بررسی واحد AC Windmill: آیا ارزش تبلیغات TikTok را دارد؟

قبل از نقل مکان به نیویورک، تهویه مطبوع چیزی بود که به آن فکر نمی‌کردم – من در جنوب فلوریدا بزرگ شدم، جایی که به اندازه کافی خوش شانس بودم که AC مرکزی به اندازه آب پرتقال و کرم ضد آفتاب در خانه‌ام رایج بود. پس از 23 سال در یکی از گرم‌ترین ایالت‌های قاره آمریکا، فکر می‌کردم می‌توانم دمای نیویورک را که دوستانم مدام هر روز در مورد آن ناله می‌کردند، مدیریت کنم. همانطور که داستان پیش می‌رود، من سخت در اشتباه بودم: زنده ماندن در گرمای شهر نیویورک و رطوبت همراه در طول تابستان فقط به این نیست که دئودورانت‌های ضد عرق یا لباس‌های نسیم‌دار تهیه کنید – گاهی اوقات، برای کشف کردن باید به عمق #AirConditioningTok بروید. هک های زندگی واقعی

من واحد AC آسیاب بادی را از طریق TikTok کشف کردم، بی شباهت به بسیاری از خریدهایی که در چند ماه گذشته انجام داده ام (سلام، روغن براق لب دیور! از دیدن شما خوشحالم، آدیداس سامباس!). تلاش من به طور جدی پس از بازگشت از یک سفر خارج از کشور در اواسط ژوئن آغاز شد، زمانی که گرمای نیویورک (در دهه 90، در این نقطه) مانند یک تُن آجر به من برخورد کرد – تضاد کاملی از هوای ملایم به گرم بهاری پشت سر گذاشتم در عرض یک روز پس از رسیدن به خانه، تحمل عرق بیش از حد بود و من به طور اتفاقی یک واحد گرد و غبار گرفته شده از دهه 80 را از سوپری که آپارتمانم را مدیریت می کرد اجاره کردم. اسپویلر: برای من هیچ کاری نکرد. می‌دانستم وقتی نیمه‌شب با عرق کردن از خواب بیدار می‌شوم، باید آن را عوض کنم و روی یک واحد پنجره مدرن و مناسب سرمایه‌گذاری کنم.

با توجه به اینکه TikTok موتور جستجوی ترجیحی من است، طولی نکشید که به آسیاب بادی برخورد کردم. الگوریتم این برنامه به طور معمول یافته‌های دکور خانه و لوازمی که زندگی را تغییر می‌دهد را برای توده‌ها تولید می‌کند: چه کسی می‌تواند میزهای کناری کاشی‌کاری‌شده صورتی و آینه‌های فوم DIY را که در ماه‌های اولیه همه‌گیری وقتی مردم در داخل خانه گیر کرده بودند را فراموش کند؟

محتوای TikTok

وارد آسیاب بادی شوید: یک واحد تهویه مطبوع پنجره ای که به لطف یک سیستم خنک کننده مدرن که به شدت به مبردهای شیمیایی سنتی متکی نیست و یک برنامه کنترل از راه دور که اجازه می دهد تا آپارتمان شما را سریعتر از آنچه که می توانید برای خودتان یک لیوان آب بریزید، خنک می کند. در راه خانه AC را روشن می کنید. طراحی شیک آن از محصولاتی با بازار مشابه پیروی می کند – فکر کنید تابه همه کاره ما Place یا توستر بخاردار Balmuda – برای افرادی که خواهان راه حل های خانگی مرتفع اما همچنان با قیمت مناسب برای زندگی روزمره هستند. آسیاب بادی در دو اندازه عرضه می شود که به ترتیب 365 و 450 دلار قیمت دارند.

آسیاب بادی در دو اندازه وجود دارد: کوچک (6000 BTU – یک اصطلاح اندازه گیری که بیان می کند چقدر انرژی در ساعت برای حذف گرما از خانه شما استفاده می شود) و متوسط ​​(8300 BTU) که ​​هر کدام برای خنک سازی تا 250 یا 350 فوت مربع طراحی شده اند. به ترتیب. من تصمیم گرفتم که به واحدی با اندازه متوسط ​​متعهد شوم تا در صورت نیاز بتوانم آن را به یک فضای بزرگتر مانند اتاق نشیمن منتقل کنم.منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

جعبه گشایی و نصب آسیاب بادی