بریتنی اسپیرز علی رغم دشمنی های عمومی، ادای احترام عاشقانه به جیمی لین اسپیرز ارسال می کند – به عکس ها مراجعه کنید


به نظر می رسد بریتنی اسپیرز تولد 41 سالگی خود را با پایان دادن به دشمنی عمومی خود با خواهرش جیمی لین اسپیرز جشن گرفت.

در 2 دسامبر، این خواننده پس از ماه‌ها دعوت از جیمی لین در شبکه‌های اجتماعی به خاطر حمایت از 13 سال محافظه‌کاری او و نوشتن در مورد بریتنی در خاطراتش، ادای احترام محبت آمیزی به خواهرش در اینستاگرام منتشر کرد. چیزهایی که باید می گفتم. بریتنی در کنار دو عکس از 31 سالگی خود نوشت: “این روز من است، اما تو قلب من هستی، بنابراین من به تو فکر می کنم … تبریک می گویم که اینقدر شجاع، الهام بخش، و شجاعت و شکوه را در برنامه خود نشان دادی.” خواهر بزرگتر. “تو تنها نیستی … اگر کسی بداند چه احساسی دارد … متوجه شدم 🤧🤧🤧 خواهر عزیزم!!! دوستت دارم!!!”

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

با توجه به عمومی بودن جدایی آنها، بسیاری از طرفداران از ابراز محبت ناگهانی شگفت زده شدند. خوب حالا ما می دانیم که چه کسی حساب او را اجرا می کند. سرفه جیمی سرفه،» Kaitlyn Bristowe، دانشمند لیسانس Nation، نظر داد، در حالی که کاربر دیگری نوشت: «حتی همدیگر را دنبال نمی‌کنید. ” درست است: از 3 دسامبر، هیچ یک از خواهران دیگری را در اینستاگرام دنبال نمی کنند. یکی دیگر از فالوورها اظهار داشت: “احساس می کنم یک فصل را رد کردم.”

اسپیرز همچنین دو پست اینستاگرامی را به پسرانش پرستون و جیدن اختصاص داد. در سپتامبر، اسپیرز پس از اینکه پسرانش در مصاحبه ای با آی تی وی با پدرشان، کوین فدرلین، در مورد رابطه جدا شده خود صحبت کردند، نامه ای سرگشاده به اشتراک گذاشت. هیچ یک از این پسرها در مراسم عروسی بریتنی در ژوئن با سام اصغری شرکت نکردند. او در 2 دسامبر هر دو پست را زیرنویس کرد: “برای هر دو پسرم … دوستت دارم.” خدایا به قلب های عزیزم سرعت بده!!! فقط برای لمس صورتت هر چیزی میدم!!! من عشقم را می فرستم… ماماسیتا🌹🌹🌹.”

در حالی که طرفداران در مورد ادای احترام بریتنی اسپیرز در اینستاگرام گیج شده بودند، این می تواند نشانه ای از بهبود خانواده در پشت صحنه باشد. تولدت مبارک، بریتنی!


منبع