با کار کردن برای خانواده سلطنتی چقدر حقوق می گیرید؟

خانواده سلطنتی بریتانیا پول بیشتری نسبت به من دارند که شخصاً آماده حساب کردن هستم و آنها یک نفر را به کار می گیرند بزرگ شبکه ای از مردم … از جمله خودشان –ایش (این پیچیده است، ما در یک لحظه به آن خواهیم رسید). و اگر تا به حال فکر کرده اید (1) آیا می توانید برای خانواده سلطنتی کار کنید، (2) چقدر حقوق دریافت خواهید کرد، و (3) چقدر آنها پول دریافت کنید، پاسخ (1) بله، (2) نه چندان زیاد، و (3) به خواندن ادامه دهید. ما یک تفکیک کامل در مورد نحوه کار برای خانواده سلطنتی، محل درخواست، و مقدار $$$ دریافت می کنیم – به علاوه اطلاعاتی در مورد آنچه که آنها برای برند خانوادگی خود کسب می کنند، داریم.

آنچه می توانید برای خانواده سلطنتی کار کنید

توجه: سلطنتی ها بودند بسیار در مورد این ادعاها شور کرد و بیانیه ای صادر کرد خودی او گفت: “این ناامیدکننده است که نادرستی های آشکار و اطلاعات قدیمی که برای یک سری ادعاهای ناآگاهانه و بی اساس در مورد عملکرد خانواده سلطنتی اتکا می شود، ناامید کننده است.”

اول از همه، اگر شما علاقه مند به عقب کشیدن پرده مخملی (به معنای واقعی کلمه، آنها در یک قصر زندگی می کنند) و کار برای خانواده سلطنتی، کاملا ممکن است. مثلاً یک سایت کار مستقیم وجود دارد.

شرح شغل آنها؟ شرکت در مراسم نامزدی سلطنتی، حضور در رویدادهای خیریه و حمایت‌ها، و “چهره” عمومی سلطنت. اساساً، آنها تأثیرگذار هستند – و صورت حساب آنها توسط مالیات دهندگان پرداخت می شود. پس می پرسی چقدر حقوق می گیرند؟

خانواده‌های رویال از طریق کمک بلاعوض حقوق می‌گیرند

فقط این را اینجا بگذارید:

چه حقوقی به *رویال*ها می رسد

Sovereign Grant هزینه های رسمی سلطنتی را پرداخت می کند (فکر کن: تامین مالی برای کارکنان، سفر، و تمام آن نامزدهای سلطنتی). اساساً، این پول هزینه زندگی روزمره آنها را به عنوان “خانواده سلطنتی شاغل” می پردازد و مابقی پول مخارج شخصی آنها از صندوق های امانی خصوصی و ثروت هنگفت به لطف سلطنتی بودن می آید.

استخر//گتی ایماژ

به طور خاص، *هزینه*های آنها پرداخت می شود

شما می توانید یک درس کامل در مورد پول سلطنتی در اینجا بیاموزید، اما وقتی صحبت از نحوه پرداخت به خانواده سلطنتی از طریق پول مالیات دهندگان می شود، باید درباره The Crown Estate بحث کنیم.

مانند بسیاری از موسسات، حقوق و دستمزد بسته به موقعیت متفاوت است. در زمان نگارش این مطلب، پردرآمدترین شغل در سایت کار سلطنتی، مدیر ارشد پروژه است که 55000 تا 60000 پوند (بسته به تجربه) پرداخت می کند و خارج از کاخ باکینگهام کار می کند. کم درآمدترین شغل Warehouse Operative است که “10.90 پوند در ساعت به اضافه ناهار و سایر مزایا” است. در مورد مشاغلی که مستلزم کار مستقیم با خانواده سلطنتی است، یک شغل به عنوان خدمه ارشد وجود دارد که یک نقش زنده است که «23750 پوند در سال، بسته به تجربه» پرداخت می کند. اوه، و شاهزاده و پرنسس ولز در حال حاضر در حال استخدام یک رئیس رسانه های اجتماعی هستند (اما حقوقی درج نشده است).

یک وجود دارد سخت گیرانه فرآیند امنیتی

این انبوه دارایی از نظر فنی در طول مدت سلطنت به پادشاه حاکم تعلق دارد و از مجموعه ای از زمین ها و دارایی ها تشکیل شده است. فوربس گزارش می دهد که در سال مالی منتهی به 31 مارس 2020، کراون استیت 475 میلیون دلار سود کسب کرده است. اکثریت قریب به اتفاق این درآمد (75 درصد) به خزانه‌داری بریتانیا می‌رود، اما خانواده‌های سلطنتی 25 درصد از سود را دریافت می‌کنند که به چیزی که به عنوان کمک بلاعوض شناخته می‌شود، تعلق می‌گیرد.

دوک و دوشس کمبریج تور استرالیا و نیوزیلند روز هفتم

سر آلن رید، نگهدار کیف پول شخصی، در سال 2017 گفت: “در سال 2016-2017، کمک هزینه دولتی معادل هزینه 65 پون برای هر نفر در بریتانیا بود – قیمت یک تمبر درجه یک. وقتی آن را برخلاف آنچه ملکه در نظر گرفتید، در نظر گرفتید. انجام می دهد و برای این کشور نشان می دهد، من معتقدم که ارزش بسیار خوبی برای پول دارد.”

با این اوصاف، اکنون احتمالاً زمان خوبی برای ذکر این نکته است که خانواده سلطنتی هر سال میلیاردها دلار (این میلیاردها با یک B) به اقتصاد بریتانیا سرازیر می کنند. به طور خاص، طبق برآورد سالانه 2.7 میلیارد دلار فوربس!منبع

همه کسانی که برای خانواده سلطنتی کار می کنند باید مجوزهای امنیتی سختی را بگذرانند. بر اساس وب سایت شاهزاده ولز، “همه کسانی که برای خانواده کار می کنند از امنیت برخوردار می شوند. اطلاعات بررسی در اولین درخواست شما لازم نیست. با این حال، اگر موقعیتی به شما پیشنهاد شود، اطلاعات اضافی از شما خواسته می شود. و برای تکمیل یک پرسشنامه امنیتی. این موضوع جای نگرانی ندارد. ما با داوران حرفه ای و گاهی شخصی شما تماس خواهیم گرفت. همچنین برای پردازش مجوز امنیتی شما، بررسی های پیشینه را انجام خواهیم داد.”

اول از همه، در واقع تعداد زیادی “خانواده سلطنتی شاغل” وجود ندارد. اکنون که شاهزاده هری و مگان مارکل به تجارت خود در کالیفرنیا فکر می کنند، این گروه شامل شاه چارلز، ملکه کامیلا، شاهزاده ویلیام، کیت میدلتون، پرنس ادوارد، سوفی ورابطه و پرنسس آن است.

در سال 2022، خودی صفحه مشاغل سلطنتی را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که از 503 شغلی که بین سال‌های 2015 تا 2021 آگهی شده است، “ده مورد از این موقعیت‌ها حقوق‌هایی را اعلام می‌کنند که کمتر از دستمزد معیشت توصیه‌شده توسط بنیاد دستمزد زندگی شروع می‌شود”، در حالی که “274 موقعیت شغلی دیگر نیز در عرض چند پنی از آن دستمزد می‌پردازند.” نرخ.”

اینجا درخواست بدهید

بنابراین، خانواده سلطنتی چقدر می پردازند؟

مطمئنا، اما وجود دارد دارد نسبت به نحوه خرج کردن پول Sovereign Grant با واکنش منفی مواجه شده است. به عنوان مثال، شاهزاده اندرو (زمانی که یک خانواده سلطنتی شاغل بود) طبق گزارشات، 16000 پوند برای یک جت شخصی به عنوان حامی یک باشگاه گلف هزینه کرد. ظاهر عالی نیست!

مطابق فوربس، کمک مالی چارلز در سال 2020 به این صورت تقسیم شد: 7.3 میلیون دلار به 132 کارمند شخصی او، 6.75 میلیون دلار به مالیات، 4.4 میلیون دلار به کمک های خیریه و 7.8 میلیون دلار به پسرانش اختصاص یافت (شاهزاده هری در آن زمان یک خانواده سلطنتی شاغل بود. !).

بنابراین خانواده سلطنتی برای مالیات دهندگان چه هزینه ای دارد؟

کل فرآیند تایید امنیتی 4-6 هفته طول می کشد، بنابراین این *دقیقا* مانند درخواست برای یک شغل معمولی نیست.

خانواده سلطنتی به دستمزدهای سخاوتمندانه خود معروف نیستند