بررسی لونیا: عکس های لباس خواب ابریشمی قابل شستشو در 5 زن را ببینید

تناسب کلی چگونه است؟ آیا واقعا برای خوابیدن راحت است یا آن را فقط برای استراحت ترجیح می دهید؟ موضوع اینجاست. بله، این مجموعه به من این احساس را می دهد که من از آن دسته اینفلوئنسرهای میلیونر هستم که قارچ های پودری زیادی می خورد و دارای تاج های گل از پیش ساخته شده برای مناسبت های مختلف است. اما این باعث نمی شود که من داغ به نظر برسم. تلاش برای گرفتن یک عکس زیبا در حین پوشیدن این لباس واقعاً یک تجربه تواضع کننده بود. مهم نیست که چگونه آن را دوباره تنظیم کنم، ظاهری گونی مانند دارد. این ست راحت جا می‌شود، و بسیار لوکس است، اما فکر نمی‌کنم به اندازه تی‌شرت‌های بزرگ تابستانی من در سال 2011، یک شریک را شگفت‌زده کند.

چگونه ابریشم واقعا بعد از شستشو نگه دارید؟ آیا تغییری در پارچه یا تناسب مشاهده کردید؟ Lunya من بعد از شستن مجموعه و صاف گذاشتن آن برای خشک کردن دقیقاً به همین شکل بود! اصلا چروک نیست من نگران بودم که ابریشم به شدت ظریف باشد و فوراً آن را خراب کنم، اما خراب کردن آن بسیار سخت به نظر می رسد.

تناسب کلی چگونه است؟ آیا واقعا برای خوابیدن راحت است یا آن را فقط برای استراحت ترجیح می دهید؟ نمی‌دانم که در این حالت بخوابم، زیرا برای غلتیدن در آن خیلی شیک به نظر می‌رسد.

ارین لباس مسابقه ابریشمی قابل شستشو را در سایز L می پوشد.

با حسن نیت از ارین پارکر

کلمات اخر؟ عاشقشم. این بیشتر از آن چیزی است که برای یک لباس شب بپردازم، اما قطعاً روزی به عنوان یک مادر شیک، خودم را با لباس های بلند مثل این قهوه درست می کنم. و این واقعیت که آن را به عنوان یک لباس اسلیپ دوبرابر می کند باعث می شود که قیمت آن کمتر شود!منبع

کلمات اخر؟ کیفیت پارچه فراتر از انتظارات من بود و پوشاندن این پارچه‌ها حس بسیار خوبی دارد. برای 178 دلار، من لباس خوابی می خواهم که حس شگفت انگیزی داشته باشد و منو داغون کن اما فکر می‌کنم این امکان وجود دارد که این مجموعه لونیا برای من مناسب نباشد. آن ست شلوار مرا صدا می کند… شاید من فقط به یک گزینه دیگر نیاز دارم تا راحت به نظر برسم و داغ!

ارین پارکر، همکار

افکار عمومی شما چیست؟ این خیلی راحت و با کیفیت بود. با رنگ رژگونه زیبا احساس می کردم که یک خانم واقعی اوقات فراغت هستم و پارچه به خوبی روی بدن می پوشید. این یک جزء اصلی شیک و بلند است که می‌توان آن را در همان نزدیکی آویزان کرد تا در اطراف خانه بپوشید – اما من آن را برای یک فروشگاه سریع نیز می‌پوشیدم، با یک کت شتری و Uggs قهوه‌ای روشن (lol). بعد از نگهداری در کمد چروک هایی دارد، اما با این بخارشوی دستی که از آمازون گرفتم، پس از چند بار عبور سریع از بین رفتند.

چگونه ابریشم واقعا بعد از شستشو نگه دارید؟ آیا تغییری در پارچه یا تناسب مشاهده کردید؟ مطمئن نیستم! من هنوز شستمش اما من قطعاً مشتاقانه منتظر این هستم که بتوانم این کار را از طریق شستشو انجام دهم، نه اینکه بگذارم آن را در انبوهی از لباس‌های خشک شویی قرار دهم که احتمالاً ماه‌ها و ماه‌ها به آن‌ها دسترسی ندارم.