بریتنی اسپیرز در نامه سرگشاده به پسران کوین فدرلاین را صدا می زند

درام بین بریتنی اسپیرز و کوین فدرلاین، همسر سابق او و پدر دو پسرش، پرستون، 16 ساله، و جیدن، 15 ساله، همچنان در انظار عمومی پخش می شود.

او می نویسد که عشقی که به فرزندانش دارد «هیچ حد و مرزی ندارد و من را عمیقاً غمگین می کند که فریاد او را بدانم که می گوید من به عنوان یک مادر مطابق انتظارات او نبودم».

بریتنی اسپیرز به همراه پسرش جیدن و خواهرزاده اش مدی در سیاره هالیوود دیزنی اسپرینگز در سال 2017

جراردو مورا/گتی ایماژ

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

اسپیرز که قبلاً در پست‌های اینستاگرامی به رابطه خود با پسرانش اشاره کرده بود، با پیامی در اپلیکیشن Notes که در این پلتفرم منتشر شد به مصاحبه Jayden پاسخ داد.

هم جیدن و هم پرستون به همراه پدرشان در هفته های اخیر علناً از نقش مادری اسپیرز انتقاد کرده اند. پسرها در عروسی او با سام اصغری در ژوئن شرکت نکردند و ظاهراً چند ماه است که اسپیرز را ندیده‌اند و ترجیح می‌دهند با فدرلاین زندگی کنند. ماه گذشته فدرلاین ویدیوهایی از اسپیرز که ظاهراً با فرزندانش دعوا می‌کند در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت که تصمیم او و پسران بود که لحظات خصوصی خود را به صورت علنی پخش کنند. از آن زمان ویدیوها از پلتفرم حذف شده اند.

محتوای اینستاگرام

جیدن با اشاره به رابطه خود و برادرش با مادرشان به باراک می‌گوید: «100% فکر می‌کنم این مشکل قابل حل است. ایمیل. “این فقط زمان و تلاش زیادی می برد. فقط میخوام از نظر روحی بهتر بشه وقتی خوب شد، واقعاً می خواهم دوباره او را ببینم.»

سپس مستقیماً به او خطاب می‌کند: «خیلی دوستت دارم، امیدوارم بهترین‌ها برای تو باشد. شاید یک روز بتوانیم اینگونه بنشینیم و دوباره صحبت کنیم.»

در 1 سپتامبر، ایمیل روزانه نقل قول هایی را از مصاحبه آتی آی تی وی بین جیدن، کوین و دافنه باراک منتشر کرد.