برخی از “کارشناسان خانواده سلطنتی” فکر می کنند زمان پخش تریلر مستند مگان مارکل و شاهزاده هری مشخص است

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع

بسیاری از روزنامه نگاران، زندگی نامه نویسان و علاقه مندان خانواده سلطنتی متقاعد شده اند که مگان و هری عمداً این تیزر تریلر را در میانه سفر بزرگ ویلیام و کیت به آمریکا منتشر کردند تا آنها را از صحنه خارج کنند. جاناتان ساسردوتی، روزنامه‌نگار بریتانیایی گفت: «قطع کردن آن مانند روز اول یا دوم سفر شاهزاده و پرنسس ولز به ایالات متحده برای جایزه Earthshot نشان می‌دهد که آنها چقدر می‌خواستند این تبلیغات را ربودند.» ما هفتگی. “این فقط نشان می دهد که آنها تا چه حد برای تبلیغات هر چه بیشتر به هر هدفی دست خواهند یافت. آن‌ها به سفر برادر خود می‌پرند تا این جوایز زیست‌محیطی را تبلیغ کنند تا توجه بیشتری را به خود جلب کنند.»

محتوای توییتر

در توییتر، کارشناسان خانواده سلطنتی بریتانیا همین را تکرار کردند. “از شما برای تایید انگیزه انتشار تریلر در این زمان متشکرم، و یک بار دیگر ثابت می کنیم که دوک و دوشس سارابطه جویای توجه هستند و هر کاری برای بالا بردن، منحرف کردن و آسیب رساندن به خانواده سلطنتی انجام می دهند.” جاش رام نوشت. ایمیل روزانه ویرایشگر خاطرات ریچارد ادن توییت کرد، با استفاده خلاقانه از هشتگ ها، “اینجاست، یک روز قبل از مراسم بزرگ #سلطنتی شاهزاده ویلیام و کاترین در #ایالات متحده تلخ #شاهزاده هری و #مگان.” میزبان پادکست جان سوپل“اوه شاهزاده و پرنسس ولز باید از انتشار این مسیر همزمان با سفر آنها به ایالات متحده خوشحال شوند. تقریباً فکر می کنید که این یک تلاش عمدی برای نمایش آنها از صحنه بود…”

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

در روز دوم سفر سه روزه شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون به ایالات متحده برای جوایز سالانه Earthshot Prize، نتفلیکس تریلر سریال مستند شش قسمتی مگان مارکل و شاهزاده هری را منتشر کرد. اتفاقی؟ به گفته کارشناسان سلطنتی نه!