بروک شیلدز در مورد برهنگی زیر سن قانونی در «تالاب آبی»: «دیگر هرگز» فکر می‌کند

او ادامه داد: “حیوانات در فیلم صدمه دیدند.” «ما در حال نیزه زدن به ماهی و انواع چیزهای دیوانه کننده بودیم. بچه ها برهنه در حال دویدن در ساحل هستند.» شیلدز همچنین به یاد می آورد که موهایش را به سینه هایش چسبانده بودند تا آنها را بپوشاند.

اتکینز گفت: «صحنه‌هایی وجود داشت که با شما برهنه بودم، اگر به خاطر داشته باشید، سر خوردن از آن سرسره و چیزهایی از این قبیل.» و این کمی ناجور بود، اما برای من خنده‌دار بود زیرا در این مرحله زمانی که من این کار را انجام می‌دهم.» یک زمان متفاوت واقعا!


فیلم تند تند بقا در دوران بلوغ با محارم بیش از خانه اژدهاn دو پسرعمو را دنبال می کند که پس از یک کشتی غرق شده در جزیره ای گیر افتاده اند و با رسیدن به بلوغ و اوایل بزرگسالی عاشق هم می شوند. این فیلم بیشتر توسط منتقدان مورد توجه قرار گرفت، اما یک موفقیت تجاری و یکی از پردرآمدترین فیلم‌های سال بود. حتی در سال 1991 دنباله ای داشت بازگشت به مرداب آبیبا بازی میلا جووویچ و برایان کراوز. شیلدز در زمان فیلمبرداری فیلم خردسال بود و قبلاً فاش کرده بود که صحنه های برهنه او توسط یک دوبلور اجرا شده است. اتکینز صحنه های خودش را اجرا کرد.منبع

را تالاب آبیفیلم جنجالی محصول 1980 ویژگی های الف مقدار زیادی از برهنگی اکنون، بیش از چهل سال از اکران آن می گذرد، بروک شیلدز و کریستوفر اتکینز ستارگان در حال انعکاس تجربه گاه «ناجور» ساختن چنین فیلمی در سن 14 و 18 سالگی هستند.

در یک قسمت از او حالا چی؟ پادکست منتشر شده در 20 دسامبر، شیلدز گفت: «دیگر فیلمی به این شکل ساخته نخواهد شد. اجازه داده نمی شد.”