با ما به پایان می رسد: هر آنچه در مورد اقتباس فیلم با بازی بلیک لایولی می دانیم

بلیک لایولی رسما برای اقتباس سینمایی از رمان معروف “عاشقانه” #BookTok کالین هوور قرارداد امضا کرد. با ما به پایان می رسد– این بدان معناست که ما چیزهای زیادی برای صحبت کردن داریم.

چه کسی درگیر است؟ در 26 ژانویه، ضرب الاجل اعلام کرد که بلیک لایولی و جاستین بالدونی (که ممکن است از آنها بشناسید جین ویرجین) برای نقش های اصلی انتخاب شده اند و بالدونی نیز قرار است کارگردانی کند.

با توجه به محبوبیتی که داشت، زمان زیادی بود که به پرده بزرگ راه پیدا کرد. در اینجا همه چیزهایی است که می دانیم.

سالها پس از اولین انتشار آن، با ما به پایان می رسد با توجه به اینکه پس از محبوبیت مجدد در TikTok، در صدر فهرست پرفروش ترین ها قرار گرفت. اخبار BuzzFeed. در ژانویه 2023، هوور سه جایگاه برتر را در اختیار داشت نیویورک تایمز فهرست پرفروش ترین کتاب های داستانی شومیز با با ما به پایان می رسد، عاقبت با ایالات متحده شروع می شودو تریلر بی ربط او، حقیقت. از 28 ژانویه، با ما به پایان می رسد به مدت 90 هفته جایگاه خود را به عنوان پرفروش حفظ کرده است.

هوور در یک ویدیوی احساسی اینستاگرامی که خارج از خانه کودکی اش گرفته شده است، این خبر را مستقیماً به طرفدارانش داد. «لیلی ما قرار است توسط بلیک لایولی بازی شود. بلیک لایولی، همه. هوور تایید کرد که او لیلی رویایی من است. زمانی که برای اولین بار با جاستین بالدونی که کارگردانی فیلم را بر عهده دارد، ملاقات کردم با ما به پایان می رسدفوراً می خواستم او رایل باشد.”منبع

رمان سال 2016 یک صاحب کسب و کار کوچک موفق به نام لیلی بلوم را دنبال می‌کند که متوجه می‌شود عاشق رایل کینکید، جراح مغز و اعصاب بسیار خوش‌تیپ اما کنترل‌کننده است. این کتاب ازدواج پر فراز و نشیب لیلی با رایل را مستند می کند، زیرا دوست دوران کودکی او، اطلس کوریگان، دوباره وارد تصویر می شود.