بردلی کوپر و ایرینا شایک: جدول زمانی کامل رابطه

ژانویه 2020: شایک در مورد زندگی پس از کوپر رک می گوید. او به بریتیش می‌گوید: «زندگی پس از برادلی قطعاً بازتاب‌دهنده است، و من فکر می‌کنم در همه روابط خوب شما بهترین و بدترین خود را به ارمغان می‌آورید – این فقط طبیعت یک انسان است. ووگ. دو آدم بزرگ مجبور نیستند یک زوج خوب بسازند. من فکر می کنم ما بسیار خوش شانس بوده ایم که آنچه را با یکدیگر داشتیم تجربه کرده ایم. زندگی بدون B زمینه جدیدی است.”

این منبع می افزاید: “بعضی از دوستان آنها احساس می کنند که هیچ وقت واقعاً فرصتی برای شناخت یکدیگر در خارج از خانواده پیدا نکردند و این خیلی سریع بود.”

2020

او همچنین توضیح می‌دهد که چرا از عبارت «هم‌والد کردن» بسیار متنفر است. “من همیشه می گویم، “والدین مشترک چیست؟” افرادی که والدین مشترک هستند می گویند، “اوه، می دانید، 50/50 است.” اما من 50 درصد مادر نیستم، 100 درصد هستم. و او 100% یک پدر است. “بنابراین من آن را به عنوان والدین مشترک نمی بینم. گاهی اوقات وقتی به خودم می گویم “وای من یک مادر مجرد هستم” ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد. اما این کار شدنی است و من فکر می‌کنم زنان واقعاً می‌توانند خیلی چیزها را اداره کنند. من هرگز مردی نداشتم که وارد زندگی من شود و از من مراقبت کند. هرگز.”

ژوئن 2021: ظاهراً شایک با کانیه وست قرار می‌گیرد و کوپر از او حمایت می‌کند! یک منبع می گوید: «برادلی از هر کسی که ایرینا برای قرار ملاقات انتخاب کند کاملاً حمایت می کند – او فقط می خواهد که او خوشحال باشد. ما هفتگی. بردلی و ایرینا نه تنها به‌عنوان هم‌والدین روابط خوبی دارند، بلکه به‌عنوان دوستان صمیمی نیز هستند و چیزهای شخصی را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.»منبع

“اخیرا، ایرینا تصمیم گرفت که کافی است. او احساس نمی کرد که به سطح تعهدی که می خواست می رسد، و جنگ بی پایان زندگی آنها را غیرقابل تحمل کرد. ET. “آنها افراد بسیار متفاوتی هستند، و وقتی فهمیدند این نوزاد است که آنها را کنار هم نگه داشته است، وقت آن رسیده است که آن را ترک کنند.”

آوریل 2019: مردم گزارش می دهد که کوپر پس از فصل جوایز “همه چیز درباره خانواده” است. یک منبع به این نشریه می گوید: «از زمانی که فصل جوایز به پایان رسید، بردلی هر روز را با خانواده خود می گذراند. «بیشتر روزها، بردلی و ایرینا لیا را برای فعالیت با هم بیرون می برند. گاهی اوقات آنها فقط در ساحل قدم می زنند. بردلی و ایرینا عالی به نظر می رسند. منبع همچنین اشاره می کند که کوپر و گاگا هیچ زمانی را با هم نمی گذرانند.

مارس 2020: او در مصاحبه ای با این واژه ناامیدی خود را تکرار می کند ال. او گفت: «من هرگز اصطلاح «هم‌والد کردن» را درک نکردم ال در پروفایل جدید وقتی من با دخترم هستم، 100٪ مادر هستم و وقتی او با پدرش است، او 100٪ پدرش است. فرزندپروری مشترک، فرزندپروری است.»

2021

ژوئن 2019: این زوج رسماً پس از چهار سال از هم جدا می شوند، اگرچه گزارش ها در مورد اینکه چه کسی کار را متوقف کرده است متفاوت است. یک منبع ناشناس گفت سرگرمی امشب که شایک می خواست در طی آن جدا شود ستاره ای متولد شده استمنتشر شد، اما بنا بر گزارش‌ها «توصیه‌هایی علیه آن داده شد».