بروک شیلدز با دخترانش در هنگام حضور گروهی نادر فرش قرمز هماهنگ شد – به عکس ها مراجعه کنید


به Brooke Shields یک پلاس دو برای iHeartRadio Jingle Ball Z100 داده شد.

در 9 دسامبر، این سوپر مدل به همراه دخترانش: روآن فرانسیس 19 ساله و گریه هاموند 16 ساله، در جشن تعطیلات شهر نیویورک شرکت کرد. این سه نفر با ظاهری هماهنگ روی فرش قرمز مدیسون اسکوئر گاردن آمدند، اگرچه گریر کمی از جعبه خارج شد. این مدل تازه وارد، کت و شلوار سیاه و سفید گرافیکی با کفش های کتانی و موهایش را در یک دم اسبی صاف به عقب کشیده بود. خواهر بزرگتر او مدل موی مشابهی را انتخاب کرد که یک کت کوتاه قرمز بر روی یک سوتین مشکی و شلوار گشاد درخشان پوشیده بود.

شیلدز به نوعی با هر دو حال و هوای آنها در یک تاپ لوله قرمز با جزئیات دراماتیک پاپیونی و یک جفت شلوار چرمی جالب هماهنگ بود، اگرچه موهایش را با موج های گشاد پایین انداخته بود و ظاهر تعطیلات را با یک لبه قرمز پررنگ به پایان رساند.

روآن فرانسیس هنچی، بروک شیلدز و گریهاموند هنچی در مراسم جینگ بال iHeartRadio Z100 در مدیسون اسکوئر گاردن در 9 دسامبر 2022 شرکت کردند.

دیو کوتینسکی/گتی ایماژ

دیشب باید مادر خوبی باشم. ممنون، @iheartradio ❤️🎄،” شیلدز پست اینستاگرام خود را شرح داد، که همچنین عکس های پشت صحنه با زوئی دویچ و داو کامرون را نشان می داد. خواننده “دوست پسر” حتی به این پست پاسخ داد و نوشت: “فرشته من!!!”

بروک شیلدز در مراسم Z100’s iHeartRadio Jingle Ball 2022 در شهر نیویورک شرکت می کند.

دیا دیپاسوپیل/گتی ایماژ

منبع