برتمن راک اولین خاطراتش را با نام «تو آن عوضی هستی» رونمایی کرد.


برتمن راک همیشه واقعی بوده است، چه در شبکه های اجتماعی و چه در نمایش های واقعیت، اما این ممکن است شخصی ترین پروژه او باشد. و نه، احتمالاً در مورد آن نشنیده اید، زیرا جهان شهری به طور انحصاری نشان می دهد که برتمن اولین کتاب خاطرات خود را منتشر می کند!

برتمن به لطف کتاب جدیدش «نویسنده» را به زندگی‌نامه‌ی ظاهراً بی‌پایان خود اضافه می‌کند، و شما قطعاً می‌خواهید آن را برای نگاهی به زندگی اینفلوئنسر، مغول، نماد، نابغه آرایش و غیره انتخاب کنید.

می توانید جلد کتاب را بررسی کنید تو آن عوضی هستی و درس های جالب دیگر درباره اینکه خودت بدون عذرخواهی است بالا، و این تمام نیست! گزیده ای اختصاصی از کتاب هم داریم. اما اگر می‌خواهید ابتدا خلاصه‌ای از آن داشته باشید، در اینجا کمی بیشتر در مورد آنچه می‌توانید مستقیماً از هارپرکالینز انتظار داشته باشید، آورده شده است:

“مجموعه ای پر هرج و مرج از مقالات یکی از اینفلوئنسرهای اصلی و معشوقه اینترنت، برتمن “بدترین” راک.خنده دار و جدی، این مجموعه از مقاله ها، روش ها و عکس های هرگز دیده نشده بسیار فراتر از آن چیزی است که ما از برتمن راک در رسانه های اجتماعی می دانیم. برتمن راک ساکایانان در پشت پرده کیست و چگونه به اینفلوئنسر سوپراستار اصلی و بهترین دوست محبوب امروزی اینترنت تبدیل شد؟

تو اون عوضی هستی شما را به دنیای برتمن راک خوش آمد می‌گوید – از آنجایی که چگونه دوران کودکی‌اش در فیلیپین، خانواده‌اش، فرهنگ فیلیپینی و مهاجر نسل اول به او کمک کردند تا به شکل امروزی‌اش در بیاید. نگاهی بیاندازید به اینکه چگونه برتمن در سن 14 سالگی به یک رسانه اجتماعی تبدیل شد، و در آخر هفته ها زندگی پر زرق و برق را با جت ستینگ متعادل می کرد، در حالی که هنوز ناهار را در کافه تریا مدرسه خود سرو می کرد، به عنوان یک ستاره آهنگ در دانشگاه می دوید، و در طول هفته افتخارآفرینی می کرد. . با صداقت او، این نگاهی بدون فیلتر و بی سابقه به معنای بودن است یکی از اولین سلبریتی های دیجیتال و آن عوضی — از برخورد با فرهنگ لغو، نمایش و دل شکستگی، تا معنای دوست داشتن خود و جامعه.

از بامزه ترین و غیرقابل انکارترین فرد در اینترنت، این کتاب برای افراد عجیب و غریب و برای عوضی های بد است. . . این کتاب برای شماست!”

تقویم های خود را علامت گذاری کنید، زیرا کتاب برتمن به طور رسمی در 14 فوریه 2023 منتشر می شود.

قبل از اینکه برای پیش‌سفارش خاطرات برتمن بدوید، بخش انحصاری آن را از دست ندهید. تو اون عوضی هستی، زیر خواندن مبارک!


گزیده ای از تو آن عوضی هستی و درس های جالب دیگر درباره اینکه خودت بدون عذرخواهی است
نوشته برتمن راک

معرفی زیبا

وقتی در فیلیپین بزرگ شدم، دوست داشتم مادربزرگم لیلانگ را ببینم که برای کلیسا آماده می شود. روی کاناپه غش او دراز می کشیدم و مجذوب انتخاب های خلاقانه اش می شدم، مثل اینکه کدام یک از سه رژ لبش را انتخاب می کند (معمولاً قهوه ای رنگ) و چگونه موهای گره خورده اش را با چتری آرایش می کند. یک صبح جادویی قبل از کلیسا، وقتی چهار ساله بودم، او به سمت من آمد و کوچکترین مقدار رژگونه قرمز را روی گونه هایم گذاشت. این اولین باری بود که آرایش پوست من را لمس کرد. من به معنای واقعی کلمه با احساس یک دختر به کلیسا رفتم. اولین بار بود که عاشق غرور شدم. این اولین باری بود که چنین احساسی داشتم اون عوضی.

بدون اینکه متوجه باشم، مادربزرگم قدرت های فوق العاده ام را به من داده بود.

از آن روز تاریخی، من از فیلیپین به هاوایی مهاجرت کرده‌ام، تبدیل به یک سوپراستار دیجیتال شده‌ام و فهمیده‌ام که چگونه بدون عذرخواهی من باشم. پست‌های تکان‌دهنده و خودانگیخته من – هنگام کتک زدن صورتم، پوشیدن کرست و مروارید، ورزش کردن، جعبه گشایی، خوردن غلات صبحانه، پریدن از پشت بام، هر آنچه ممکن است روز به همراه داشته باشد گرفته شده است – میلیون‌ها نفر در سراسر جهان تماشا کرده‌اند و به برخی از وحشی‌ترین من منجر شده است. رویاها به حقیقت می پیوندند مانند ایجاد یک خط آرایش با Wet n Wild که در عرض چند دقیقه فروخته شد. یا در هفته مد در ردیف اول بنشینید و نمایش های برنده جایزه بسازید. من یک مدل برای نایک و یک دختر پوشش بودم پلی بوی. من با لیزو تبلیغات تجاری انجام داده ام. SZA و آریانا گرانده من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند. من باید RiRi را ملاقات کنم. فکر کردن به همه این دستاوردها می‌تواند مرا به گریه بیاندازد، اما این کار را نمی‌کنم، زیرا گریه کردن باعث می‌شود من خیلی زشت به نظر بیایم.

داری فکر میکنی این عوضی فکر میکنه کیه . . بیانسه؟ دختر، شاید من فقط در بیست و سه سالگی این کتاب را می نویسم، اما داستان هایی برای گفتن دارم. در هشت سال گذشته، بسیاری از خودم را در اینستاگرام، تیک تاک و یوتیوب به اشتراک گذاشته‌ام. اما در رسانه‌های اجتماعی، من یک برند انتخاب شده هستم—وقتی برای نشان دادن کامل خودم، یا توضیح اینکه واقعاً چه کسی هستم علاوه بر شوخی‌ها و زرق و برق‌ها، ندارم. بنابراین احتمالاً برتمن راک، کمدین و برون‌گرا را می‌شناسید که می‌رقصد و همه را «عوض» خطاب می‌کند، اما واقعاً برتمن ساکایانان را نمی‌شناسید. این برتمن ها دو نفر متفاوت هستند، اما هر دو 1000 درصد من هستند. و ما هر دو عمری را قبلاً زندگی کرده ایم. مقاله‌هایی که می‌خواهید بخوانید کاملاً تازه هستند، به نوعی شبیه شامپوی واژن مادرم هستند، اما حتی تلخ‌تر – آنها درباره یک مهاجر آسیایی نسل اول عجیب و غریب هستند، که اتفاقاً بدترین تولیدکننده محتوا در تمام دوران است.

قرار است بیشتر در مورد بزرگ شدن در فیلیپین صحبت کنم، تمام سنت های فرهنگی فیلیپینی و خرافات که از سنین پایین در من وجود داشته است، در کنار پدرم مانده ام زمانی که مادر و خواهر و برادرم به هاوایی نقل مکان کردند، و اینکه چگونه من یاد گرفتم که چگونه انگلیسی صحبت کنم و با تماشای برنامه های واقعی مانند عکسی در عشق با تیلا تکیلا و مدل برتر بعدی آمریکا. و بدیهی است که بخش بزرگی از شخصیت من مربوط به جندرکوئر بودن است (منظورم این است که آیا من را دیدی؟ پلی بوی پوشش دادن؟). من چیزهای زیادی در مورد آن برای گفتن دارم، و امیدوارم نه تنها به دیگر افراد LGBTQ+ کمک کند، بلکه قلب، ذهن و چشم طرفداران مستقیم من را نیز باز کند. بیایید یک چیز را بلافاصله روشن کنیم: من به عنوان یک انسان لعنتی شناخته می شوم. من همیشه ترکیبی الهی از مردانه و زنانه بوده‌ام—بنابراین اگر بعد از تمرین عضلات دوسر بازو مانند یک لزبین به نظر می‌رسم، او را صدا کنید، اما اگر آرایش کامل دارم و دامن چهارخانه دختر مدرسه‌ای کاتولیک و کت و شلوار بر تن دارم، با من تماس بگیرید. او. من مهم نیست، من در هر صورت ناز هستم! (شاید در این مرحله فقط باید جنسیت خودم را بسازم… من یک برتمن هستم.)

من به LGBTQ+ و فیلیپینی بودنم افتخار می‌کنم، بنابراین باعث افتخار است که چهره‌ای زیبا برای هر دو جامعه کم نمایندگی باشم. به‌علاوه، آسیایی‌های آمریکایی و مهاجران آسیایی به‌طور فزاینده‌ای با نفرت و خشونت مواجه می‌شوند، بنابراین من مشتاق کمک به ایجاد دید مثبت‌تر برای ما – به ویژه برای آسیایی‌های قهوه‌ای – سرگرمی، زیبایی و مد هستم. می‌خواهم همه جوامعم را سربلند کنم – بومی، مهاجر، فیلیپینی، هاوایی.

مردم اغلب از من می پرسند که چه اعتقادی دارم، و پاسخ ساده است: من به خودم ایمان دارم، خب! منظورم این است که من به خانواده و میراث خودم نیز اعتقاد دارم. مثل اینکه ممکن است مثل یک عوضی مادرفوکسین فحش بدهم، اما روح الوها را نیز مجسم می کنم که بی خیال، مهربان، روحانی و صلح آمیز است. به خودم برگردم: از زندگی در خانه ای با بیست و پنج نفر به مالکیت خانه خودم در جزیره اوآهو تبدیل شدم. من رویای آمریکایی هستم و با تلاش در تمام زندگی ام آن را محقق کردم. من از کودکی کارآفرین بودم و همه مشاغل کوچکی که از کودکی شروع کردم – از فروش گوشواره های پر کنده شده از جوجه های خروس جنگی پسر عمویم گرفته تا استفاده از آرایش برای پوشاندن تمام هیکی های دختران در دبیرستان- منجر به موفقیت من شد و من را برای این زندگی وحشی که ایجاد کردم آماده کرد.

و چه خاطره ای از افراد مشهور بدون ریختن مقداری ماچا لاته یخ در مورد قرار گذاشتن – من به شما خواهم گفت که چگونه باکرگی خود را در دیزنی لند از دست دادم، درباره ترس از آلت سفید آلت تناسلی، و در مورد عاشق شدن و از دست دادن برای اولین بار، چیزهای من هرگز در مورد علنی صحبت نکردم [Programming note: 99.9 percent of the stories I tell are true but some names have been changed to protect those bitches]. مثلاً اینکه چگونه یکی از بزرگترین دستاوردها و موهبت های من در زندگی این بود که به هیچکس از دبیرستانم لعنت نکشیدم – من در تمام چهار سال با کسی قرار ملاقات نداشتم. برای من اشک ترحم نریز (حتی اگر یک گریه کننده ناز باشی)! در حالی که همکلاسی های من درگیر ابتلا به بیماری های مقاربتی بودند، من مشغول تبدیل شدن به برتمن راک بودم.

تو اون عوضی هستی همه جوانب من را منعکس می کند: من برتمن راک هستم، سرگرم کننده و برون گرا، اما گاهی اوقات فقط می خواهم برتمن ساکایانانی باشم که با تاپ و شلوارکم، مرغم را بدون مزاحمت بخورم. من فقط یک گول معمولی هستم – در عین حال، من هر دقیقه آن عوضی هستم، یعنی همیشه من واقعی هستم. گاهی تنبل می شوم، حوصله ام سر می رود، می ترسم، احساس نادیده گرفته شدن می کنم، احساس خوشحالی می کنم، احمق می شوم، از حرف های خودم خفه می شوم. من به معنای واقعی کلمه مبتلا به ADHD تشخیص داده شده‌ام، بنابراین مانند ویدیوها و ذهنم، کتاب من دارای هرج و مرج سازمان‌یافته، از نظر بصری فوق‌العاده است (البته) و مملو از مقالات، حکایات، نوشته‌های مجله و توصیه‌هایی از زندگی‌ام است که می‌خواهم آنها را پاس کنم. به شما هر موضوعی را به من بدهید و من یک داستان خنده دار را به روشی که فقط من می توانم برای شما تعریف می کنم. اما عوضی، داستان های من هم عمق دارند.

برتمن کامل تنها چیزی نیست که اینترنت می بیند – جنبه های مختلفی برای من وجود دارد. مثل اینکه من باهوش تر از آن چیزی هستم که مردم فکر می کنند. من دوست دارم چیزهای جدید یاد بگیرم و همه چیز را حداقل یک بار امتحان کنم. بیشتر از همه، من برچسب زدن را دوست ندارم و از کبوترخانه امتناع می کنم. در پایان روز، من برای هر روز و هر فرصتی که به دست می‌آورم تا نورم را با جهان به اشتراک بگذارم سپاسگزارم – هر کدام از جنبه‌های برتمن ممکن است در هر لحظه بیشتر بدرخشد. بنابراین حتی اگر شما هم یک تأثیرگذار آسیایی جنسیتی نباشید، فکر می‌کنم با داستان‌های من ارتباط برقرار کنید. این مقاله‌ها در مورد این هستند که نمی‌تونند جا بیفتند، اما یاد می‌گیرید که چگونه دلخور نشوید، چگونه اعتماد به نفس بی‌هیجانی ایجاد کنید و مردم را با جذابیت و شوخ طبعی جذب کنید، معتبر و اصیل باشید، و خیال‌پردازی‌های خود را به روش برتمن راک به واقعیت تبدیل کنید – یعنی انجام دادن کمترین در حالی که بیشتر به نظر می رسد. می‌خواهم یاد بگیری چگونه بایستی و گل‌ها را بو کنی و تازه بفهمی: وای، من هم آن عوضی هستم.

خوب، من می روم در مورد جولیبی در ژورنال خود بنویسم، عرق، سنگ و احساساتی شوم. امیدوارم لذت ببرید تو اون عوضی هستی. و اگر این کار را نکنید، همیشه می توانید یک دیک بخورید. شوخی کردم. امیدوارم روز خوبی داشته باشید!

حق چاپ © 2023 توسط برتمن راک. از جانب تو آن عوضی هستی و درس های جالب دیگر درباره اینکه خودت بدون عذرخواهی است، توسط برتمن راک. با مجوز انتشارات هارپر کالینز تجدید چاپ شده است.


تو آن عوضی هستی و درس های جالب دیگر درباره اینکه خودت بدون عذرخواهی است، توسط Bretman Rock در 14 فوریه 2023 منتشر می شود. برای پیش خرید کتاب، روی خرده فروش مورد نظر خود کلیک کنید:

AMAZON Barnes & NOBLE AUDIBLE APPLE BOOKS-A-MILLION BOKSHOP INDIEBOUND GOOGLE PLAY
منبع