برندا سانگ و مکالی کالکین مخفیانه از دومین نوزاد با هم استقبال کردند

آنها مطمئناً بیش از یک بچه می خواهند. … قطعاً می تواند به زودی اتفاق بیفتد،» این خودی در مارس 2022 گفت.

او در یک پست اینستاگرامی از او و کالکین در بازی Rams، در توضیح آن نوشت: «چیزهای بسیار کمی می‌توانند ما را از خانه بیرون ببرند و از پسرمان دور کنند.»منبع

به نظر می رسد این زوج به جای برنامه ریزی عروسی بر روی پدر و مادر شدن تمرکز کرده اند، اگرچه سونگ از زمان تولد داکوتا چند تصویر از ماجراجویی های بیرونی آنها را به اشتراک گذاشته است.

منبعی در آن زمان به این نشریه گفت: «آنها همیشه عاشق یکدیگر بوده و هستند. اگرچه آنها به طور کلی رابطه خود را خصوصی و همچنین خانواده در حال گسترش خود را حفظ می کنند، کالکین در آوریل 2018 در مورد برنامه ریزی خانواده خود در یک قسمت از برنامه صحبت کرد. تجربه جو روگان.

پس از تولد داکوتا، منبع دیگری گفت که آنها قبلاً یک نوزاد دیگر را در نظر گرفته بودند.

در روز جمعه، 17 مارس، برندا سانگ و مکالی کالکین تأیید کردند که سال گذشته درست قبل از کریسمس مخفیانه صاحب فرزند دوم شدند. اولین فرزند این زوج، داکوتا سانگ کالکین، در آوریل 2021 به دنیا آمد. داکوتا از نام خواهر فقید کالکین که در سال 2008 در یک تصادف رانندگی درگذشت، نامگذاری شد. گفت که آنها “بیش از حد خوشحال” هستند.

او با صدای بلند گفت: “من می خواهم چند بچه درست کنم.” “این یکی خوب است، بنابراین من احتمالاً چند نوزاد را در او قرار خواهم داد. منظورم این است که ما قطعاً تمرین کرده‌ایم.»

این جفت از سال 2017 با هم بودند و در ژانویه 2022 نامزد کردند هفته نامه ایالات متحده.

منبع اضافه کرد که سونگ «واقعاً روی مادر بودن و توجه کامل به او متمرکز بود. او سیستم پشتیبانی خوبی در اطراف خود دارد، اما او و مکالی واقعاً پدر و مادری عملی هستند.”