بتنی فرانکل به تازگی جعبه کیت لب جدید کایلی جنر را یک کلاهبرداری نامید

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

سپس فرانکل قصد خود را برای بازگرداندن جعبه روابط عمومی اعلام می‌کند به جز – به‌روزرسانی – معلوم می‌شود که Kylie Cosmetics برگشتی را نمی‌پذیرد. “اخبار فوری، این به تازگی وارد شده است. من تازه متوجه شدم که کایلی بیوتی بازپس گیری نمی کند، بنابراین من با یک جعبه مقوایی 117 دلاری گیر کرده ام.” فرانکل جعبه را “کلاهبرداری” می نامد و می پرسد: “چقدر باید احمق باشیم؟”

در TikTok، فرانکل شرکت های زیادی در بخش سردرگم دارد. خالق مونیکا آکسامیت ویدیویی از همان دو محصول منتشر کرد و گفت: «بنابراین کایلی جنر اینجاست که از ما کلاهبرداری می‌کند تا بتواند هزینه پروازهای 17 دقیقه‌ای خود به استارباکس را بپردازد.»

محتوای TikTok

دختر، این کار را نکن. ارزشش را ندارد،» فرانکل در این ویدیو به من توصیه می کند. او جعبه روابط عمومی را باز می کند و بسته را که شامل یک ست سه تکه مداد رنگی تولد و یک ست سه تکه براق لب تولد است را آشکار می کند. سپس فرانکل همان دو ست را در دست دیگرش نگه می دارد و اشاره می کند که می توانید آن ها را به طور جداگانه با کمتر از یک سوم قیمت جعبه بخرید. دختری این را در TikTok گفت، من گیج شدم. فرانکل می‌گوید: فکر می‌کردم چیزی باید متفاوت باشد. «چیز متفاوتی وجود دارد. این یک جعبه دارد. که می خواهی در زباله ها بیاندازی.» برای آن دسته از ما که مهارت های ریاضی ضعیفی داریم (من)، ویدیوی فرانکل همچنین شامل یک گرافیک مفید است که به ما اطلاع می دهد که با کم کردن قیمت محصولات واقعی از قیمت جعبه PR، این یک جعبه مقوایی 117 دلاری می شود.

محتوای اینستاگرام

هیچ کس به اندازه بتنی فرانکل، ملکه Skinnygirl، به هیاهوی کارآفرینی احترام نمی گذارد، اما او این کار را خواهد کرد. نه کلاهبرداری شود صدای کایلی جنر را می شنوی؟ سابق زنان خانه دار واقعی شهر نیویورک ستاره و بانوی رئیس فعلی کسب‌وکار، در 5 اکتبر در اینستاگرام خود از جعبه روابط عمومی تولد کایلی لوازم آرایشی، که در حال حاضر به قیمت 175 دلار فروخته می‌شود، تماس گرفت. مشکل اصلی فرانکل مربوط به خود محصولات نیست، بلکه این واقعیت است که شما می‌توانید همان بسته محصول را بدون PR Box با قیمت 58 دلار خریداری کنید.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.


منبع