ببینید پرنسس کیت در پذیرایی باکینگهام مرواریدهای ملکه الیزابت را می پوشد

شاهزاده خانم ولز بعد از ظهر شنبه در کاخ باکینگهام به شاه چارلز، ملکه کنسورت کامیلا و شاهزاده ویلیام پیوست، جایی که آنها پذیرایی ناهار را برای رهبران کشورهای مشترک المنافع ترتیب دادند. برای این مناسبت، کیت گردنبند سه رشته پادشاه فقید را پوشید و قصر تأیید کرد که این قطعه مروارید بسیار محبوب ملکه است.

لندن، انگلستان 17 سپتامبر کاترین، شاهزاده خانم ولز در طی یک ناهار که برای فرمانداران کل کشورهای مشترک المنافع در کاخ باکینگهام در 17 سپتامبر 2022 در لندن برگزار شد، مقامات خارجی انگلیس، سران دولت و سایر نمایندگان از جمله هزاران نفری هستند که از وی بازدید کرده اند. تالار برای مشاهده ملکه الیزابت دوم در حالی که قبل از تشییع جنازه خود در روز دوشنبه دراز کشیده بود، پادشاه 96 ساله در قلعه بالمورال در اسکاتلند در 8 سپتامبر 2022 درگذشت و پسر بزرگش، شاه چارلز سوم، جانشین او شد عکس توسط استفان روسو wpa poolgetty image

استفان روسوگتی ایماژ

لندن، انگلستان، 17 سپتامبر، چارلز سوم، پادشاه بریتانیا و کاترین، شاهزاده ولز در طی یک ناهار که برای فرمانداران کل کشورهای مشترک المنافع در کاخ باکینگهام در 17 سپتامبر 2022 در لندن برگزار شد، مقامات خارجی انگلیس، سران دولت و دیگر سران کشورها هستند. هزاران نفری که برای تماشای ملکه الیزابت دوم در حال دراز کشیدن قبل از تشییع جنازه او در روز دوشنبه، از سالن وست مینستر بازدید کرده اند، پادشاه 96 ساله در قلعه بالمورال اسکاتلند در 8 سپتامبر 2022 درگذشت و پسر ارشدش، شاه چارلز سوم، جانشین او شد. تصاویر استفان روسو wpa poolgetty

استفان روسوگتی ایماژ

ملکه الیزابت به ندرت بدون گردنبند زیبا دیده می شد و دستیار سابق منشی خصوصی ملکه، سام کوهن، به این موضوع گفت: مردم که پادشاه فقید سادگی را با جواهرات روزمره خود ترجیح می داد. کوهن به این رسانه گفت: “او اصلاً به چیزهای مادی علاقه ای نداشت. او هر روز همان گردنبند مرواریدی را می پوشید.”

پرنسس کیت با انتخاب جواهرات خود در طول این هفته از پادشاه فقید تجلیل کرده است. پذیرایی باکینگهام چهارمین باری است که کیت از گوشواره های کلاسیک ملکه از الماس و مروارید استفاده کرد. او قبلاً آنها را در سفر پنجشنبه به ساندرینگهام و همچنین جلسه جمعه با سربازان کشورهای مشترک المنافع که قرار است فردا در مراسم خاکسپاری ملکه الیزابت شرکت کنند، پوشیده بود.

استفان روسوگتی ایماژ

آخرین مراسم بیداری ملکه دیروز برگزار شد و نوه های پادشاه فقید – شاهزاده ویلیام، شاهزاده هری، زارا تیندال، پیتر فیلیپس، پرنسس بئاتریس، پرنسس یوژنی، لیدی لوئیز و جیمز، ویسکونت سورن – در کنار تابوت ملکه در وست مینستر ایستاده بودند. سالن مراسم تشییع جنازه ملکه که از تلویزیون پخش شد، فردا ۱۹ سپتامبر در کلیسای وست مینستر لندن برگزار می شود.منبع لندن، انگلستان، 17 سپتامبر، شاهزاده ویلیام، شاهزاده ولز و کاترین، شاهزاده خانم ولز در طی یک ناهار که برای فرمانداران کل کشورهای مشترک المنافع در کاخ باکینگهام در 17 سپتامبر 2022 در لندن برگزار شد، مقامات خارجی انگلیس، روسای دولت ها و سایرین در میان هزاران نفری که برای دیدن ملکه الیزابت دوم در حالت درازکشیده قبل از تشییع جنازه‌اش در روز دوشنبه دیدار کرده‌اند، پادشاه 96 ساله در قلعه بالمورال در اسکاتلند در 8 سپتامبر 2022 درگذشت و پسر ارشدش، پادشاه چارلز دوم، جانشین او شد. عکس استفان روسو wpa poolgetty images

گروه عزاداری تمام مشکی شاهزاده خانم برای این مراسم از یک لباس آستین بلند و قد میانی تشکیل شده بود که در قسمت کمر با یک کمربند توکار جمع شده بود و او آن را با جوراب شلواری مات و پاشنه بلند ست کرد. علاوه بر گردنبند، او با یک جفت گوشواره الماس و مروارید که قبلاً متعلق به ملکه بود، یک مروارید سه ردیفه، ظاهر را تزئین کرد. دستبند و حلقه نامزدی یاقوت کبود و الماس او که زمانی متعلق به پرنسس دایانا بود.

تاپ‌شات ملکه بریتانیا الیزابت دوم از بالکن کاخ باکینگهام در پایان مسابقه پلاتین در لندن در 5 ژوئن 2022 به‌عنوان بخشی از جشن‌های بزرگداشت ملکه الیزابت دوم پلاتین، از بالکن کاخ باکینگهام به جمعیت لبخند می‌زند. جشن پلاتینیوم تاریخی الیزابت با یک مسابقه یک روزه که در آن پادشاهان 96 ساله رکورد هفت دهه بر تخت سلطنت را ثبت کردند.

پرنسس کیت دیروز یکی از محبوب ترین جواهرات ملکه الیزابت را پوشید.

کریس جکسونگتی ایماژ