بریتنی اسپیرز و سام اصغری: جدول زمانی کامل رابطه

بعد از یک نیویورک تایمز مستندی که به وضعیت محافظه‌کاری اسپیرز اشاره می‌کند، اصغری علناً از دوست دخترش در برابر حملات مداوم خانواده‌اش و وب‌سایت‌های رسانه‌های نفرت‌انگیز دفاع می‌کند.

او با صراحت بیشتر افکار خود را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد و در استوری‌هایش می‌نویسد: «به نظر من جیمی یک دیو است. من وارد جزئیات نمی شوم زیرا همیشه به حریم خصوصی خود احترام گذاشته ام اما در عین حال به این کشور نیامده ام که نتوانم نظر و آزادی خود را بیان کنم.

ژوئن 2021

اصغری می‌گوید: «من همیشه چیزی جز بهترین‌ها برای نیمه بهترم نمی‌خواستم و از او حمایت می‌کنم تا رویاهایش را دنبال کند و آینده‌ای را که می‌خواهد و لیاقتش را ایجاد کند.» مردم در روز سه‌شنبه، 8 فوریه 2021. “من از همه محبت و حمایتی که او از طرفدارانش در سراسر جهان دریافت می‌کند سپاسگزارم و مشتاقانه منتظر آینده‌ای عادی و شگفت‌انگیز با هم هستم.”

در حالی که دنیا به دلیل همه‌گیری کووید-19 تعطیل می‌شود، این زوج با هم قرنطینه می‌شوند و سلفی‌های زیادی برای ما فراهم می‌کنند. از ساختن ویدیوهای خنده دار در باشگاه گرفته تا دوچرخه سواری در کنار ساحل، بدون شک اصغری و اسپیرز شرکای ماجراجویی در جنایت هستند.

فوریه 2021

اسپیرز و اصغری در اولین نمایش لس آنجلس شرکت کردند روزی روزگاری در … هالیوود در 22 جولای 2019.مت وینکل مایر

فوریه 2020

“وقتی چیزی را می‌شکنی قوی‌تر بهبود می‌یابد، مخصوصاً وقتی دختر من باشی👌🏽 شیر من استخوان متاتارس روی پایش را شکست و کاری را که دوست دارد انجام داد که رقصیدن است. برای او بهترین بهبودی را آرزو دارم تا بتواند بپرد، بدود، و او می نویسد.

تابستان 2020

روزی که ستاره پاپ قرار است برای اولین بار در دادگاه سخنرانی کند، اصغری عکس سلفی خود را در حالی که تی شرت سفید و بنفش “رایگان بریتنی” به تن دارد، منتشر می کند. او همچنین سلفی IG Story را با یک شکلک شیر شرح می‌دهد – اشاره‌ای به لقب «شیر» که او برای اسپیرز دارد.منبع

اصغری پس از یک تصادف رقص که خواننده را با شکستگی استخوان متاتارسال – یکی از پنج استخوان بلند پا – در بیمارستان بستری کرد، برای “شیر” خود آرزوی بهبودی سریع دارد.