براوو در حال فیلمبرداری RHOBH در میان درام کایل ریچاردز و مائوریسیو اومانسکی است

مردم اولین بار گزارش داد که کایل و مائوریسیو از هم جدا شده اند و منبعی به این رسانه گفت: “کایل و موریسیو مدتی است که از هم جدا شده اند اما هنوز زیر یک سقف زندگی می کنند. آنها همچنان دوستانه باقی می مانند تا بفهمند آینده آنها و خانواده شان چه خواهد بود.”

Mehera Bonner یک نویسنده مشهور و اخبار سرگرمی است که از Bravo و نمایشگاه عتیقه جات با همان اشتیاق، او قبلاً سردبیر سرگرمی بود ماری کلر و بیش از یک دهه فرهنگ پاپ را پوشش داده است.منبع

در همین حال، اندی کوهن در جریان برنامه SiriusXM خود در رادیو اندی به سوالی درباره فیلمبرداری پرداخت و گفت: “اوم، من به این چه بگویم؟ چیزی که من می‌گویم این است که، فکر می‌کنم… تو می‌خواهی… خدایا، من سعی می‌کنم اینقدر رفتار کنم، خوب، نه، نمی‌خواهم بگویم… می‌خواهم بگویم که این فصل آینده شامل خواهد شد. از «بورلی هیلز» به نوعی شکل یا شکل. این تمام چیزی است که من می گویم.»

اوه اوکی!

این جفت قطعا مدتی را با هم سپری کرده‌اند و حتی عکس‌هایی از تعطیلات آخر هفته خانوادگی به اشتراک گذاشته‌اند.

هد شات مهرا بونر

این زوج قدیمی سپس بیانیه ای منتشر کردند و گفتند: “با توجه به اخباری که امروز درباره ما منتشر شد… هر ادعایی در مورد طلاق صحت ندارد. با این حال، بله، ما سال سختی را سپری کردیم. چالش برانگیزترین سال ازدواج ما. اما ما هر دو یکدیگر را فوق العاده دوست داریم و به یکدیگر احترام می گذاریم.”

تنها چند ماه پس از روشن کردن دوربین ها قوانین پمپ واندرپمپ در بحبوحه اسکاندوال، خدمه فیلمبرداری بیچاره براوو اکنون در حال فیلمبرداری هستند زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز خارج از فصل به نام درام. قهرمانان!

آنها افزودند: “هیچ تخلفی از جانب کسی صورت نگرفته است. اگرچه ما در معرض دید عموم هستیم، اما از ما می خواهیم که بتوانیم مسائل خود را به طور خصوصی حل کنیم. اگرچه ممکن است گمانه زنی سرگرم کننده باشد، لطفاً داستان های نادرست ایجاد نکنید. از شما برای عشق و حمایت، کایل و مائوریسیو سپاسگزاریم.”

به گزارش صفحه شش، فیلمبرداری در RHOBH از نظر فنی «ماه‌ها پیش بسته‌شده»، اما دوربین‌ها در میان درام رابطه کایل ریچاردز و مائوریسیو اومانسکی «بازگشتند». همانطور که یک خودی که اصلاً به طور چشمگیری بیان می کند، «این پیشرفت دنیای براوو را تکان داده است. تهیه کنندگان می دانند که طرفداران می خواهند نگاهی اجمالی به نحوه تصمیم گیری کایل و مائوریسیو داشته باشند.

اخیراً یک منبع گفته است سرگرمی امشب“کایل و مائوریسیو در رابطه خود دچار مشکل شده اند. مشکلات آنها چیز جدیدی نیست. آنها زمانی را جدا از هم سپری می کردند و کارهای خود را انجام می دادند، اما سعی می کردند همه چیز را به نتیجه برسانند.”