برایس دالاس هاوارد می گوید از او خواسته شده بود که برای فیلم Jurassic World Dominion وزن کم کند.

© Universal/Courtesy Everett Collection

این تنها یک ماه پس از آن رخ می دهد که برایس دالاس هاوارد فاش کرد که گزارش ها حاکی از آن است که او 2 میلیون دلار کمتر از کریس پرت برای این فیلم درآمد داشته است. دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده، حتی بدتر از آن چیزی بود که در ابتدا فکر می کردیم.منبع

هوارد ادامه داد:[Colin] مثل این بود که «انواع مختلفی از زنان در این کره خاکی وجود دارد و انواع مختلفی از زنان در فیلم ما وجود دارد. من باید شیرین کاری های زیادی انجام دهم که اگر رژیم می گرفتم ممکن نبود. بنابراین، من واقعا هیجان زده هستم [at] تمام کارهایی که باید انجام دهم، و باید با بدنم انجامش می‌دادم، او در حداکثر قدرتش بود، و امیدوارم این نشانه‌ای باشد از آنچه ممکن است.»

اگر فکر می کردید برایس دالاس هاوارد به طور قابل توجهی کمتر از کریس پرت برای نقشش در این فیلم دستمزد گرفته است دنیای ژوراسیک فرنچایز به اندازه کافی بد بود، صبر کنید تا آنچه را که بازیگر به تازگی فاش کرده است بشنوید.

«این سومین فیلم چه چیزی اجازه داد، چگونه این را بگویم، چگونه این را بگویم، چگونه این را بگویم…[I’ve] هاوارد در پاسخ به سوالی درباره بازنمایی زن در فیلم‌های اکشن گفت: از او خواسته شد از بدن طبیعی‌ام در سینما استفاده نکنم. “در فیلم سوم، در واقع به این دلیل بود که تعداد زیادی زن بازیگر بودند، این چیزی بود که کالین از نظر محافظت از من به شدت در مورد آن احساس می کرد… زیرا این گفتگو دوباره مطرح شد، “ما باید از برایس بخواهیم وزن کم کند.” ”

هاوارد در مصاحبه ای جدید با مترو گفت که از او خواسته شد قبل از فیلمبرداری سومین فیلم وزن کم کند. سلطه جهانی ژوراسیک. به گفته ستاره، «بدن طبیعی» او برای سال‌ها موضوع مهمی در میان مدیران استودیو بود تا اینکه سرانجام این درخواست توسط کالین ترورو، کارگردان، پیش از این بسته شد. سلطه.