند بیرون برویم.”

غم انگیزترین بخش آن این بود که بین من و برادرم ایجاد شد، به طوری که او اکنون در سمت موسسه است. بخشی از آن را می‌فهمم، می‌دانم – این میراث اوست، بنابراین تا حدودی در او ریشه دوانده است که بخشی از مسئولیت او بقا و تداوم این نهاد است.» اما زمانی که هیچ کس از هری برای امضای بیانیه رسانه ای که شایعاتی مبنی بر اینکه ویلیام برادرش را مورد آزار و اذیت قرار داده است را رد کرد، هری می دانست که “در حال حاضر گزینه دیگری ندارد”. او و مگان مجبور شدند لندن را ترک کنند و به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی عقب نشینی کنند.

هفته آخر این زوج در لندن تلخ و شیرین بود

این زوج پس از پخش مصاحبه اپرا (که همزمان با سایر نقاط جهان آن را تماشا کردند) پیام‌های حمایتی زیادی از دوستان دریافت کردند – از جمله پیام بسیار معروف: بیانسه. هری وقتی به او می گوید که ستاره بزرگ به او پیام داده است، می گوید: “خفه شو.” مگان می افزاید: «هنوز نمی توانم باور کنم که او می داند من کی هستم. او می گوید که می خواهد من احساس امنیت و محافظت کنم. او شجاعت و آسیب‌پذیری من را تحسین می‌کند و به آن احترام می‌گذارد و فکر می‌کند که من برای شکستن نفرین‌های نسلی انتخاب شده‌ام که باید درمان شوند.»

این زوج درباره سقط جنین مگان صحبت می کنند

اگرچه هری ملکه را سرزنش نکرد – “شما باید درک کنید که از منظر خانواده، به خصوص از دیدگاه او، راه هایی برای انجام کارها وجود دارد و ماموریت/هدف/مسئولیت نهایی او نهاد است”- برای او سخت بود که به او نگاه کند. بستگان رابطه خود با رسانه ها را به جای او انتخاب می کنند. او ادامه می دهد: «آنها آنچه را که می خواستند ببینند، دیدند.

در حالی که مگان و هری می گویند که آخرین نامزدی آنها با خانواده سلطنتی “سرد و سرد به نظر می رسید”، دوشس در امیلیا ویکستد جبهه مثبتی داشت.

گرت کاترمول

بیانسه پس از مصاحبه اپرا به مگان پیام داد