بریتنی اسپیرز با یک پیام حمایتی به خواهر جیمی لین، طرفداران را غافلگیر کرد


جمعه شب، بریتنی اسپیرز تولد 41 سالگی خود را با فریاد زدن خواهر 31 ساله خود، جیمی لین اسپیرز، جشن گرفت. این برای فالوورهای اینستاگرام او کمی تعجب آور بود، زیرا بریتنی علناً با خواهر خود که از او جدا شده بود دعوا می کرد و او را به همدستی در محافظه کاری بریتنی تا پایان آن متهم می کرد.

آیکون پاپ با به اشتراک گذاشتن دو عکس از جیمی لین نوشت: «این روز من است، اما تو قلب من هستی، بنابراین من به تو فکر می کنم. در یکی از آن ها او با گیتار می کوبد و در دیگری پشت میزی نشسته و از بالای شانه اش نگاه می کند.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

بریتنی ادامه داد: “تبریک می‌گویم که اینقدر شجاع، الهام‌بخش بودید و شجاعت و شکوه را در برنامه خود نشان دادید. تو تنها نیستی… اگر کسی بداند چه حسی دارد… متوجه شدم. خواهر عزیزم!!! دوستت دارم !!!”

امسال جیمی لین خاطرات خود را منتشر کرد چیزهایی که باید می گفتمو در ازای آن نامه ای از وکیل بریتنی دریافت کرد. در این نامه ادعا شده بود که جیمی لین کتابش را فرصت‌طلبانه منتشر می‌کند تا همزمان با پایان دوران محافظه‌کاری بریتنی و علاقه دوباره به خانواده باشد. بیان می‌کرد که کتاب مملو از «ادعاهای گمراه‌کننده یا ظالمانه» است.

«اگرچه بریتنی کتاب شما را نخوانده و قصد خواندن ندارد، اما او و میلیون‌ها طرفدارش از دیدن اینکه چگونه از او برای کسب سود مالی بهره‌کشی کرده‌اید، شوکه شدند. متیو اس. روزنگارت، وکیل بریتنی، نوشت.

وکیل خواهر کوچکتر، برایان فریدمن، با نامه خودشان پاسخ داد. این نفرتی را که جیمی لین از زمانی که ستاره شروع به هدف قرار دادن او کرد، از طرفداران بریتنی به صورت آنلاین دریافت کرد.

در پاسخ نامه آمده است: «همانطور که از پست‌های قبلی رسانه‌های اجتماعی می‌دانید، جیمی لین فرزندانش را به‌شدت تهدید کرده است و ما شک نداریم که این پست‌های ترسناک و تهدیدآمیز جدید در رسانه‌های اجتماعی منجر به تهدیدهای خشونت‌آمیز مشابهی خواهد شد.» برای روشن بودن، پست‌های رسانه‌های اجتماعی که شامل گاو سایبری است[y]اقداماتی که باعث تهدید به مرگ جیمی لین و خانواده‌اش می‌شود، نه «راه بزرگ» است و نه چیزی که قابل تحمل است.»

که مسائل را حل نکرد. بریتنی از پلتفرم اینستاگرام خود برای خطاب به خواهرش “فضول” استفاده کرد و افزود که “باید سیلی” به خواهر “دختر کوچک خودخواه” و مادرشان لین می زد. آن پست از آن زمان حذف شده است.

جیمی لین در اینستاگرام گفته است که او و بریتنی در خصوصی بسیار متفاوت با هم ارتباط برقرار می‌کنند و نوشته است: «بریت، من همیشه برای تو اینجا هستم، می‌دانی که در پشت صحنه من همیشه اینجا بوده‌ام. وقتی مکالمات و پیام‌هایی که در خصوصی داریم با آنچه در رسانه‌های اجتماعی ارسال می‌کنید مطابقت ندارد، خسته‌کننده می‌شود.»

منبع